Beyni 3 ayda 30 yaş gençleştiren besin

quide

Banlı Kullanıcı
Bol bol çikolata yiyebiliriz artık bahanemiz hazır :D :D

nexaca

Kayıtlı Üye
Kakao faydalı ama o yaşa kadarki zamanda insanın yaşam metodu, okuma öğrenme yöntemi, beynin aktif olarak kullanılması da bu kısımda yönetimi devralıyor. Yoksa 65 yaşından sonra bir tarafın turp soksan nafile :sifone:

Bu arada bu Amerikalı bilimadamları işsiz mi ? Güney Amerika'dan kakao sattırsınlar diye kakao faydalı diyorlar. Dur bakayım ben de bir iddia ortaya atayım ;

"Ceviz ve fındık beyni geliştiriyor. Omega 12312312312881723 içeriyor ve yağı beynin BİM marketten alışveriş ettiren bölgeyi yok ettiriyor. Böylece ucuza alacağım diye, zehirlenerek geberip gitmiyorsunuz!" (Bu arada bunların dünya rezervlerinin %60'dan fazlası Türkiye'de. Allah rızası için İngilizce'ye çevirip tüketim toplumuna elden ele ulaştıralım!)

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Bi ara her gece kakaolu sut icerdim okudugum uyguladigim arastirdigim be varsa aklimda kalirsi unutmazdim gene ayni sistemle denesem iyi olur sanirim :) kakaolu sut derken 1 su bardagi sute 1 tatli kasigi kakao karistirip icerdim oncesinde kapali bi sisede bayagi karistirmak lazim

Ü

Üye silindi 58480

Merhaba,

30 yas genclestiren besin aslinda nano atomik altindir.

hucrelerden gecebilecek sekilde al yuvar ebatlarinda sekerin suda eritildigi gibi eritilebildigi taktirde insan 30 yas genclesir,

reaksiyonlari ve reflexleri kat kat artar, hazircevap hale gelir, karsisindaki konusmasina baslarken ruh dilinden, beden dilinden, vaziyet dilinden mevzuyu anlayabilir ..

birkac gram saf altin :
havasiz ortamda yesil limon (limp) suyunda 41 gun bekletilerek, veya iki miknatis arasinda dogal sirkeli suda 12 saatlik guclu bir manyetik alana tabi tutularak elde edilebilir ..

boylece altin yumusak tabiati ile kilcal damarlardan gecebilecek sekilde cozulmeye baslicaktir.

son olarak siviyi yuksek isida kaynatarak toz halindaki altin elde edilebilir .. Kokain gibi burundan bile cekilebilir ..

Tehlikeleri :

bilinc altinizda gecireceginiz degisime psikolojik olarak hazir degilseniz anlam veremediginiz haller karsisinda akli melekelerinizde sapmalar olabilir ...

taroh

Kayıtlı Üye
bahsedilen madde kakodan ayrıştırılarak ayrılıp kullanılırsa fayda yerine zarar verebilir.