Boncuklar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

obsesif

Kayıtlı Üye
Katılım
2 Eki 2008
Mesajlar
58
Tepkime puanı
1
Benim sormak istediğim birşey var,rahmetli babannemden kalan bir takım renkli boncuklar bunların hepsini belli amaçlar için kullanıyormuş.Annemden duyduğum ve tanık olduğum şeylere bakınca ve buradaki konuları dikkate alınca bunlar şamanizim ve cadılıkla alakalı gibime geliyor.Şimdi bu boncukların hepsi iyi şeyler için değil tabi,şifa için olanda var aksi içinde,bunların evimde bulunmasının benim yada yakınımdakiler açısından bir olumsuzluk oluşturup oluşturmayacağını sormak istiyorum,açıkcası bu boncukları asla atmak istemiyorum ama endişeleniyorumda.
 

XXIV

Kayıtlı Üye
Katılım
20 Haz 2009
Mesajlar
66
Tepkime puanı
6
Şamanizmin yapısında bulunuyor olabilir ama cadılıkla iliskisi olduğunu sanmıyorum. Hıristiyanlar, Budacılar, Hindular ve Müslümanlar dualannın sayısını sarsırmamak icin kullanırlar.Boncuklar genellikle eski çağımzdan beri büyü icin kullanılan bi materyaldir.Duaları yineleme ve dilek dileme gibi durumlarda kullanılırdı.Sizin acınızdan yararına gelince eskiden kullanılmıs esyaları saklamanız bi acıdan faydalı olabilir anlam ve enerji bakımından ama eğer kara büyü altında cesitli ritüellerde kullanılmıssa ve hala yanınızda bulunduruyorsanız bu durumda fayda getirceğini pek sanmıyorum..
 

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Katılım
15 Ara 2008
Mesajlar
907
Tepkime puanı
56
Eğer kullanmayacaksanız ve endişeliyseniz, bir kutu yapın ve içine enerjileriyle birlikte hapsedin. Arındırın derdim ama majikal değerleri var diyorsunuz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst