Beyaz gözlü varlıklar

evengaline

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar herkese, kısaca kendimden bahsedip konuya giriş yapıcam.
Çocukluğumdan itibaren birçok garip şey yaşadım ve gördüm bir kaç hoca gezdik birisi büyü biri şeytan rüzgarı biri de soyundan geçen yetenek dedi.
6.hissim yüksektir, eskisi gibi olmasa da ortamda farklı güçlü enerji/varlık varsa Nadire’n de olsa onu hissederim ama görmem çocukken görüyordum çoğu şeyi,
24 yaşındayım şuan dediğim gibi bir şey görmüyorum artık ama rüyalarım çok garip anlam veremiyorum , birinde bir adam gözleri bembeyaz ondan kaçıyorum sonra namaz takkeli şalvarlı bir adamı görüyorum elleri arkadan bağlamış yürüyor beni görünce dönüyor korktun mu? Korkma Celle Celalühü deyip yukarıyı işaret ediyor ben şuraya gidiyorum sen de gel diyor uyanıyorum ama o adam da insan değil biliyorum. Bazı rüyalarımda beni korkutmadan sanki bir şeyden şikayetçi birini şikayet ediyormuş üzgün gibi birinin kılığında görüyorum, diğerinde bembeyaz gözlü bir adam boğazıma yapışıyor Arapça bir şeyler söylüyor ben de onun boğazına yapışıp üzerine gidiyorum dua ediyorum, bu bembeyaz gözlü insanlar nedir bana ne anlatmak istiyorlar bilmiyorum, fikri olan varsa yazarsa çok sevinirim🙏

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Hiç uzatmadan söyleyim musallat bu. Ya size ya ailenize yapılmış. Sürekli okuyacak ve yokmuş gibi davranacaksınız. Hoca diye gezmeyin çoğu DOLANDIRICI. Kendi işinizi kendiniz görün. O yapan kişi ne kadar yineler büyü bilemem. Evi temizleyin. Gelen hediye varsa ya da şüphelendiğiniz bir şey varsa sirkeli suyla yıkayıp atın.

evengaline

Kayıtlı Üye
Hiç uzatmadan söyleyim musallat bu. Ya size ya ailenize yapılmış. Sürekli okuyacak ve yokmuş gibi davranacaksınız. Hoca diye gezmeyin çoğu DOLANDIRICI. Kendi işinizi kendiniz görün. O yapan kişi ne kadar yineler büyü bilemem. Evi temizleyin. Gelen hediye varsa ya da şüphelendiğiniz bir şey varsa sirkeli suyla yıkayıp atın.
Merhaba, musallat olduğunu uzun bir süre düşündüm hatta ya büyü ya musallat diyordum ama şuan arada sırada gördüğüm kabuslar hariç ailemde ya da bende bir sıkıntı yok, bu yaşadığım kötü olaylar hariç güzel şeyler de yaşadım, bir pozitif diyeceğim varlık gördüm saf ışıktaydı ve inanılmaz huzur veriyordu,bu beyaz gözlü varlıkların hepsi beni korkutmuyor bazıları rüyamda yardımcı olmaya çalışıyorlar birinden kaçıyorsam diğeri uyanmam için yardım ediyor, bana büyü yapmışlar annene anne karnında seni etkilemiş ölebilirmişsin ama seni koruyan çok güçlü şeyler var demişti ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum şuanda

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Koruyucunuz var ve günlük hayatınız ve size ait olan her şey tepetaklak olmuyorsa sıkıntı yok. Çünkü olsa, daha üstte yazdığınız kötü haller artarak daha da kötü şeyler gerçekleşecektir. Sizde öyle bir sorun yok anlaşılan.

evengaline

Kayıtlı Üye
Koruyucunuz var ve günlük hayatınız ve size ait olan her şey tepetaklak olmuyorsa sıkıntı yok. Çünkü olsa, daha üstte yazdığınız kötü haller artarak daha da kötü şeyler gerçekleşecektir. Sizde öyle bir sorun yok anlaşılan.Belirgin hiçbir
Belirgin hiçbir problemim yok, büyükbabaannem yürek çevirir, insanlara yardım ederdi çok iyi de fal bakardı ona da sonradan büyü yapılmış , bize de az çok büyü yapıldığını biliyorum duvarımda kendiliğinden oluşan domuz yağına benzer lekeler buluyorum zor çıkıyor sonra tekrar geri geliyordu şuan yok.

Demre

Kayıtlı Üye
Belirgin hiçbir problemim yok, büyükbabaannem yürek çevirir, insanlara yardım ederdi çok iyi de fal bakardı ona da sonradan büyü yapılmış , bize de az çok büyü yapıldığını biliyorum duvarımda kendiliğinden oluşan domuz yağına benzer lekeler buluyorum zor çıkıyor sonra tekrar geri geliyordu şuan yok.
Yurek cevirmek ne demek merak ettim.

evengaline

Kayıtlı Üye
Yurek cevirmek ne demek merak ettim.
Hatırladığım kadarıyla kül ve ekmekle yapılıyor, kişinin karnı açılıp oraya kül konuluyor başından üç kere ekmek geçirip yediriliyor, ne okuyor ne söylüyordu hatırlamıyorum oraları ama benim elim değil Fatma anamızın eli dediğini hatırlıyorum.
Korkan insanlar için yapılıyor yüreklerindeki korku gitsin diye

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Hatırladığım kadarıyla kül ve ekmekle yapılıyor, kişinin karnı açılıp oraya kül konuluyor başından üç kere ekmek geçirip yediriliyor, ne okuyor ne söylüyordu hatırlamıyorum oraları ama benim elim değil Fatma anamızın eli dediğini hatırlıyorum.
Korkan insanlar için yapılıyor yüreklerindeki korku gitsin diye
Bir de yürek yedirmek var. Korkan insana güvercin yüreği yedirirlermiş. Anneanneme yedirmişler. Tam bir rezalet.

evengaline

Kayıtlı Üye
Ailene büyü yapilmis ama tutmamis yat kalk ALLAHa dua et. O görduklerinde müsluman cinlerdir
Rüyalarımda sürekli ellerinde sarı bir kağıt tutuyorlar, bir rüyamda kapı çalıyor, açıyorum. Karşımda çok uzun boylu bacakları çarpık aşırı zayıf, yüzü üçgen, ve etmen boynuzları olan bir adam sırıtıyor adam çıplak ve vücudunu her yerinde kanlar var, elindeki sarı kapıdı gösterip sırıtıyor rüyamda ona şeytan diyorum

evengaline

Kayıtlı Üye
Rüyalarımda sürekli ellerinde sarı bir kağıt tutuyorlar, bir rüyamda kapı çalıyor, açıyorum. Karşımda çok uzun boylu bacakları çarpık aşırı zayıf, yüzü üçgen, ve etmen boynuzları olan bir adam sırıtıyor adam çıplak ve vücudunu her yerinde kanlar var, elindeki sarı kapıdı gösterip sırıtıyor rüyamda ona şeytan diyorum
“Etten “

Astr0l0g

Kayıtlı Üye
Yatarken ayetel kürsi oku bidaha olmaz

evengaline

Kayıtlı Üye
Yatarken ayetel kürsi oku bidaha olmaz
Her duayı her usulü denedim bu yaşa kadar, sen onları görüp hissedebildiğin için sana büyü yaptırmak isterler kendi taraflarına çekmeye çalışırlar dedi işinde usta biri , Allah’tan seni koruyan başka şeyler de var da iyiyle kötü savaşa girmiş ama sen bunun farkında olmazsın demişti

Astr0l0g

Kayıtlı Üye
Her duayı her usulü denedim bu yaşa kadar, sen onları görüp hissedebildiğin için sana büyü yaptırmak isterler kendi taraflarına çekmeye çalışırlar dedi işinde usta biri , Allah’tan seni koruyan başka şeyler de var da iyiyle kötü savaşa girmiş ama sen bunun farkında olmazsın demişti
Eline bitane tahta parcasi al uyuyacagin bölgeyi soldan saga dogru daire icine alarak çiz ama çizerken ayetel kürsiyi oku ama okurkenki teknik cok onemli nefesini sürekli veriyo olman lazim eger nefes alacaksan duayi durdur nefesini al duaya devam et. Bunu yap gelemezler

evengaline

Kayıtlı Üye
Eline bitane tahta parcasi al uyuyacagin bölgeyi soldan saga dogru daire icine alarak çiz ama çizerken ayetel kürsiyi oku ama okurkenki teknik cok onemli nefesini sürekli veriyo olman lazim eger nefes alacaksan duayi durdur nefesini al duaya devam et. Bunu yap gelemezler
O
Benzerini denedim.. kapattırın bu yeteceğinizi ya da işin ehlinden öğrenin demişti. Kapatma ya da kapattırmakta ilgili bir bilginiz var mı

Astr0l0g

Kayıtlı Üye
O

Benzerini denedim.. kapattırın bu yeteceğinizi ya da işin ehlinden öğrenin demişti. Kapatma ya da kapattırmakta ilgili bir bilginiz var mı
Bi su bardagina 1/3elma sirkesi koy gerisinide icme suyuyla doldur sonra ona
7 ayetel kursi
7felak
7nas
7ihlas
7fatiha
7kafirun oku sonra onun bi kısmini ic kalaniylada gusül alacagin suya kat. Sonrada gel bana dua et

evengaline

Kayıtlı Üye
Bi su bardagina 1/3elma sirkesi koy gerisinide icme suyuyla doldur sonra ona
7 ayetel kursi
7felak
7nas
7ihlas
7fatiha
7kafirun oku sonra onun bi kısmini ic kalaniylada gusül alacagin suya kat. Sonrada gel bana dua et
Tekrar aynı şeyi yazmak istemiyorum ama bunların hepsi denendi rüya görmüyorum denediğim gece ama genel olarak ortamda bir şey varsa hissediyorum

Astr0l0g

Kayıtlı Üye
Tekrar aynı şeyi yazmak istemiyorum ama bunların hepsi denendi rüya görmüyorum denediğim gece ama genel olarak ortamda bir şey varsa hissediyorum
O zaman evde birsey vardir. Evi iyice ara muska yada beze sarili bisey bulursan haber ver