Bir rüya

Ekolike

Kayıtlı Üye
Selam foruma yeni kayıt oldumda bunu yorumlayacak biri var mı rüyamda ormanda bazı varlıklar tarafından kovalandiğimi hatırlıyorum ve boş bir araziye ulaştığımı ve yıldızlara bakıp yardım istiyordum ve onlarla konuşabiliyordum bir yıldız insan formu gibi bir form alıp masmavi parıldayan bir beden şeklinde aşağı indi ve o varlıkları değişik mavi parlak bir güç kullanarak onları kovdu ve o esnada gözlerime baktı o sırada uyandım sizce bu rüya anlamı var mıdır veya gereksiz boş bir rüya mıdır yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden.

Ekolike

Kayıtlı Üye
Çevrenizde büyü yapan ya da yaptırmaya giden biri var mı?
Şöyle bir olay başıma geldi 6. Hissim kuvvetlidir bir yerde bir şey hissetim babanemlerde ve dolabı açtım bir parşömen kağıt vardı açtığımda İbranice yazılmış üçgenler ve değişik hayvani akrep simgeleri vardı tabi ne olduğunu anladım ben büyü gibi bir şeydi sanırım o olay yaşandığında 13 yaşındaydım ve baya korkmuştum ve aile büyüklerine gösterdim onlar bir şekilde yok etti diye biliyorum ama bu olay ustunden çok geçti bir tek bu olayı yaşadım

Çevrenizde büyü yapan ya da yaptırmaya giden biri var mı?
Bu arada büyü yapan yaptıran kim bilmiyorum ama sanmıyorum fakat dedem oldukça korkmuş biri sanırım ergenlik dönemimde ne zaman gece aynaya baksam saçımı duzeltsem falan oğlum aynaya bakma gece gece diye sürekli nasihat falan verirdi veya ekmek kırıntıları görünce bir şey yiyorum diyelim gece direk anında gece süpürge açar temizlerdi evimize gelmesinler derdi

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Dinsel olarak arının, enerjisel olarak arının, evi arındırırn. Burada uzun uzun bulabilirsiniz detaylarını. Kendi tecrübelerime göre başınıza gelecekler var ama neyse ki çok zarar almadan kurtulacaksınız. Umarım bu hastalık olmaz.

Ekolike

Kayıtlı Üye
Dinsel olarak arının, enerjisel olarak arının, evi arındırırn. Burada uzun uzun bulabilirsiniz detaylarını. Kendi tecrübelerime göre başınıza gelecekler var ama neyse ki çok zarar almadan kurtulacaksınız. Umarım bu hastalık olmaz.
Şu an 16 yaşındayım zaten şu ana kadar hep böyle rüyalar gördüm bazen reel hayatımı da etkiliyor tabi duş alırken falan havluların hepsi bir anda hareket ediyordu tuhaf şekilde ama nedense alıştım artık çok takmıyom hayatıma heyecan bile katıyo olabilir o yüzden pek korkmuyom takmıyomda sadece kötü olan şey istemsiz astral seyahata çıkmam ve her şey tuhaf şekilde parlak geldiği için korkuyordum ve yatağımda sıcrıyip uyaniyorum gerçi şu an üç ayda bir anca oluyor eskiden haftada bir olurdu istemsiz astral seyahat olayları

Rüyalarıma şeytanın girdiği bile oluyordu yani bir rüyamda yaklaşık üç ay önce falan gördüm şeytan evimin salonundaki yemek masasına oturmuş benimle anlaşma yapmak istiyordu ama insan formundaydı gözleri alev gibiydi alev çıkıyordu gözlerinden sanki sonra ben sen şeytansın falan diye bağırıp yumruk atınca bir anda keçi gibi kafası olan bir forma dönüp yumruklaşıp kavga ediyorduk ikimizde sonra bana çok büyük bir ses ile bağırmıştı tabi sonra uyandım buda böyle bir rüyaydı