Ben kimim?

aliakkus15

Kayıtlı Üye
Geçmiş yaşam çalışmamda ilk insanlardan olduğum söylenmişti. Kendimi buraya ait hissetmediğim oluyor. Ve bazen tanıştığım insanları daha önceden tanir gibi bir hisse kapiliyorum, işin garibi bu insanlarda ayni şekilde bana dönüt veriyorlar. Sanki ruhlarımız daha önceden tanışıyor gibi hissediyorum demeliyim.

Hatay'da doğup büyüdüm. Buradan ley hatları geçiyor, enerji yüksek ve geçit kapısı var. Boyut kapısının olduğu iddia edilen Titus Tüneli, Hz.Musa'nin yürüdüğü yerler, Hz. Hızır'la buluştuğu nokta, Hz. Musa'nın asasının agaca dönüştüğü yer. Bu yerlere çok yakındım depreme kadar.. Yani buralarda doğup büyüdüm, hayatım buralarda geçti. Buraya yakın olmaktan mı kaynaklidir çok fazla psişik deneyim yaşadım. Ve yaşayan insanlara denk geldim. Kendimi arıyor ve keşfediyorum hâlâ..

Bu konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum, gerek benim gibi hissedenler, kendini arayanlar veyahut yaşadığım durum hakkında bilgisi olanlar... cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Neo5

Kayıtlı Üye
Geçmiş yaşam çalışmamda ilk insanlardan olduğum söylenmişti. Kendimi buraya ait hissetmediğim oluyor. Ve bazen tanıştığım insanları daha önceden tanir gibi bir hisse kapiliyorum, işin garibi bu insanlarda ayni şekilde bana dönüt veriyorlar. Sanki ruhlarımız daha önceden tanışıyor gibi hissediyorum demeliyim.

Hatay'da doğup büyüdüm. Buradan ley hatları geçiyor, enerji yüksek ve geçit kapısı var. Boyut kapısının olduğu iddia edilen Titus Tüneli, Hz.Musa'nin yürüdüğü yerler, Hz. Hızır'la buluştuğu nokta, Hz. Musa'nın asasının agaca dönüştüğü yer. Bu yerlere çok yakındım depreme kadar.. Yani buralarda doğup büyüdüm, hayatım buralarda geçti. Buraya yakın olmaktan mı kaynaklidir çok fazla psişik deneyim yaşadım. Ve yaşayan insanlara denk geldim. Kendimi arıyor ve keşfediyorum hâlâ..

Bu konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum, gerek benim gibi hissedenler, kendini arayanlar veyahut yaşadığım durum hakkında bilgisi olanlar... cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Geçmiş yaşam çalışması nasıl yapılıyor

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Kendi kayıt videonuzu izlediniz mi önceki yaşam deneyiminizde? Kime yaptırdınız ve memnun kaldınız mı? Çok sevdiğim konular bunlar. Hipnoz ve bu reenkarnasyon deneyimleri ilgimi çekiyor

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Bir kitapta insanların cennete gönderildiği ve bazılarının oradan çıkmak istemeyeceği yazıyor yani çıktıkları zamanlar oluyor.Sanırım buna reankarne olma diyebiliriz.
Her kitabın müziğin filmin büyülü olduğunu söyleyebiliriz.Şiir okumak bizi nasıl büyücü yapabilir diye sorabilirsiniz.Aslında şair büyücü demektir.Şairlerin şiirleri anında yazdığı söyleniyor.Garip bir durum.
Konuya gelirsek avatar son hava bükücüde geçmiş yaşama ulaşılan sahneler var.Çizgi filmde ang'in dövmeleri maviye döner.Bir salonda geriye bakar ve tüm yaşamları sıralanır.O dövmeleri vücudunuzda olduğu ve maviye döndüğü düşünülüp salondaki geçmiş yaşamların kaç adet olduğuna bakabilirsiniz.
Bunun harry potter büyüsünü denemeğe benzemesine rağmen benim deneyimlerim...Geçmiş üç yaşamın olduğu bunlardan birinin suyu bükerek denizde sütunlar oluşturduğu bu sütunlarında bir daire şekline gelmesi var.O daire içinde hapsolan balıklarıda avlayıp yemişti.Diğeri bir savaşta mızraklarla öldürüldü.Sonuncusu ise hindistanda yılanlarla uğraşan biriydi.