bilgisi olan arkadaşlar..

KARACHAY

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar evvela Allahın yardımı hepimizin üzerine olsun. senelerdir musallattan dolayı aklını yitirmiş veya el ayak ve kemik iskelet sistemi karışmış dünya hayatını manasıyla yaşayamamış özellikle fiziki olarak sakat kalmış kardeşlerimizi tekrar kurtarabilirmiyiz Allahın izni ile hayatlarına kavuşturmak için neler yapılabilir bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim Allah kat kat hepinizden razı olsun ..

mysen13

Kayıtlı Üye
Bu konularda hastanın ne kadar süredir musallat yaşadığı cinlerin hangi çeşitten olduğuna daha doğrusu çoğu şeye göre değişir . Genelde ilk musallat zamanlarında kurtarmak herzaman kolaydır , Çünkü bazıları artık iyice karışınca varlıklar bırakmak istemiyor çok zorluyorlar tabi burada h0canın ilim bilgisi (kudretli olması ) önemli
Genelde fiziki olarak pek bir sıkıntı yaşanmaz fakat zaman ilerledikçe artık daha çok baskı yapmaya başlarlar , ilk olarak beyni ele geçirmeye çalışırlar beyni ele geçirdiklerinde kişi bir bakmış ki balkondan düşmüş ve kendine geldiğinde kendisinin yapmadığını iddaa eder , Kalbi yönetmeye başladıklarında vesveseyle çoğu şeyi yaptırırlar kişi artık oyuncakları olmuş durumdadır . Asıl amaçları eğlenmek kişiyle dalga geçmektir çünkü çoğunun kibir duygusu fazlasıyla gelişmiştir ve kendilerini üstün görmektedirler . Geylani hazretlerinin daveti vardır duymuşsunuzdur , olayı anlatıyım : Bir h0caya gitmiştim üst kattaki komşusunun kanser olduğunu söylemişti ve ona geylani hazretlerinin duasını vermiş kadın duayı okumuş sabah namazını kılmış geylani hazretleride onunla namaz kılmış sonra ondan ne istediğini sormuş kadın kanser olduğunu söylemiş geylani hazretleri eliyle kadının başına deymiş kadın ertesi gün doktora gitmiş ve baktırmış doktorlar şaşırmış anlatılan doğrumudur yalanmıdır bilemem :) Allah sizdende razı olsun sevgiyle ..

dexter

Elit Üye
Sevgili Urum'dan öğrendiğim kadarıyla, Kuantum hipnoz sayesinde bu tür rahatsızlıklar çözülebiliyor.

Sitra_Ahra

Kayıtlı Üye
arkadaşlar benimde bi sorum olacak... bu cin musallatın cinler için kul hakkı teşkil ediyor mu? yani hesap günü bir insan, kendisine musallat olan cinden(şeytan değil cin) hakkı nı alabilecek mi?

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
aslında ben bu konuda önemli bi teori besliyorum zihnimde :) ... şöyle ki : sadece sonradan sakat kalanlar, felç olanlar v.s değil, doğuştan kör, zihinsel engelli veya felç olan bi bebek bile sandığım kadarıyla hipnoz yoluyla iyileştirilebilir. bebek hipnoz edilmez tamam. ama bi telkin dinletilebilir.böylece aslında kulağı duymayan sağır hastalarda daha kısa süreli bi iyileşme gerçekleşir ki hiç bişey duymadan mesaj taakk bilinçaltına :) ... mantıklı geliyo bana çünkü; " Joseph Murphy " nin " Bilinçaltının Gücü " isimli kitabında : " Bilinçaltınızda mükemmel sağlığa dair proje her zaman mevcuttur.Ona sadece kusursuz bir koşul yani plan sunun.Mükemmel planınız işleyecek, dileğiniz yerine gelecektir. " Deniyordu... Yoruma ve tartışmaya açık ama gayet mantıklı :)

dabbe31

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar evvela Allahın yardımı hepimizin üzerine olsun. senelerdir musallattan dolayı aklını yitirmiş veya el ayak ve kemik iskelet sistemi karışmış dünya hayatını manasıyla yaşayamamış özellikle fiziki olarak sakat kalmış kardeşlerimizi tekrar kurtarabilirmiyiz Allahın izni ile hayatlarına kavuşturmak için neler yapılabilir bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim Allah kat kat hepinizden razı olsun ..
Merhaba musallat kaynaklı hastalık belirtileri mevcut ise,çeşitli sureler,ayetler,ve buhurlar kullanarak hasta normal seyrine dönebilir.

hasan06

Kayıtlı Üye
eğer kaderini dediğin gibi sonlandırıcaksa yapacak görevimiz bol bol kuran okuyup sonrada defin işlerimlerimizi son görev olarak yapmak. ama kaderinde yaşamak varsa allah zaten bir sebepten ötürü zaten yaşatır. bol bol ayetül kürsü okumak lazım. cinnilerden uzaklaştırmak için birde ( sahte hocalardan bahsetmiyorum) cinnilerden uzaklaştıran bazı uygulamalar var. ben yapabilirmiyim demeyin bu iş sürahiden bardak doldurmak gibi basit bir iş değil deneyimli uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.