Biz matrixte miyiz?

Retro

Kayıtlı Üye
Öldükten sonra sanal gözlüğü çıkaracağız.

Ne kadar sürdü simülasyon dicekler? Oradaki hakikatimiz üzere uzay ötesi zamana endeksli olduğumuz için "bir gün veya daha azı" diye cevaplicaz.

Allah katında (yani simülasyon dışında) bir gün, sizin saydıklarınızdan 1000 yıldır der ayet. Bu bir indirgenmişliği yani alt simülasyonu anlatır.

Pc oyunlarında bile 90 dakikalık bir maç 5 dakikadır. Bir GTA oyununda gece-gündüz döngüsü 30 dakikada bir devreder. Bir şeyin simülasyon olması için zamansal olarak ta ölçeklenmiș olması gerekir yani.

Uzayın tamamı bir simülasyon olabilir. Sonsuzluk kodları ile uzayın sınırları korunuyor olabilir.

Son düzenleme:

Retro

Kayıtlı Üye
+1 ilave :

Cennet meyveleri ile buluștuğumuzda ilk tepkimiz ne oluyor?

Andolsun, biz bu meyveleri dünyada da yemiştik, onlara bunun sadece bir benzeri verildi (ayet)

Yani bazı cennet meyvelerinin de bu dünyada, hakikatleri üzere oldukları gibi, dünyevi atomlardan olușacak şekilde, bir nevi aslının indirgenerek convert edilmiş simülasyonlarının olabileceğini anlıyoruz.

Livn

Kayıtlı Üye
bir similasyonda olduğumuz kesin...bizim algımızın ötesinde herşey zaten çoktan yaşandı ve bitti yaşadığımızı sandığımız bu anlar bir yansıma...

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Rahatlarım diye anlatıyım.
Vapura bindim.Garson poğaça satmak için bağırıyordu.Matrixin arzusunu yok etmek için bir kalkan kullanıyordum.Matrixteki düzen sağlayıcı gibi birisi almamaya başlamış dedi.Farklı bir şekilde görmeye çalıştığımda evlerin içleri boştu.Yerlerde ölü insan bedenlerin.Sadece duvarlarda dışarı çıkan boruların uçları vardı.
Bu hikayenin dışında acaba bir yükleme yapılıyor mu diye düşünmeye başladım.Sonrasında kırmızı tenli bir kadın ve şeffaf camlar vardı.Dışardan yarım yamalak kendimi görüyordum.Bir genç erkek kafamdaki aleti çıkarırken kırmızılı kadın daha değil diye bağırdı.Bu hayalde böyle bitti.
Empatlığın kişiye majikal özellikler kazandırdığı söyleniyor.Bazı kuruluşlar 8-9 yaşındaki çocuklara bu kişilerin anılarını simüle ederek o güçleri kullanmalarını sağlıyorlar.

Ü

Üye silindi 76175

Rahatlarım diye anlatıyım.
Vapura bindim.Garson poğaça satmak için bağırıyordu.Matrixin arzusunu yok etmek için bir kalkan kullanıyordum.Matrixteki düzen sağlayıcı gibi birisi almamaya başlamış dedi.Farklı bir şekilde görmeye çalıştığımda evlerin içleri boştu.Yerlerde ölü insan bedenlerin.Sadece duvarlarda dışarı çıkan boruların uçları vardı.
Bu hikayenin dışında acaba bir yükleme yapılıyor mu diye düşünmeye başladım.Sonrasında kırmızı tenli bir kadın ve şeffaf camlar vardı.Dışardan yarım yamalak kendimi görüyordum.Bir genç erkek kafamdaki aleti çıkarırken kırmızılı kadın daha değil diye bağırdı.Bu hayalde böyle bitti.
Empatlığın kişiye majikal özellikler kazandırdığı söyleniyor.Bazı kuruluşlar 8-9 yaşındaki çocuklara bu kişilerin anılarını simüle ederek o güçleri kullanmalarını sağlıyorlar.
Empati hasta da edebilir insanı. her şeyi hissetmek, o an için deneyimlemek berbat edebiliyor stabil ruh halini.

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Biri bana dertsiz olup senin kadar dertlenen insan görmedim demişti.
Dalıp gitmek gerçeği sorgulayarak gerçekdışı yapmak sorun olabiliyor.Bir kanıda hastalığın en büyük nedeninin stres olduğunu belirtiyorlar.

gizliherif

Kayıtlı Üye
Matrix'te olduğunu anca ruhsal sezilerinle anlarsın. Zihin ile değil. Zihin matrixe hitap eder, ruh matrixin dıșındaki asıl hakikatine.

Matrix düşman bir sistem de değil ayrıca, sadece dar alana indirgenmiş bir alt sistem.

Matrix'ten çıkacaksın zaten. Ölünce çıkıyorsun. Buradan gitmeye programlısın. Önemli olan lucid rüyaya uyanır gibi, bu dünyanın sırrına daha hala bu dünyada iken uyanmak.
Spatyom döngüsü

Sirius-B-MaveRa

Kayıtlı Üye
Öldükten sonra sanal gözlüğü çıkaracağız.

Ne kadar sürdü simülasyon dicekler? Oradaki hakikatimiz üzere uzay ötesi zamana endeksli olduğumuz için "bir gün veya daha azı" diye cevaplicaz.

Allah katında (yani simülasyon dışında) bir gün, sizin saydıklarınızdan 1000 yıldır der ayet. Bu bir indirgenmişliği yani alt simülasyonu anlatır.

Pc oyunlarında bile 90 dakikalık bir maç 5 dakikadır. Bir GTA oyununda gece-gündüz döngüsü 30 dakikada bir devreder. Bir şeyin simülasyon olması için zamansal olarak ta ölçeklenmiș olması gerekir yani.

Uzayın tamamı bir simülasyon olabilir. Sonsuzluk kodları ile uzayın sınırları korunuyor olabilir.
2010 itibari ile,matrix içi başka bir matrix'e bağladılar sanki...
Ölü yiyiciler🥸

hypetiawica

Kayıtlı Üye
Merhaba Gizli Mabet üyeleri, acaba biz matrixte miyiz? Yani bu matrixten çıkmayı başarabilirsek istediğimiz gibi güç sahibi olabiliyormuyuz? Matrix'i izlemeyen yoktur o yönden soru verdim yani acaba simulasyonda mı yaşıyoruz? Ve bu simulasyonu alt ederek gerçeğe nasıl ulaşabiliriz?
Matrixste tam değiliz fiziksel reaksiyonlarımız var vücudumuz zarar görüyor çeşitli nedenler den değilmi yani sümilasyon değiliz yaşayan gerçeğiz ruh denen ka varlğını solar pleksus çakramda olduğunu düşünüyorum ani bayılış korku anımda solar pleksus çakramdan hissediyorum astral bağlantımız bu çakrada olduğunu düşünüyorum duygu hormonları kimyasallarımız var yani matrixs döngüsü çok ütopik çok gerçeğe yakın değil.biz canlı varlıklarız bu savı mantıklı bulmuyorum .

cathrine

Kayıtlı Üye
Matrixste tam değiliz fiziksel reaksiyonlarımız var vücudumuz zarar görüyor çeşitli nedenler den değilmi yani sümilasyon değiliz yaşayan gerçeğiz ruh denen ka varlğını solar pleksus çakramda olduğunu düşünüyorum ani bayılış korku anımda solar pleksus çakramdan hissediyorum astral bağlantımız bu çakrada olduğunu düşünüyorum duygu hormonları kimyasallarımız var yani matrixs döngüsü çok ütopik çok gerçeğe yakın değil.biz canlı varlıklarız bu savı mantıklı bulmuyorum .
Matrix fiziksel varoluşumuz dışında ruhsal boyutumuzu simgeleyen bir sistem değil mi?Simülasyon,matrix gibi kavramları çok iyi idrak eden anlatamıyor...Anlamayanlar da bizim gibi böyle sorup duruyor...Bir şey var ama ne?Bence zaman zaman bilinçdışında hissettiğimiz ama dile getiremediğimiz bazı deneyimler olabilir...Açığa çıkarmadığımız ama zaman zaman hissettiklerimiz...Örneklendiremiyorum,çünkü ne olduğunu ben de bilmiyorum...Ama burada örnek verebilecek bir arkadaşımz varsa biz de onun izinde bazı deneyimlerimize ışık tutmuş oluruz,birlikte öğrenmiş oluruz....

[XTR] Similar Threads

S
Cevaplar
2
Görüntüleme
410
Ü
Cevaplar
12
Görüntüleme
539
Üye silindi 76175