Birebir Yaşadığım Bir OLAY!

UzaylıKız

Kayıtlı Üye
Tam tarihini hatırlamıyorum 2 sene önceydi.. Akşam 7 gibi annemle yürüyerek komşumuza gidecektik hava yağmurlu gibiydi çok karanlık değildi aydınlıktı.. Ben bahçede annemin gelmsini beklerken birden gözlerimi gökyüzüne çevirdim ve bulutun şekli 7 rakamı olmuştu o sırada annem geldi ona da gösterdim , Anne bak dedim bulut 7 rakamı oldu bu kesin bir işarettir dedim.. Bahçeden yola doğru yürümeye başlarken o sırada birden arkamı dönüp geriye bakmak isterken birden gökyüzünden hızlıca bir ışık hüzmesi geçti, sesi gürültülüydü ve gökyüzünden çok aşağıdaydı yakınımızdan hızlıca geçip bulutların arasında birden kayboldu.. Ben yeşil renkte gördüm Annem ise renkli gördüğünü söyledi.. O gün onu herkes görebilirdi hava aydınlıktı ve çok yakından geçti ama bizden başka kimse gören olmamış.. Çok düşündüm neden bir anda arkamı dönerkenden onu gördüm dedim, o an dönmeseydim onu göremeyecektim saniyelik bir şeydi çünkü.. Daha sonra aklıma geldi iki gün önce onlardan bana gözle görülür bir işaret göndermelerini istemiştim ,sanırım bu istediğim işaretti.. Onlar gerçekten varlar buna bir kez daha şahit oldum..

brotherhood

Kayıtlı Üye
Bende var olduklarını kesinlikle düşünüyorum hatta birkaç kez şahit oldum ancak ayrıntı veremeyeceğim bazı sebeplerden dolayı. Zaten kocaman evrende yalnız olma fikri bana uygun değil :) Paylaşım için teşekkürler

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Gerçekten ya kimler var neler oluyor neredeyiz biz neresi burası ?

UzaylıKız

Kayıtlı Üye
Gerçekten ya kimler var neler oluyor neredeyiz biz neresi burası ?
Anca dalga geçin.. Herkes kendi titreşim frekansına göre göreblir, hissedebilir.. Siz de bu gibi olaylar olmuyor diye dalga geçeceğinze.. Kendi titreşim ve frekanslrınızın farkına varın bence..

D

DAİMON

Kimlerin var olduguna inanıyorsunuz? Bende anlayamadım.
Zira ben insanoğlu dışında görünmediği halde varlıgına iman ettiğim melekler ve cinler var. Bu ikisi haricinde herhangi bir varlıga dair ne gibi bulgular olabilir, doğrusu merak ediyorm. Dayanagınız neler? Aslında adı üzerinde görünmüyorlar ama size neden görünmeyi tercih ederler, orası muamma. Ne gibi bir istekleri olabilir? Hadi oldu diyelim neden iletişim kurmak isteyecekleri kişi sizsiniz? Bana kendinizi ve kim oldugunuzu anlatın lütfen. Farkınız merak ediyorum.
Zira normal insanlara ve hayata adapte olmakta zorlanıyor bu sitedeki bir çokları. Okudugum kadarıyla bu tür vakalardan ötürü hayatını standart biri gibi değilde sürekli özel insanım seçilmiş kişiyim modunda yaşıyorlar. Bu çok normal bir durum olamaz. Sonuçta hepimiz insanız bizimde bir geliş amacımız olmalı degil mi bu dünyaya. Neden kendi amacımıza yoğunlaşmak yerine varlıklarla iletişim kurmak peşindeyiz?
Ve görünmemesi gereken varlıkların neden sürekli görünmek gibi bir dertleri olabilir, üstün güçleri olupta zaman-mekan mefhumu olmayan ve bir çok meselede insan ırkından üstün olan bu varlıkların insanlarla iletişime muhtaç ve aç olmaları bana garip geliyor. Cinleri diyecekseniz onları biliyorum. Onlar dışında inandığınız varlıklar içindir bu söylediklerim.

TheGreatPanGod

Kayıtlı Üye
Kimlerin var olduguna inanıyorsunuz? Bende anlayamadım.
Zira ben insanoğlu dışında görünmediği halde varlıgına iman ettiğim melekler ve cinler var. Bu ikisi haricinde herhangi bir varlıga dair ne gibi bulgular olabilir, doğrusu merak ediyorm. Dayanagınız neler? Aslında adı üzerinde görünmüyorlar ama size neden görünmeyi tercih ederler, orası muamma. Ne gibi bir istekleri olabilir? Hadi oldu diyelim neden iletişim kurmak isteyecekleri kişi sizsiniz? Bana kendinizi ve kim oldugunuzu anlatın lütfen. Farkınız merak ediyorum.
Zira normal insanlara ve hayata adapte olmakta zorlanıyor bu sitedeki bir çokları. Okudugum kadarıyla bu tür vakalardan ötürü hayatını standart biri gibi değilde sürekli özel insanım seçilmiş kişiyim modunda yaşıyorlar. Bu çok normal bir durum olamaz. Sonuçta hepimiz insanız bizimde bir geliş amacımız olmalı degil mi bu dünyaya. Neden kendi amacımıza yoğunlaşmak yerine varlıklarla iletişim kurmak peşindeyiz?
Ve görünmemesi gereken varlıkların neden sürekli görünmek gibi bir dertleri olabilir, üstün güçleri olupta zaman-mekan mefhumu olmayan ve bir çok meselede insan ırkından üstün olan bu varlıkların insanlarla iletişime muhtaç ve aç olmaları bana garip geliyor. Cinleri diyecekseniz onları biliyorum. Onlar dışında inandığınız varlıklar içindir bu söylediklerim.
iman ettiğin cinin ve meleğin dayanağı ne acaba?