BEKLENMEDİK ANDA GELEN ETKİ

malalexx

Kayıtlı Üye
Dostlar merhabalar. Son 2 hafta hariç son 2 ayda cesitli calismalar yaptim ve her birinden tek tek umudu kesmişken dün geceden beri ufak ufak sonuç almaya başladım sanırım. Bazı tılsımların vs. calisilma günü adedi oldugunu biliyoruz ama calismalar bittikten epey bir sure sonra ve hatta islemin yapildigi dahi unutuldugu vakit belli belirsiz bir anda aktif olmaya baslamasi gibi bir durum söz konusu olabilir mi? Çünkü netice almak istedigim islemler yapildigi tarihten uzak bir tarihte etki etmeye basladi sanıyorum.

malalexx

Kayıtlı Üye
Evet olabilir. Çünkü majinin kurallardan biri işlem yapıldıktan sonra, unutup beklememek. Beklenti işlemi erteleyebilir ve daha da kötüsü saptırabilir.
Peki bu esnada Tisan alfabesi ile harflerin degerlerini hesaplayip gereken zikirler de eklendikten sonra adedince telaffuz etmek hali hazirda etki etmeye baslamis bir islemi olumsuz etkiler mi?

malalexx

Kayıtlı Üye
Evet olabilir. Çünkü majinin kurallardan biri işlem yapıldıktan sonra, unutup beklememek. Beklenti işlemi erteleyebilir ve daha da kötüsü saptırabilir.
Bu arada, etki edecegine dair inancimin fazla oldugu calismalarimda islemi yariladiktan sonra ve islemden 3-4 saat sonrasina kadar ensemde kızarmalar ve baş ağrılarım oluyor. Tesadufen oldugunu sanmiyorum çünkü ne zaman bir islem yapsam o zaman oluyor. Bunun mantıklı bir aciklamasi var mi?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Peki bu esnada Tisan alfabesi ile harflerin degerlerini hesaplayip gereken zikirler de eklendikten sonra adedince telaffuz etmek hali hazirda etki etmeye baslamis bir islemi olumsuz etkiler
Bahsettiğiniz alfabe ile çalışmadım. Birşey diyemem. Yalnız eğer işlemin niyeti diğer işlemleriyle çelişiyor ise, o zaman kesin olumsuz etkiler.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bu arada, etki edecegine dair inancimin fazla oldugu calismalarimda islemi yariladiktan sonra ve islemden 3-4 saat sonrasina kadar ensemde kızarmalar ve baş ağrılarım oluyor. Tesadufen oldugunu sanmiyorum çünkü ne zaman bir islem yapsam o zaman oluyor. Bunun mantıklı bir aciklamasi var mi?
Yolun basindaysaniz. Ya da yaptığınız işlem çalıştığınız enerjilere alışık değilseniz bu tür ufak rahatsizliklar normaldir. Zamanla siz tecrübe edinince kaybolurlar.
Yeni bir yiyecek deneyip te sindirim sistemin bozulmasi gibi bir şey.
Arakne glifler konusunda başka forumdaslar bu konudan bahsettiler.

malalexx

Kayıtlı Üye
Bahsettiğiniz alfabe ile çalışmadım. Birşey diyemem. Yalnız eğer işlemin niyeti diğer işlemleriyle çelişiyor ise, o zaman kesin olumsuz etkiler.
Edilen niyetler tonlamalarina kadar ayni butun çalışmalarım. Bu soylediginize istinaden bir olumsuzluk olacagini düşünmeyeceğim oyleyse. Cok teşekkür ederim