Bir çalışma sırasında olanlar

Ebruuuwow

Kayıtlı Üye
Bir çalışma yapıyordum tılsımı yazdım ve davet yaparken kalp çarpıntısı üzerimde değişik bir his zor nefes alma durumları yaşadım psikolojik mi yoksa bir şeye işaret mıdır bu konularda yeniyim ve bilgilere açığım

Ebruuuwow

Kayıtlı Üye
gelen varlığın enerjisini kaldıramamış olabilir misiniz? belki geldiysede kendini belli etmemiştir bir süre sizi gözlemleyecek hal hareketlerinize bakıp ona göre iletişime geçecek olabilir evet büyük ihtimal izleniyorsunuz
Kalbim çok hızlı çarptı soğuk soğuk terledim hatta korktum ama içimden okuma bitene kadar dayandım ve çok zor okudum nefes nefese kaldım

SoldierO

Kayıtlı Üye
Devam ettim çalışmayı bitirdim bi sorun olur mu
Zaten çalışmayı bitirmemeniz için oluyor bu yaşadıklarınız. Muhtemelen koruma yapmadan temizlik yapmadan saat gün vs bir tütsü yakmadan umursamadan yaptınız değil mi?
Ayrıldığınız kişiyi geri getirmek için mi yapıyorsunuz bunları?

Ebruuuwow

Kayıtlı Üye
Zaten çalışmayı bitirmemeniz için oluyor bu yaşadıklarınız. Muhtemelen koruma yapmadan temizlik yapmadan saat gün vs bir tütsü yakmadan umursamadan yaptınız değil mi?
Evet anlatılanlara göre yaptım başka hiç bir ön hazırlık gerekmedigini söyledi günü söyledi herhangi bir saat içerisinde olduğunu söyledi dediği şartlara göre yaptım

Ebruuuwow

Kayıtlı Üye
Evet anlatılanlara göre yaptım başka hiç bir ön hazırlık gerekmedigini söyledi günü söyledi herhangi bir saat içerisinde olduğunu söyledi dediği şartlara göre yaptım
Çok korktum sayılmaz ama daha doğrusu nefesim kesildi kaldıramadım sanki o anki enerjiyi

wildsnake

Kayıtlı Üye
Muhtemelen youtube da buldugun tilsim calismasi yaptigini tahmin ediyorum,peki daha sonra herhangi bir etki oldu mu kendi uzerinde veya yaptigin kiside yada olayda?

Souls In The House

Kayıtlı Üye
Bir çalışma yapıyordum tılsımı yazdım ve davet yaparken kalp çarpıntısı üzerimde değişik bir his zor nefes alma durumları yaşadım psikolojik mi yoksa bir şeye işaret mıdır bu konularda yeniyim ve bilgilere açığım
Normal bir durum, davet esnasında böyle oluyor. Demonik bir varlık ile anlaşma yaparken gözüm seyiriyordu benim kalbim hızlanıyordu. Varlıkların enerjisinin etkisi

0xcsmith

Kayıtlı Üye
Bana daha çok psikolojik gibi geldi, sanırım baya bir heyecanlanmışsınız bu da sizde kalp çarpıntısı yapmış başınıza bir şey geleceğini düşünmüyorum siz yine de içinizin rahatlaması açısından inandığınız şey her ne ise ona dua edebilir evin genel temizliği açısından da ada çayı yakabilirsiniz.