bilinc acıkken sesler duymak

y.k.

Kayıtlı Üye
arkadasım bikac gun once bilinci acıkken cok net bi sekilde benim sesimi duydugunu,benim onun ismini ve 112 dedigimi soyluyo.ayrıca spirituel konularla ilgilenmiyo.bunun ruya olmadıgından emin.boyle bi olay yasamasının bi anlamı var mı acaba?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
insanlar günde 7 defa doğal trans yaşar. Yani bu tür şeyler yaşanması son derece normal.

112 diyince aklıma acil çağrı geliyor. Acil çağrıyı araması gerektiği durum yaşamadı ise bir anlamı yok demektir.

112 nin başka bir anlamı varsa da artık kendisi bulacak. Hiç bir anlamı da olmaya bilir

y.k.

Kayıtlı Üye
insanlar günde 7 defa doğal trans yaşar. Yani bu tür şeyler yaşanması son derece normal.

112 diyince aklıma acil çağrı geliyor. Acil çağrıyı araması gerektiği durum yaşamadı ise bir anlamı yok demektir.

112 nin başka bir anlamı varsa da artık kendisi bulacak. Hiç bir anlamı da olmaya bilir
bu kadar hızlı cevap verdiginiz icin tesekkur ederim.dogal transın ne demek oldugunu biraz acıklayabilir misiniz?arastırdım ama bulamadım.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Günde ortalama herkes bir kaç dakika ya da daha uzun süre doğal olarak transa geçer ( dalar, odaklanır) beyin betadan alfa frekansına geçer. Kişiler bazen bunu hatırlar bazen hatırlamaz. Alfa frekansı uyku öncesi gibidir. O yüzden bazen bilincimizle açıklayacağımız şeyleri yaşadığımızı düşünebiliriz.

kesin budur demiyorum.

112 bir anlamı da olabilir duyduğu sesi benzetmiş olabilir.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ben de kendi adımı duymuştum, bu tür konularda bilgili bir arkadaşım seslendi, sorduğumda doğruladı :) trans halinde değildim, sesini bana duyurdu yine de..