Benim paranormal hikayelerim

bizarre

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Bunlardan kimseye bahsetmem normal şartlarda ama anlatayım dedim mabedime yazmıcamda nereye yazıcam :)
1- en tuhafı buydu
Ben kuzenimle aynı apartman da yaşıyorum bir gece zil çaldı (yani ben öyle sanmışım)
gittim kapıyı açtım kuzenim karşımda ama normal değil tabi uykulu halde algılayamadım gözleri olduğundan fazla büyüktü ve hazır ol da duruyordu kıpırdamıyordu.Beni yukarı götür dedi.Ses geliyor ağzı kıpırdamıyordu.yukarı doğru yürüdüm.Sonra bir baktım aşağıdayken yukarı gelmiş 4 er 5 er atlıyor
merdivenleri sonra irkilip besmele çektim kayboldu.
2.bir gün yataktan fırlamışım annem önüme atlamış nereye gidiyorsun diye? bende demişim ki (bizim orada sara hastası bir çocuk var) işte o dışarı da su dolduruyor bende yanına gideceğim demişim.gecenin bir vakti.
3.bir gün işte yatıyordum ramazan da üstümde siyah bir gölge adam itiyorum itiyorum ama gücüm yetmiyor.Neyse sonra dayanamayıp küfür ettim.Beni duvara fırlattı.Kalktığımda omuzum hala ağrıyordu.
4. Bir gün annem ben kardeşim mezarlıktaydık ziyaret amaçlı.Küçük yaramaz kardeşim birden koşmaya başladı bende yetişip geri getirecektim.Yetişemeyince içimden küfür ettim.Birden ses gelmeye başladı hiiii nıç nıç nıç diye :) tabi çok korktum.Biri duyamazdı çünkü içimden ettim.
5.Yatıyordum kafamı bir kaldırdım annemden 5-6 tane kafamı örtüp geri yattım.Şimdi artık görmüyorum böyle şeyler gördüğüm kabuslar dışında...
Bunlaeda benim hikayelerim alıntı değildir...

rabia654

Kayıtlı Üye
sinir bozucu ama komik. Allah yardım etsin size. Neden korunma dualarını okumadınız? Tahassantu duasını tavsiye ederim. Yada gece yatmadan önce 7 ayetel kursi okuyu koruma yaparsanız emin olun rahatsız edilmessiniz. Bende geceleri çok kabus görürdüm. Ama ayetel kürsiyi ve tahassantuyu okuyunca rahatsız edilmiyorum artık. Hele o takip edilme hissimde geçti :D

bizarre

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
sinir bozucu ama komik. Allah yardım etsin size. Neden korunma dualarını okumadınız? Tahassantu duasını tavsiye ederim. Yada gece yatmadan önce 7 ayetel kursi okuyu koruma yaparsanız emin olun rahatsız edilmessiniz. Bende geceleri çok kabus görürdüm. Ama ayetel kürsiyi ve tahassantuyu okuyunca rahatsız edilmiyorum artık. Hele o takip edilme hissimde geçti :D
Artık görmüyorum zaten ara sıra kabus görüyorum o da her insanda olur :) Açıkcası yaşağım bu olaylardan pekte korkmadım :D

andrah

Kayıtlı Üye
Hii nic nic nic sesini kavrayamadim :D

andrah

Kayıtlı Üye
Tamam :D simdi denedim ayni ses cikiyo:D

Mosyo

Kayıtlı Üye
peki neden videoya çekmeyi denemedin böyle olayları videoya çekin daha heyecanlı olur.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
peki neden videoya çekmeyi denemedin böyle olayları videoya çekin daha heyecanlı olur.

O korkuyla videoya çekmek aklınıza gelir mi ? Hiç kimsenin aklına gelmez.
Ve videoya çekilse de fayda etmez.Eğer varlık varsa kameralarda göremezsiniz. :)

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
Güzel "hikayeler" ama biraz daha süslemelisin.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Banada hikaye yazılmış gibi geldi. Hikaye değilsede olmayan şeyleri görüyor isek bir psikiyatr ile görüşmemiz lazım. Ben iyileştim artık görmüyorum diye doktora gidilmemeside yanlıştır. Hasta olup olmadığımıza doktor karar verebilir kendimiz değil. Bir yorumumda daha yazmıştım yine yazıyorum hasta birisi zaten kendisinin hasta olmadığını iddia eder tedaviyi reddeder iyi olduğunu iddia eder. Bir insan normalde görünmeyecek şeyleri görerek şizofreni gibi bir hastalığıda yaşıyor olabilir. Çok eğitim aldım alıyorum üniversite öğrencisiyim kabustan tutanda her türlü yaşanılan halüsinasyondu olmayacak şeyleri görmekti gibi şeyler insanlar çok üzgün çok ama çok kötü haldeyken vücud direnci düşmüşken yaşıyor ya da kendisi kötü psikolojisiyle kendisi bir şeyler yaratıyor kendisi var ediyor olay hayal gücüyle inanmanın birleşimde çıkıyor. Mutlu, sağlıklı bir insan bunları yaşamıyor yaşaması zor. Kişiler baya bir üzüntü ile akıl sağlığını kaybediyor ya da bu durumları yaşıyor. Ne kadar erken doktora gidilirse okadar o kişi için geç olunmamış olur. Tedavi uzun zaman alır bir anda hemen iyileşilmez, ya ben iyileştim denilemez zaman gösterdiğini bakarak buna doktor karar verir. Tamam doğaüstü olaylar vardır yok değildir ama sağlıklı olan sağlıklı düşünen birisininde yaşayacağı göreceği şeyler değildir. Kişi buna zemin hazırlamadıkça!

pembekiraz

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
ben olsaydım kuzenime kapıyı kapatırdım sen soğuk kanlı davranmışsın