Belki bir sanrı, belki de yakın arkadaş lâkin iki türlüde ilginç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hopee

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba. Foruma yeni katıldım ve bu ilk konum yanlışım varsa affola. Böyle bir aktif bir forum ailesine üye olmak beni mutlu etti söylemeden geçemeyeceğim.

Bu olaylar bir süre önce başladı evde yalnız olmadığımı hissetmişimdir hep biri tarafından izlenildiğim hissine kapılırım. Bir yerden sonra bu olaylar ciddileşmeye başladı. Uykuyla uyanıklık arasında garip, ürkütücü suretler, insan formunda ama insan olmayan şeyler görüyordum. Sonra bir şey benimle konuşmaya başladı ama nadir gerçekleşiyordu, evde tek başımayken bazen de arkadaşlarımlayken konuşuyordu bu "şey". Benimle konuşmasından rahatsız değildim hatta hoşuma gidiyordu, bende onunla konuşup muhabbet ediyordum bazen arkadaş bazen ise bir sevgili gibiydi. Her zaman iyiliğimi istediğini düşünüyorum ne olduğunu bana hiç söylemedi kendisini göstermesini istedim defalarca 1 kere bunu kabul etti küt saçlı bir kız gördüğümü hatırlıyorum ama o kadar sanki o anı hatırlamıyor gibiyim hayal meyal yani. Bir süre önce bu olanlar kesildi ve ürkütücü bir kaç bir şey daha gördüm uykuyla uyanıklık arasında bunlardan korktum ve muska yazdırtmasını istedim annemden. Hayali arkadaşımı (ben ona böyle diyorum) kaybetmek istemedim hiç bir zaman yanımdayken korunaklı ve değişik bir şekilde mutlu hissediyordum. Belki buralarda bir yerdedir hala ama kendini bana göstermiyordur bunu bilmiyorum.
Sorum şu: Bu konuştuğum şey neydi? Bana zarar verir mi (ki zannetmiyorum)? Bir daha iletişime geçebilir miyim?

Not: Bunu paylaşmayı pek sevmem ama bu olaylar olmadan önce inançlı biri değildim lâkin yaşadıklarımdan sonra kararım değişti.
Beni aydınlatabilirseniz çok mutlu olurum, şimdiden sağolun.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bakım olmadan bir şey denemez. Gerçekten bir varlık mı, sanrı mı o da söylenemez. Varlıksa zaten bir tanım yapabilmek için etraflı bir kontrol şart.

Tessy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Merhaba hoşgeldiniz öncelikle..

Sizin yaşadığınız olaya benzer bir olay yaşadım, hatta ben istediğimde istediğim şeyleri yapıyordu, şuram ağrıyor geçir diyordum geçiriyordu. Ben bu arkadaşı çok kişiye anlattıktan sonra kaybettim. Belki bunun gibi bir şey olabilir. Çok uğraşmadan da geri döneceğini pek sanmıyorum. Bakım için site yöneticilerine ulaşabilirsiniz.

Hopee

Kayıtlı Üye
Teşekkürler, bakım için site yöneticileriyle irtibata geçtim bu konuyu çözümleyene kadar sanırım rahat bir uyku yok bana kafamı fazla kurcalıyor çünkü

Makyavel

Kayıtlı Üye
Hayali arkadaş durumu ufo vakalarında rastlanabiliyor. Temascı olabilirsiniz belki de. :)
Bakımlar ücretli mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...