Beyin Ve Beslenme

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
O zaman oruç ayetlerini çıkar sen Kurandan.
Helal ve haram yiyeceklerle ilgili ayetleri de çıkar.
Biraz daha çarpıt Bay Joker.

Ben ne anlatıyorum.. Sen ne anlıyorsun..

Beslenme biçimin için aradığın motivasyon Ali cümlesinde değil. Kendine göre uydurup, topluma mal etmeye çalışıyorsun. Ve yetmiyor alakasız yerlerden bağlamaya çalışıp özü yine canlı tutmuyorsun. Yine yetmiyor cımbız payı bırakıyorsun :D

Yazdıkların yanlış, doğru beslenme bu değil gibi cümleler kurmadım farkındaysan. Kullandığın cümle manen yanlış diyorum.

Sağlam kafa sağlam olmayan vücutta bulunur çünkü. 🤣

Retrocum keşke kendini haklı çıkarmak için beni manipüle etme sevdandan vazgeçsen de güzel güzel geçinsek.. - ama ne mümkün di mi ?

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Ocakbaşı zevkini yüceltmek için enteresan argümanlar öne sürüyorsun.
ocak başı zevki için B12 yi bahane ediyorsun diyor.
B12 sadece ocak başına mı bağlı

Delinin biri kuyuya taş atıyor hikayesinin canlı örneği :D

A grubuna et çok da lazım değil zaten sindiremiyoruz

Kesinlikle sindiremiyoruz. Yaş ilerledikçe et yeme isteğimiz de azalıyor ( Retro hariç )

Retro

Kayıtlı Üye
Retrocum keşke kendini haklı çıkarmak için beni manipüle etme sevdandan vazgeçsen de güzel güzel geçinsek.. - ama ne mümkün di mi ?
Kendimi haklı çıkarmaya çalışmak, bilgilerime hakaret olur.

Ayrıca sen de haklısın. Sen haklıyken ben sana haklısın diyor muyum? Katılıyorum diyorum.

Agree diyorum

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Kendimi haklı çıkarmaya çalışmak, bilgilerime hakaret olur.

Ayrıca sen de haklısın. Sen haklıyken ben sana haklısın diyor muyum? Katılıyorum diyorum.

Agree diyorum
Bir de kendilerini genç sananlar genç hissetmediği halde :ROFLMAO:

Retro

Kayıtlı Üye
Bir de kendilerini genç sananlar genç hissetmediği halde :ROFLMAO:

Gençleşme iki türlüdür.

1- içeriden dışa gençleşme
2- dışarıdan içe gençleşme

İçeriden gençleşenin detoksu
Dışarıdan gençleşenin botoksu sorulur.
Atasözü bu. Ben demiyorum.

Bir de Retro style of forever young formülü var. Sırlarla dolu kürlerim var. Saklamayı da sevmem. Paylaşırım. Hatta paylaştım da.

Ama elnora matrix ajanı o formülün içinden geçti. Kırmızı hapları çömerçe dağıtıyorum halbuki

Son düzenleme:

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
elnora matrix ajanı o formülün içinden geçti.
Korsan kullanıcılardan koruyorum seni. Demek ki şifre benim elimde. Boşuna benimle savaşma yani :p

Demek ki o yüzden gençler ve genç hissedenler Retro abilerini daha iyi anlıyorlar.
Katılmıyorum.

Aşırı et tüketimi kalbi katılaştırır. Aşırı sarımsak ve soğan tüketimi de.. Çünkü bu ikili abartı tüketildiğinde afrodizyak etki gösterir.
Libido normalin üstüne çıktığında ; Köklenememe, sosyal çevreyle etkileşimde sorunlar, ilişki sorunları, odaklanamama, stres gibi belirtiler yayar.

Besinleri kontrollü tüketmek gerek.

Sindiremiyorsan ; eti akşam saati yerine öğle saatinde tercih etmek gibi..

Retro

Kayıtlı Üye
Katılmıyorum.

Aşırı et tüketimi kalbi katılaştırır.

Katılsan şaşardım zaten.
Ben ne dedim ? Aşırı et tüketirseniz sevgi pıtırcığı olursunuz mu dedim ?
40 gün et yiyenin kalbi katılaşır dedim, 40 gün etsiz kalanın da melekelerinde çözülmeler başlar dedim. Mealen.

Aşırı sarımsak ve soğan tüketimi de.. Çünkü bu ikili abartı tüketildiğinde afrodizyak etki gösterir.

Olsun cnm nolcak 2 gram afrodizyaktan..

Libido normalin üstüne çıktığında ; Köklenememe, sosyal çevreyle etkileşimde sorunlar, ilişki sorunları, odaklanamama, stres gibi belirtiler ...

Katılıyorum. Nusret dünya kupasında Messiyi çekiştirirken de aynı analizi yapmıştım. Bu adam et yiye yiye latifelerini kapatmış ve bir çeşit sendrom etkisi altında davranıyor demiştim.

Bu arada sende libidosantrik tiplere karşı bir sensör mü var da konuyu libidoya getirdin ?

Retro

Kayıtlı Üye
Beyin sadece glikoz, yani şeker ile çalışır.

Alzaimere artık tip3 diyabet deniyor.
Diyabetin halk arasındaki adı ne? Şeker hastalığı.

Arka sokaklardaki kamufle olan uyuşturucu satıcıları mı daha tehlikeli yoksa marka değerleri ile güvenimizi kazanan ve her türlü paketli gıdaya şeker katarak inceden inceye global bağımlılık yaratan gıda devleri mi ?
Tabi ki gıda devleri.

Retro

Kayıtlı Üye
1714050953521.png

2030 da diyabetin yüzde 12.4 olacağı öngörülüyor. 90 lar hepimizin amerikan kültürüne iyice bağlandığımız yıllar. tabloda da belli oluyor sıçrama oranı

[XTR] Similar Threads