Ben böyle birini daha önce görmedim.

pako_

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese hayırlı akşamlar,aşadığım olayları arada paylaşacağım.Arkadaşlar ben aynı zamanda definecilikle hobi olarak uğraşıyorum,bu güne kadar görmediğim makina,tanımadığım hoca adı altında insanlar kalmadı.Bir ara arkadaşlarımla konuşurken birinden bahsettiler.Yerin altını görebildiğini,çok ilim sahibi olduğunu ve daha akıl almaz onlarca olay anlattılar.Tabi ben daha önce çok kişiler gördüğüm için inanmadım.Neyse gün geldi tanıştık kendisiyle,kesinlikle hocalık yapmıyor normal bi işe girip çalışmakla yetiniyor define bulmasına yardımcı olduğu kişiler ise 3-5 bişeyler verirse alıyor vermezlerse hiç tenezzül etmiyor.Sonra kendisi ben,makinayla arkadaşlar ve cinleri olduğunu idaa eden birisi bilgiye göre bi eve girdik.Ev belgelere ve yapısına göre papazın evi olduğunu biliyoruz.Makinayı açtılar yerde altın gösteriyor,cinleri olduğunu idaa eden kişide var diyor.Hoca hayır yerde bi şey yok demir,kemik ve az bi boşluk var o kadar dedi.Arkadaşlar kazmaya başladı hoca öteki arkadaşla gitti.1-2 saat sonra telefonum çaldı arayan arkadaşımdı.Bana birazdan kemikler çıkacak dedi hoca yanındaymış,ve gerçekten baya bi kemik parçaları çıktı.Sonra tekrar telefonum çaldı bu sefer demir çıkacak dedi ve dediği gibi oldu.Sonuçta bi şey olmadığını makinanın sinyal vermemesinden anladık.Büroda aynı ekip toplandık.Cinleri olduğunu idaa kişi hocayla dalga geçmeye başladı.1-2-3 derken hoca gel azıcık konuşalım diye yan odaya geçtiler.Hoca kapıyı kapattı ve kapının önünde durdu,bende meraktan yaklaştım dinlemeye başladım.Hoca kişiye cinleri nasıl gördüğünü kendisinin bile birden görünce ürperdiğini anlattı.Kişi alaylı cevaplar vermeye devam edince hoca dayanamayıp daha önce hiç duymadığım bir dua etmeye başladı.Sonra kişiye madem bu kadar rahat görüyorsun görmeye hazırmısın dedi.Kişi yok dedi,hoca tekrar sordu başucunda görmek istersen perdeyi kaldırıcam dedi.Kişinin sesi baya incelerek yok dedi.Son kez soruyorum görmek istermisin dedi kişi yine yok deyince hoca başka bir dua etmeye başladı ben yan odaya geçtim.Kişi yanımıza bir geldi yüzü bildiğiniz kireç gibi,elleri ayakları titriyor zar zor karşıma oturdu.Ne oldu diye sordum,söylediniz inanmamıştım ama ben böyle birini görmedim dedi.Duayı edince hocanın gözleri beyaz kalmamak üzere simsiyah olmuş.Kişi bu işlere tövbe ettiğini söyledi ve gitti.Şimdi nerde görsem hocanın selamı var seni çağırıyo diyince kaçıyor :D Neyse hocaya ne yaptığını sordum,sadece bana siyah ve elinde Azrailin elindeki gibi bir orak olan cin çağırdığını söyledi.Neden göstermedin dedim 3 kere sormam gerek dedi.İlmi olmayan birisi onları 1 saniyeliğinede olsa görürse kalbi durup ölür ve ben bunun vebalini alamam dedi.Ama eğer isteseydi tam başucundaydı dedi.Bu ilk tanışmamızdı ve en küçük şahit olduğum bir olaydı.Bayadır beraberiz öteki olayları zaman buldukça paylaşacağım,inanması zor,olması imkansız şeyler.Hayırlı geceler...

• Beğendim
Tepkiler: omr

Styxq

Banlı Kullanıcı
En Doğrusunu Allah bilir..