Bedensiz Varlıkları bir ben mi Görmüyorum ?

berksurucu

Banlı Kullanıcı
Herkese Merhabalar ? Aslında konu açmayı sevmem. okumayı seviyorum.

Deneyimlemediğim şeyler içinde "yanlıştır" asla demem. Bilmediğim şeylerle ilgili Agnostik bir bakış açısına sahibim.

34 Yaşındayım... 12 senedir. Kendi içimde hakikat yolculuğundayım. Binlerce Kitap, belgesel, Makale ile iç içe bir hayat sürdüm. Asla "Şu doğrudur" gibi bir inatla gözlerimi körleştirmemeye de çalıştım. Dinler tarihi, Felsefe Tarihi, Kutsal Kitaplar, Mitolojiler, Psikoloji, Parapsikoloji, Evrim Teorileri, Klasik ve Modern Fizik okumalar yapmaktayım.
Sağlığıma dikkat ederim. İşlenmiş gıda kullanmam. 10 Yıldır Düzenli spor yaparım. Saç ve cilt bakımlarıma bile özen gösteririm. Çünkü benim için Beden ve zihin bir bütündür.

Meditasyon sanatlarına önem veririm. Teslimiyetçi ve akışa bırakan biri olmaya başladım son yıllarda.... Sosyal eksikliğim yok. Enerjimi çok beğenirler. benimle çok arkadaş olmak isterler. İş yerinde, okulda, Spor salonunda... Harika bir Anne Babaya doğdum... Harika aşklar yaşadım. Cinsel açlığım yok. Ve bunlar son 10 yılda extrem noktalara geldi.

Neden çok istememe çok merak etmeme rağmen bu "CİN" vs deneyimler yaşamıyorum. bu ve benzer forumları yıllardır okumama rağmen. çok bahsetmeme rağmen hemde...

Şöyle söyleyim. Korku filmlerini çok severim. Evde yanlızken karanlıkta 4 tane Cin konusu içeren filmi arka arkaya izler; zerre korkmam.

Bakın, bir çok konuda bahsedildiği gibi "uyku ve uyanıklık" arasında olan deneyimlerden söz etmiyorum. Ya da zihnin ürettiği fısıltılardan. Ben gerçek bir deneyimden söz ediyorum.

Belki de Anomali lere karşı gönül gözüm kapalıdır bilemem. aslında bu çokta önemli değil. Benimki sadece deneyim merakı...

Ben daha çok şeyi merak ediyorum.

İnsan neden bu işlerle uğraşır. Neden Çağırır. Neden Hüddam elde etmek ister. Bu varlıklar hayatlarında en çok neyi değiştirmiştir.
"BEN BÖYLE VARLIKLARI DENEYİMLİYORUM" onaylanmasının ötesine geçebilmişmidir.

Uzun yıllar süren mutlu bir aşk, Sınırsız Para, Başarı... Kaydadeğer neler olmuştur mesela.

Ya da Her sıkıntı, bela, acı bize yapılan büyüden midir. Ben bir kerede hocaya gidip "Sende büyü müyü yok" cevabı alanı duymadım. İllaki hep bir büyü vardır. Hocayım diye geçinenlere bir kaç defa sallamasyon bi kaç dert anlatayım dedim. "sana büyü yapmışlar" yanında varlıklar var vs vs dediler.

Yani "ben deneyimliyorum" diyen varsa; ben paranormal yoldan bir selam çakmalarını istiyorum. hatta mümkünse kendimle ilgili bir SIRRI ifşa etmesini...

Bunu dalga geçmek için MERAKla bekliyorum...

dhardhar

Kayıtlı Üye

Deneyimlemediğim şeyler içinde "yanlıştır" asla demem. Bilmediğim şeylerle ilgili Agnostik bir bakış açısına sahibim.

34 Yaşındayım... 12 senedir. Kendi içimde hakikat yolculuğundayım. Binlerce Kitap, belgesel, Makale ile iç içe bir hayat sürdüm. Asla "Şu doğrudur" gibi bir inatla gözlerimi körleştirmemeye de çalıştım. Dinler tarihi, Felsefe Tarihi, Kutsal Kitaplar, Mitolojiler, Psikoloji, Parapsikoloji, Evrim Teorileri, Klasik ve Modern Fizik okumalar yapmaktayım.
Sağlığıma dikkat ederim. İşlenmiş gıda kullanmam. 10 Yıldır Düzenli spor yaparım. Saç ve cilt bakımlarıma bile özen gösteririm. Çünkü benim için Beden ve zihin bir bütündür.

Meditasyon sanatlarına önem veririm. Teslimiyetçi ve akışa bırakan biri olmaya başladım son yıllarda.... Sosyal eksikliğim yok. Enerjimi çok beğenirler. benimle çok arkadaş olmak isterler. İş yerinde, okulda, Spor salonunda... Harika bir Anne Babaya doğdum... Harika aşklar yaşadım. Cinsel açlığım yok. Ve bunlar son 10 yılda extrem noktalara geldi.

Neden çok istememe çok merak etmeme rağmen bu "CİN" vs deneyimler yaşamıyorum. bu ve benzer forumları yıllardır okumama rağmen. çok bahsetmeme rağmen hemde...

Şöyle söyleyim. Korku filmlerini çok severim. Evde yanlızken karanlıkta 4 tane Cin konusu içeren filmi arka arkaya izler; zerre korkmam.

Bakın, bir çok konuda bahsedildiği gibi "uyku ve uyanıklık" arasında olan deneyimlerden söz etmiyorum. Ya da zihnin ürettiği fısıltılardan. Ben gerçek bir deneyimden söz ediyorum.

Belki de Anomali lere karşı gönül gözüm kapalıdır bilemem. aslında bu çokta önemli değil. Benimki sadece deneyim merakı...

İnsan neden bu işlerle uğraşır. Neden Çağırır. Neden Hüddam elde etmek ister. Bu varlıklar hayatlarında en çok neyi değiştirmiştir.

Uzun yıllar süren mutlu bir aşk, Sınırsız Para, Başarı... Kaydadeğer neler olmuştur mesela.

Ya da Her sıkıntı, bela, acı bize yapılan büyüden midir. Ben bir kerede hocaya gidip "Sende büyü müyü yok" cevabı alanı duymadım. İllaki hep bir büyü vardır. Hocayım diye geçinenlere bir kaç defa sallamasyon bi kaç dert anlatayım dedim. "sana büyü yapmışlar" yanında varlıklar var vs vs dediler.

Yani "ben deneyimliyorum" diyen varsa; ben paranormal yoldan bir selam çakmalarını istiyorum. hatta mümkünse kendimle ilgili bir SIRRI ifşa etmesini...

Dostum selamlar. Inanclarimizi ayni farkli olabilir ben de senin gibiyim. Ben de gormuyorum. Nedenini ben de merak ediyorum. Cok net iki olasilik var: ya zaten hic yoklar ya da varlar bize ugramiyorlar. Anlatildigina gore cikarlari varsa ve olacaksa bizden cikarlari yok ki gelmiyorlar.

Son cumlede dalga gecmemek yazacaktin sanirim :)

makssenberg

Kayıtlı Üye

Benim gibi agnostik olan ve cin diye adlandırılan varlıklara inanan birini görmek beni sevindirdi. Benzer yollardan geçmişiz sizinle. Korku filmleri izleyip korkmama sebebimiz forumdaki çoğunluk gibi din ve efsane temelli yaklaşmıyoruz olaylara. neden hüddam elde etmek istediklerini sormuşsunuz, bariz değil mi? insan nefsi işte.

makssenberg

Kayıtlı Üye
Pardon yanlış görmüşüm, inanmıyormuşsunuz ve kanıt arıyormuşsunuz. Ben gözümle bir varlık vs görmedim ama uygulamalar işe yarayınca şüphem kalmadı büyülerin gerçek olduğundan.

berksurucu

Banlı Kullanıcı
Dostum selamlar. Inanclarimizi ayni farkli olabilir ben de senin gibiyim. Ben de gormuyorum. Nedenini ben de merak ediyorum. Cok net iki olasilik var: ya zaten hic yoklar ya da varlar bize ugramiyorlar. Anlatildigina gore cikarlari varsa ve olacaksa bizden cikarlari yok ki gelmiyorlar.

Son cumlede dalga gecmemek yazacaktin sanirim :)

Bunu dalga geçmek için DEĞİL Merakla bekliyorum yazacaktım... pff neden editleyemiyoruz ki

makssenberg

Kayıtlı Üye

berksurucu

Banlı Kullanıcı

makssenberg

Kayıtlı Üye
denemeye değer aslında .... Ama yeni bilgisayar topladım. Masrafa girmeyelim şimdi xD
Dediğim gibi bunlarla enokyanları birlikte yapmazsanız bir şey olmuyor. Gayet güzel çalışıyorlar. Alet bozulmaları bunları aralıklarla denediğim tarihlere denk gelince tesadüf olmadığını anlayıp ilişkilendirdim.

turarmy

Kayıtlı Üye
Şahsi olarak hiç yaşamadım Allah'ta yaşatmasın.
Bazı şeylerden asla emin olamazken büyü ve varlıkların olduğundan eminim.
Neden kimse yazmamış doğrusu ilginç.
Sizin için referans olması adına kendi tecrübemle anlatabilirim aslında.
Köy yerinde yaşayan yakın akrabalarım ciddi derecede hastalanmıştı. Kuzenim geceleri evden kaçmaya çalışıyor, uyurgezerlik altında dışardan çağrıldığını söylüyor teyzem uykusunda boğulmak istendiğini anlatıyordu. Ve daha dile getirilmeyen bir çok olay.
Farklı bir ilde bulunan hoca sonucu büyünün,teyzemin komşusu tarafından yaptırıldığı; büyüyü yapan kişinin komşu kadının babası olduğu,bu yüzden tanıdığımız olduğu halde yardım talebimizi geri çevirdiğini aktarmıştı.
Sonrasın da kuzenime okunmuş ekmek yedirildiğini evde ve avlunun içinde saklanan sırların olduğunu vereceği su ile uykularında gösterileçeğini ve yapılması gerekenleri Allah rızası için parasız ve karşılıksız anlatmıştı. Samanlıkta çıkan ve patlamak üzere olan üzeri tüylü yumurtalar,avludaki ağacın altında bulunup nehirlere bırakılan muskalar,evin kapısına sürülen yağ, soba bacasından alınan kurumuş güller,avlunun içine serpiştirilmiş sular bir çoğu bulundu.Bir tanesi hariç onunda anlaşma olduğu söylendi. Üzerinden epey zaman geçti bizimkiler ruhsal olarak gayet iyiler. yalnız kuzenimin hala çocuğu olmuyor. Teyzemin hormonal dengesi bozuldu,hipofiz kaynaklı büyüme hormonu ile baş gösteren bir çok sorun ile boğuşuyor. Söylemem gerek muazzam kahve falı bakar. Öngörüleri harikadır,okuyup öğrendiği bilgi ve tecrübesi olmadığı konularda öyle yorumlar yapıyor ki bunu nasıl yaptığını kendi de bilmiyor.
Size gelecek olursak sağlam bir büyü sonucu karşılaşmanız istediğinizi bulmanız muhtemel.
Kendim çekeyim ben buluyum derseniz.. kaliteli uyarıcılar kullanıp,aç ve uykusuz kalarak vücut sağlınızı bozmakla başlayın.

XirisX

Kayıtlı Üye
“Cin musallatı” denilen olaya uğrayan insanlara yakından baktığımızda genellikle depresif, korkak, endişeli, mutsuz bir profil görürüz. Neden musallata uğrayan mutlu bir insan göremeyiz? Çünkü mutlu insan negatif değil pozitif enerji üretir ve yayar. Negatif enerji ve pozitif enerji senkronize olamaz; dolayısıyla negatiften beslenen bir varlık pozitif bir “yemeğe” yaklaşmaz, yaklaşamaz. Onun besini negatif enerji üreten insandır, mutsuz insandır. Keza kara büyü dediğimiz olay da yine keyifli, mutlu, huzurlu, korku taşımayan bir insana etki edemez.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
“Cin musallatı” denilen olaya uğrayan insanlara yakından baktığımızda genellikle depresif, korkak, endişeli, mutsuz bir profil görürüz. Neden musallata uğrayan mutlu bir insan göremeyiz? Çünkü mutlu insan negatif değil pozitif enerji üretir ve yayar. Negatif enerji ve pozitif enerji senkronize olamaz; dolayısıyla negatiften beslenen bir varlık pozitif bir “yemeğe” yaklaşmaz, yaklaşamaz. Onun besini negatif enerji üreten insandır, mutsuz insandır. Keza kara büyü dediğimiz olay da yine keyifli, mutlu, huzurlu, korku taşımayan bir insana etki edemez.

Zaten psikolojin düzgünse bile bozuyorlar, nasıl bazı kişiler varlıklar yardımıyla istediği şeyler ulaşabiliyorsa kara büyüye maruz kalan kişide tam tersi oluyor. Görmemen daha iyidir belki de, onlarla muhattap olmak zorunda kalsan muhtemelen hayatın bu kadar düzgün olmazdı.

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
Yetişkinler için çok haklısın fakat çocuklardaki durumunu anlayamıyorum sevgili @XirisX

Sütten kesilmiş bir bebeğin, ilerleyen yaşlarda yaşamaya başladıklarını enerji ile bağdaştıramıyorum. Zor bir çocukluk geçirdim, gerçekten zordu.

XirisX

Kayıtlı Üye
Yetişkinler için çok haklısın fakat çocuklardaki durumunu anlayamıyorum sevgili @XirisX

Sütten kesilmiş bir bebeğin, ilerleyen yaşlarda yaşamaya başladıklarını enerji ile bağdaştıramıyorum. Zor bir çocukluk geçirdim, gerçekten zordu.
Çocuklar cennetten çıkmış gibi saf ve masum oldukları için, henüz düalite nedir bilmezler. Onlar pozitif enerji ile maksimum senkronizasyon sağlar. Büyüdükçe, bu dünyada kötü diye bir kavramın da var olduğunu görürler. Savunmasız oldukları için kolayca şekillendirilebilirler. Çok saf oldukları için, bu dünyanın acısı onlara fazla gelir; hassastır onlar, acı çekerler. Demek ki saflık yetmiyor, bilinçli de olmak gerek, bu saflığı nasıl koruyacağını bilmek gerek. Senin yapman gereken yetişkin iken, zıtlığın idrakindeyken, çocuk saflığını geri kazanabilmek ve onu koruyabilmektir yalnızca.

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
Sorun da çocukken bunları yaşamakta. Saf ve masumken nasıl oluyor da rahatsız ediyorlar ? Benim gerçekten aklım bunu almıyor.

XirisX

Kayıtlı Üye
Sorun da çocukken bunları yaşamakta. Saf ve masumken nasıl oluyor da rahatsız ediyorlar ? Benim gerçekten aklım bunu almıyor.
Dışarıdan zorla bir müdahale yok aslında. Çocuk saftır, ama bir yetişkinin sahip olduğu bilince sahip değildir, o saflığı korumayı bilmez. Kolay inanır, “kendi kendisini” değiştirir. Pozitif alandan negatife doğru kaymaya başlar, yani “cennetten kovulur”. :)

turarmy

Kayıtlı Üye
Nasıl bu kadar emin olunabiliyor aklım almıyor.. İnanıyorum ki pozitif enerji kalkan görevi görürken,doğası gereği negatif olan nefs ve nerelere saldıracağını bilen kurnaz bir düşman..Peygamber efendimize dahi etkileri olduğu söylenirken; afedersiniz ama senin benim bir başkasının kutbuna çok da bakılmaya bilir.
O yüzden pozitif enerjiye etki edemezler,yaklaşamazlar gibi söylemler kendi adıma tamamiyle havada kalır.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Beyin yapısıyla alakalı oldugunu düşünüyorum. Genetik kodlar. Ya anne ya baba yahut ikisi ya da sizin çektiğiniz bir tarafın bu tür şikayetleri olmamıştır.
Genel halleriniz üzerinden yorumluyorm algılarınız pik noktadadır, yaşantınızın her alanında normal denilebilecek hareketlere sahipsinizdir, enerjinizde bütünsellik ve uyum hakimdir. Muhtemelen insanları kolay anlayabilen, uyumlu, zeki, konuşacağı ve susacagı yeri iyi bilen, kapıyı pencereyi bile suhuletle açıp kapayan kısaca dengeli profil çizen bir yapıdasınızdır. Beceriklisinzdir, İçiniz dışınız birdir, nötr bir insansınızdır. Tespitlerime göre bunun pozitif negatiflikten çok nötrlükle ilgisi var.
Toplumu çevreyi ortamlardaki başarılarınız sevimelerinizi pozitifliginizi boşverin hepsi değişken... Bir çevrede itilip kakılırken bir sürü kötü damga yerken bir başka çevrede el üstüne tutuluyor olabilirsiniz. İnsanların ön kabulleriyle toplumların genel yargılarıyla bu söyedigim nötr olma hali belirlenmez.