benim icin önemli..ruya yorumu rıca ediyorum

Slbye.

Kayıtlı Üye
merhaba
sıkıntılı bir durumun ıcerisindeyim..yatmadan once meditasyon ve nefes caiısmasından sonra yuksek benliğime, meleklere soru sordum..
bu durumdan neyi öğrenmeliyim...bu duruma nasıl çözüm bulmalıyım..enerjetik bunyemdeki hangi sorun, fiziki dunyada bana bu sancılı sureci yasatıyor diye..
gece söyle bir ruya gordüm:

ruyada hiç bir duygu yokk.
olumlu veya olumsuz hiç bir his geçmiyor.
fiziki mekan da da degiliz.

beyaz renklı bir ortamda, kız bir bebek, ben ve ablam varız..
ben bebegin arkasından hafif ona dönüp, onunla iletişim kuracakken,
birden sag gözü dısarı cıkıyor( veya benim elim oraya degdiği için)..sonra kırmızı kan görüyorum..az miktarda..göz yine yerine yerleşiyor...

cok terlemiş olarak uyandımm...bunu ruyayı nasıl yorumlamalıyımm..bilgi verirseniz sevinirimm..

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Sogukkanli birine benziyorsunuz. Bebek, basit bi korku duygusu cagrisimi olabilir yada icine gomdugunuz bir kayginizin bulmacasida olabilir. Neden bebek? Bebek size neyi temsil ediyor? Hayatinizdan birisi veya bir duygunuz ruyanizda bu bebek olarak gorunmus olabilir hatta o kendiniz bile olabilirsiniz. Kendinize bu sorulari sorarsiniz belki bi anlam cikarabilirsiniz. Ruya tekrar etmediyse kurgusal korku duygu kontrollu ruyadir yani anlamsizdir.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Hayatınızda sizin bile anlamlandıramadığınız seviyede bir dalgalanma oluyor. Ani kararlar, anlık oluşan ve devamı gelen sorunlar, tanıdığınızı sandığınız ancak tanıdığınız konusunda yanıldığınız insanların gerçek yüzlerini görmeniz vb gibi. Kendinize ve yapabileceklerinize olan inancınızı yitirdiğiniz bu dönemde lütfen hayatınızla ilgili politik, aceleci kararlar vermeyin. Bırakın zaman aksın, hayatın adalet ve karma çarkları sizin içinde dönsün. Aileniz de çok değer verdiğiniz birinin ciddi bir rahatsızlığı olduğunu öğrenmişsiniz ya da çok yakında öğreneceksiniz lütfen metanetinizi koruyun ve herşeyin Göksel İmparatorluktan geldiğine inanın. Şeker hastası ya da hayatınız boyunca sizinle gelecek ve dikkat etmenizi gerektirecek bir rahatsızlığınız var gibi (Gözler miyopluk, şeker hastalığı, kolesterol vb gibi) görünmektedir. Dikkatli olmalısınız bu dönemde ilerlemesi ve sizi sağlık konusunda zorlaması muhtemeldir.

Saygılarımla.