Bendeki muskanın sırrı nedir?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 62166
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 62166

Öncelikle arkadaşlar şunu söylemek istiyorum 2012 yılında çok tatsız olaylar yaşadım.. Babamla hocaya gittik hoca bana sende büyü var dedi.. Daha sonra bana falanca gün gel muskanı al dedi... Neyse babamla ogün gittik muskayı aldık. Onu taktıktan sonra rahatladım ancak işler daha değişir gibi oldu sanki bazen vücudumun yandığını hissediyorum sabahları bazende akşamları oluyor... Acaba bendeki nedir? Bilgili arkadaşlar yazarsa mutlu olurum iyi geceler...

Meraklıadam

Kayıtlı Üye
Muskanın Saklandığı Deri Veya Benzeri Şey Yani Dışını Kaplayan Şey Dikişlimi Peki Yoksa Açılabilirmiş ?

Ü

Üye silindi 62166

hocam muska dikişli bir keresinde açıldı bende içine şeytanı kahreden duayı yazdım koydum.. Arapça bilmiyorum...
sonradan diktim ama muskayı hiç okumadım...

Ü

Üye silindi 62166

bu muskayı bana veren hoca asla boynundan çıkarma demişti. acaba içinde ne dualar var bilmiyorum...

Meraklıadam

Kayıtlı Üye
Eğer Muskanın İçerisindeki İçeriği Görebilirsek Çok Daha Net Cevaplar Alabilirsin Muskayı Açmanda Dinen Bir Sakınca Yoktur Fakat Bir Abdest Almanı Öyle Dokunmanı Öneririm.

Ü

Üye silindi 62166

sağolasın hocam şimdi değilde başka bir zaman nasip olursa muskayı açıp okuyacağım sağolasın..

Berliner

Kayıtlı Üye
hocam muska dikişli bir keresinde açıldı bende içine şeytanı kahreden duayı yazdım koydum.. Arapça bilmiyorum...
sonradan diktim ama muskayı hiç okumadım...
Duayı çıkar öyle dene. Muskalara bağlanan görevli ruhaniler var eğer ki öyle bir muska yaptıysa hoca ondan olabilir. gelen görevli illa ki rahmani olmak zorunda da değil. Ve koyduğun duadan rahatsız oluyor karşılığında sana da rahatsızlık geliyor olabilir
2.si sana tekrar büyü yapılıyor veya yapılmış olabilir.
Muska da taksan büyü işlemez değilsin çok büyük tesirli özel muskalar taşımadığın sürece işin ehli bir hoca varsa muskanın da gücünü kırar yine yolunu bulur
İlk önce dediğim gibi içindeki duayı kaldır sonra tekrar dik. çözüm olmaz ise yaptırdığın hocaya tekrar söyle o seni yönlendirir
selametle