Bir Garip Rüya

Denizc

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba.

Birkaç ay önce gördüğüm bir rüyayı sizinle paylaşmak istiyorum.
Rüyamda geçmişte yaşamış bir kaç zatı ve onların yaşadığı bir olayı gördüm. Ama ben bedenen rüyaya dahil değildim, yani film izler gibi onları izliyordum, rüyada kendim yoktum. Farklı dilde konuşmalarına rağmen ne dediklerini anlıyordum bazen sağlarından izliyordum olayları, bazen sollarından. Çok garipti. Bu ne anlama geliyor? Bu konuda fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Öncelikle görmüş olduğunuz rüya bilinçaltı kökenlidir. Rüyalarda gözlemci olabilmenin üç hali vardır. Zamanınıza ait, geçmiş zamana ait ve geleceğe dair gözlemcilik söz konusudur. Geçmişte yaşamış olaylara rüyanızda anlık tanıklık ettiyseniz zaman meridyenlerini ve akışlarını anlık-kısa süreli bükmüş olabilirsiniz. Bu durumda ende görülür. Öncelikle net saptamamız gereken iki husus var;

1. Rüyanızda gördüğünüz ve yaşadığı olaylara tanıklık ettiğiniz kişileri deyiminizle zatları tanıyor musunuz ya da bizler tanıyor muyuz?

2. Bu rüyayı görmeden önce birinin hayatını, otobiyografisini ya da bir olaya-duruma ait detayların yer aldığı bir yazı okudunuz mu?

Denizc

Kayıtlı Üye
Merhaba
Teşekkürler yorumun için.

1.Evet çok tanınan biri.
2.Hayır okumadım. Rüya sanki o kişinin anısı gibiydi. Ben bedenen yoktum rüyada. Sadece olan biteni, dahil olmadan izliyordum. Onlarda beni görmüyordu.

Son düzenleme:

Maximillian

Kayıtlı Üye
Merhaba
Teşekkürler yorumun için.

1.Evet çok tanınan biri.
2.Hayır okumadım. Rüya sanki o kişinin anısı gibiydi. Ben bedenen yoktum rüyada. Sadece olan biteni, dahil olmadan izliyordum. Onlarda beni görmüyordu.
Soluna değil sağına yat , yatmaya giderken yemek yeme , besmele ile yat , az film izle illede izleyeceksen etkisinden kolay kurtulabileceğin filmler izle SADECE TAVSİYE

Denizc

Kayıtlı Üye
Soluna değil sağına yat , yatmaya giderken yemek yeme , besmele ile yat , az film izle illede izleyeceksen etkisinden kolay kurtulabileceğin filmler izle SADECE TAVSİYE
Nadiren dizi film izlerim, müzik dinlemeyi bile sevmem. Tavsiye değil rüyamın yorumunu sordum. Yine de teşekkürler.