Beni üzen ve canımı yakan insanların başlarına bir şeyler geliyor

WitchundLuna

Kayıtlı Üye
Merhaba sebebini bilmiyorum ama bir olay fark ettim bunu farkediş şeklim öncelikle eski erkek arkadaaşımın kapıma gelip bana “Ne olur cinlerini başımdan al her gece uykumda beni dönüyorlar senin cinlerin her yerim morarıyor.” Demesiyle başladı aslında fark ettim ki birisi beni üzdüğünde ya da kırdığında hep bşına bir şeyler geliyor. Örneğin bu olaydan önce de gözlük takmamla dalga geçiyordu ve ben bayağı üzülüyordum daha sonra istemeden ağzımdan umarım sen de takarsın o zaman dalga geçebilecek misin? Sözü çıktı birkaç gün sonra gözleri bulanık görme rahatsızlığı duyduğunu söyleyip göz doktoruna gitti ve gözler 2.30 derece bozulmuştu. Buna ek olarak babamla büyük bir kavga yaşamıştık ve sözleri canımı yakmıştı gecesinde göz damarı tıkandı ve şu an da hastanede yatıyor. Sizce tüm bu olanlar tesadüf mü yoksa dediği gibi bana ait veya benim üzüntüm için bir şeyler yapan varlıklar var mı? Pagan inancına sahibim normalde. Bu yüzden “Allah her şeyin cezasını kendi veriyor” gibi yorumlar istemiyorum mantıklı bir cevap istiyorum şimdiden teşekkür ederim.

taroh

Kayıtlı Üye
Benimde buna benzer durumlar ile karşılaştım.ben müslümanım yeri geldi dua da ettim Allaha da havale ettim.Allahin en baştan uyarı olarak imtihan ettiğini düşünüyorum.kendi inancıma göre.
Birde insanın enerjisel varlığı da Sanki bir parça senin uzenin üzüleceği şeyler ile denk gelmesini hızlandırıyor gibi.oluyor dinden bağımsız olarak.hani birinin cani yanar da öyle içten dua eder.ona uzene seninde yansın diye o an o dua ne kadar içtense yansır uzene.sonra yanında bunu duyan varsa.ne içten etmişsin duanı bak başına geldi onunda der.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Masum bir haliniz olabilir. Yani kalbiniz saflığını koruyor ve canınız yandığında enerjiniz bunu sağlıyor olabilir. Bence çok güzel bir yetiniz var :) Bir nevi psikojik ateş ediyorsunuz.

Beylane

Kayıtlı Üye
üzüle üzüle en sonunda duygusuz biri olacaksın. benide üzdüler artık kimse üzemiyor.

Psikite

Kayıtlı Üye
Merhaba sebebini bilmiyorum ama bir olay fark ettim bunu farkediş şeklim öncelikle eski erkek arkadaaşımın kapıma gelip bana “Ne olur cinlerini başımdan al her gece uykumda beni dönüyorlar senin cinlerin her yerim morarıyor.” Demesiyle başladı aslında fark ettim ki birisi beni üzdüğünde ya da kırdığında hep bşına bir şeyler geliyor. Örneğin bu olaydan önce de gözlük takmamla dalga geçiyordu ve ben bayağı üzülüyordum daha sonra istemeden ağzımdan umarım sen de takarsın o zaman dalga geçebilecek misin? Sözü çıktı birkaç gün sonra gözleri bulanık görme rahatsızlığı duyduğunu söyleyip göz doktoruna gitti ve gözler 2.30 derece bozulmuştu. Buna ek olarak babamla büyük bir kavga yaşamıştık ve sözleri canımı yakmıştı gecesinde göz damarı tıkandı ve şu an da hastanede yatıyor. Sizce tüm bu olanlar tesadüf mü yoksa dediği gibi bana ait veya benim üzüntüm için bir şeyler yapan varlıklar var mı? Pagan inancına sahibim normalde. Bu yüzden “Allah her şeyin cezasını kendi veriyor” gibi yorumlar istemiyorum mantıklı bir cevap istiyorum şimdiden teşekkür ederim.
Bence negatif enerjiniz ile alakalı bir durum. Sizi üzmeye çalışan insanlara istemeden veyahut isteyerek yoğun bir negatif enerji akışı sağlayabiliyorsunuz.

boristanblue

Kayıtlı Üye
Bana samimi gelmediniz, değerli yorumları ile sizi aydınlatacak arkadaşlar elbet olacaktır.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Pagan çok genel bir kavram olmakla birlikte kapsama alanlı epey geniştir.

Galiba siz hangi dinlere mensup olmak istemediğiniz hususnda netsiniz ama aitlik hissettiğiniz tam olarak şudur diyebildiğniz bir inanç halihazırda yine yok. Merak ettim. Neden? .. Yani nasıl keşfettiniz, hayatınıza kattıkları nelerdir. İnancınız pratik boyutta tam olarak nasıl bir işleve sahip?

Bunları bilmeden sorunuza cevap veremem.