Bir kez gördüğüm kadının söyledikleri

slytherinnn

Kayıtlı Üye
Geçen yaz bir kadın beni görür görmez saf bir enerji olduğumu ve dokunduğumun iyileşeceğini söyledi kendi de benim gibiymiş ve ona yıllar önce söylediklerinde dalga geçmiş ve bu işe odaklanmış sonradan ama ne iş yaptığını söylemedi. Uzun yıllar benim gibi birini aradığını söyledi. Giderken bana seni bir daha göremiyeceğim sarılayım dedi ve ağladı yanımda . Acaba kadının söylediklerinde gerçeklik payı var mıdır. Sanırım konu enerji ile ilgili. Kendi yeteneklerimin farkına nasıl varabilirim. Şimdiden cevaplayanlara teşekkür ederim

ibrahimbey

Kayıtlı Üye
İş
Tercüman
Bazı insanlara verilen bir tür şifa enerisi. Ocak diye tabir edenler de var.
Allah'ın isimleri insanlar üzerinde farklı seviyelerde göründüğünden kimi insanlarda Şafi(şifa veren) ismi daha fazla gözükmektedir.
Tabi günümüzde insanlara bu konularda yeterli eğitimler verilmediği için insanlar içindeki yetenekleri, farklı enerjileri ve latifeler(manevi, nurani enerjiler ve cevherler) ortaya çıkmamaktadır. Bu eğitimleri veren kişilerden eğitim almak iyi olacaktır ama bu konuda bir eğitmen tanımıyorum kusura bakmayın. Umarım bu özelliğinizi geliştirir ve insanlara faydalı olursunuz.
Hayatımızı teknoloji ve modern diye adlandırlan yöntemler işğal ettiği için enerjiler de köreliyor maalesef.

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
G
Geçen yaz bir kadın beni görür görmez saf bir enerji olduğumu ve dokunduğumun iyileşeceğini söyledi kendi de benim gibiymiş ve ona yıllar önce söylediklerinde dalga geçmiş ve bu işe odaklanmış sonradan ama ne iş yaptığını söylemedi. Uzun yıllar benim gibi birini aradığını söyledi. Giderken bana seni bir daha göremiyeceğim sarılayım dedi ve ağladı yanımda . Acaba kadının söylediklerinde gerçeklik payı var mıdır. Sanırım konu enerji ile ilgili. Kendi yeteneklerimin farkına nasıl varabilirim. Şimdiden cevaplayanlara teşekkür ederim
Gerceklik payi varsa dokundugunuzun iyilesmesi gerekir

Şiron

Kayıtlı Üye
Kendini geliştirip ortaya çıkaracaksın dedi. Ben enerjimi yolllayınca isteklerim gerçekleşiyor yada öyle denk geliyor bilmiyorum
Bu yorum bana bir kaç kişilerin tanıdık cümlelerini hatırlattı, kimi iyi bir medyum kimi şifacı kimi sol el olduğum ve kimi de biyoritim alanın da iyi olduğumu söyledi. Başta belirtmem gerekirse hemen öyle herkesin cümlesine kapılma. İnsan kendini değişik hallere sokabiliyor. Bilmediğiniz ve güvenmediğiniz yerlerden de bir şey araştırmayın bu bazen kötü ameli olan insanların oyuncağı haline gelme olanağı sağlıyor benim fikrim önce kendini tanı araştırdıkça açılmalar başlar daha çok ne oldugun hakkın da hisler alırsın. Esmaül hüsnü bu konular da çok yardımcı