Birisinin Ruyasina Girme

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Bu benim teknigimdir ben tam hatirlamasamda o kisiye sordugumda girdin der seni gordum gibi seyler der.İlk olarak yatagimiza girelim ve rahatliyarak gozlerimizi kapatalim.O kisiyi imaje ederek mesela "Cem Derin'in ruyasina girecegim"tarzi seyler soylenmelidir.Bu bilinc altimiza yatana kadar soylenmelidir.Sonra uykuya dalinir.

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Bunu astral çıkışta da yapabiliyoruz diye biliyorum? Yanlış mıyım?
İyi Forumlar

cherish

Kayıtlı Üye
Aynı yöntemi başkasını kendi rüyamda görmek için yapsam?:)

bi hafta 10 gün kadar birinin rüyasına girmek için denedim bu imaj oluşturma yöntemini. Kendisi rüyama gelip rüyalarımı serbest bıraksan daha iyi anlaşabiliriz dedi :D yani işe yarıyor, diğer kişiyle bir çeşit bağ kuruyoruz

fadiş1

Kayıtlı Üye
Aynı yöntemi başkasını kendi rüyamda görmek için yapsam?:)

O da işe yarar bence. Çünkü bir kaç gün önce birisini hiç aklımdan cıkaramadım. Gün boyunca istemsiz hep onu düşündüm. Gece direk rüyamdaydı. Tabi benim ki biraz istemsiz oldu. :D

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bağ atma tekniği bu. Kişi uyanıksa aklına gelir, uyuyorsada rüyasında görür. Kişinin yüzünü gözünüzde canlandırın ve içinizden sürekli adını söyleyin, adını söylerken içinizde duyuyormuş gibi yankılansın, bu kadar basit.
Sizi sevmiyorsa rahatsız olabilir, sevildiklerinize deneyin mümkünse :)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
bi hafta 10 gün kadar birinin rüyasına girmek için denedim bu imaj oluşturma yöntemini. Kendisi rüyama gelip rüyalarımı serbest bıraksan daha iyi anlaşabiliriz dedi :D yani işe yarıyor, diğer kişiyle bir çeşit bağ kuruyoruz

O kişiyle gerçekte bunu konuştunuz mu?:)

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Bende uzaktaki arkadasimla o yontemle konusuyodum.Hatta ruyasini yonetiyordum.

cherish

Kayıtlı Üye

O kişiyle gerçekte bunu konuştunuz mu?:)

Sormadım rüyana girdimmi diye ama o ara anlaşmazlık vardı aramızda. yavaş yavaş gerginlik bitti. Rüyamda sölediklerinin benzeri bi cümleyi bikaç gün sonra telefonda söyledi gerçek hayatta.
Bir miktarda olsa telepati kanalı açık olan bir insan olması gerekiyor karşı taraftaki kişinin..başka bir arkadaşım var mesela bu rüya değil ama aklıma geldikten ortalama 2-3 dakika içinde ulaşıyor. Tesadüf denebilir ama değil mesela internet bağlantısı olmayan bi yerdeymiş mesaj yazıyorum o beni telefonla arıyo :/

lviv angeles

Kayıtlı Üye
ilk sayfada Mrs.Şeytan 'dı sanırım,astralede çıkılıyor demiş ya,yani diyorum ya astrale çıkarsak ,başkasının ruyasına girmek isterken..
Böyle bir durum sözkonusumu?

AronArcher

Banlı Kullanıcı
O başka bir anlamda dedi.Mrs.Şeytan astral seyehate çıkıpta yapabiliyoruz dedi.Yani olmaz astrale çıkmazsınız korkmayın her gece yapıyorum :D