Bir Medyum'un Bana Koyduğu Teşhis Hakkında

Tyr

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık beş,altı yıl önce bu siteye kaydolmuştum. Küçüklükten beri meraklı olduğum için "parapsikoloji" konusu bir anda bütün ilgimi üzerine çekmişti. günler boyunca saatlerimin çoğunu bu sitede geçiriyor ve merak ettiğim pek çok ilginç konuda bilgi sahibi oluyordum. Doğru mu yanlış mı beni pek ilgilendirmiyordu zira pek de bilgim olmadığı için çoğu şeye kanıyordum. Tabi daha az sorumluluğumun olduğu o zamanlardan büyüdükçe hayatın olağan akışında ilginç meselelere olan ilgim ve alakam azaldı. Çeşitli şartlar gereği yolculuklar, taşınmalar, sınavlar vesaire derken hem parapsikolojiyle ilişkimi kestim hem de bu konulara alakamı. Geride bana bıraktığı tek güzel şey, bilgiydi. Bu site sayesinde ülkemizde çoğu insanın korktuğu şeyler benim için daha normalleşmiş şeyler olmuştu. O yüzden burada bilgilerini sunan herkese teşekkür etmek istiyorum. Hayatımda yadsınamaz bir yeriniz var.

Asıl konuya gelelim. Geçenlerde internet üzerinde rastgele tanıştığım bir medyum beyefendi, benim fotoğrafıma bakarak bir okuma yaptığını ve auramda bir yırtık olduğunu ve kendisinin tabiriyle bunu bir cinin yaptığını söyledi. Tabii eskiden olan ilgim yok. Hayata daha realist bir gözle bakıyorum ve fikir yapım büyük bir değişime uğramış. Pek kulak asmadım. Ancak aklıma da takılmadı değil. Sürekli aklıma geliyordu bu soru ama kime soracağım ki doğru mu değil mi diye? Etrafımda hiç bu işlerle ilgili biri yok. İşte böyle düşünürken aklıma bu site geldi. Ben de girip sorayım dedim. Ancak eski hesabımın ne şifresini hatırlıyorum ne kullanıcı adını. O yüzden işte böyle yeni bir hesap açtım. Şimdi değerli üstadlar, abiler, arkadaşlar. Bu konu hakkında gerçekten bilgi sahibi olanlarınız varsa bana cevap verebilirse çok mutlu olurum. Aklımda olan bir sorudan kurtulmuş olurum. Lütfen bilgisi çok olmayan arkadaşlarım da yanlış yönlendirmesin. Vebal altına girmenizi istemiyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Şu kişi şunu söyledi mi doğru mu tarzı tüm soruların hepsin de eksik bilgi vardır ve eksik bilgi alırsınız. Öncelikle aura yırtılması nedir bunu bir araştırmanız lazım. En basit anlamda aura ( atmosfer) insanın bedeni enerjik olarak kaplayan yapı, duygusal fiziksel ve manevi olarak bizden etkilenir ve bizi etkiler. Güçlü bir yapıdır. Duygusal, fiziksel ya da manevi( enerjisel) olarak sorunlar auranın zarar görmesine neden olur. Travma gibi büyük olaylar ise yırtılmalara neden olur.

Aura yırtılması atmosferdeki ozon tabakasının delinmesi gibi bir olaydır. Daha çok negatif varlıklar buna neden olmaz lakin aurası yırtık kişiler daha savunmasız olduğu için negatif varlıklardan daha kolay etkilenir.

Şimdi asıl mesele şu. Ben fiziksel, psikolojik , manevi olarak bu bu sorunları yaşıyorum. Bir de bu kişi bana bunları dedi diye bir soru sorarsak DHA sağlıklı cevaplar verebiliriz. Zira evet doğru söylemiş hayır doğru söylememiş diyemeyiz.

Eğer bir kişi insan size negatif saldırıda bulunursa aura yırtılmasına sebep olabilir. Siz eğer manevi çalışmalar yapıp bu çalışmalar sıradında hatalı şeyler yapar ve negatif varlıkları çekerseniz ve korunmanız yok ise yine bazı negatif varlıklar aura yırtılmasına sebep olur.

Aura yırtılması travmatik etki yaratır. Ciddi duygu durum bozuklukları, yani büyük psikolojik sorunlar, çok sık ve kolay hastalanma. Cildin elastik yapısının ve renginin bozulması. Uyku bozuklukları. İnsanlardan olaylardan mekanlardan çok hızlı negatif etkilenme. Çok uzun süre kendine gelememe. Sarhoş gibi gezme. Zihin bulanıklığı. Kronik mutsuzluk gibi belirtiler oluşabilir.

Eğer buna negatif bir varlık sebep oldu ise buna ek belirtilerde eklenir.

Benden de sebepsiz yere oluşan büyük izler yaralar. Ani öfke patlamaları, şiddet eğilimi. Hayattan kopma. Alkol ya da madde bağımlılığı. İnsanlardan uzaklaşma, ani ve dengesiz fikir değişimleri, duygusal tutarsızlık. Hayatınızdaki önemli insanlarla sorun yaşama ve hayatınızdan çıkması için isteseniz de istemeseniz de yapacağınız olumsuz davranışlar. Çalışmama isteği. Gibi.

Şimdi buradaki önemli nokta içlerinden bir ikisi var ise ben de bu sorunlar var mı diye düşünmeyeceksiniz. Hepsinin olması lazım daha başka belirtiler de var hepsini yazmadım bu kadarı yeter zaten.

Eğer bu yazdıklarım var ise evet kişi doğru söylemiş hayır yok ise yanlış söylemiş.

Tyr

Kayıtlı Üye
Bir kaç yıldır sanırım yazdıklarınızın hepsini yaşıyorum.

D

DAİMON

Bir kaç yıldır bunların hepsini nasıl yaşadınız @Tyr ?
Tekrar okudum da nefes bile yetmiyor ya neyse... Hepsini bir kaç yıl yaşayan insan taş olsa çatlardı heralde.

Tyr

Kayıtlı Üye
Bir kaç yıldır bunların hepsini nasıl yaşadınız @Tyr ?
Tekrar okudum da nefes bile yetmiyor ya neyse... Hepsini bir kaç yıl yaşayan insan taş olsa çatlardı heralde.

Kademe kademe yaşandı hepsi. Bir anda olmadı yani. Ancak şöyle bir geçmişe bakınca hepsini yaşadığımı net olarak söyleyebilirim.

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Aura yırtılmaz çünkü öyle birsey yok