Bedensiz Varlıklardan Korunmak İçin

glfm

Kayıtlı Üye
bu aralar rüyalarımda sürekli ailemden insanların bana odamda cin olduğunu söylemesi ve sana görünecekmiş,gününü gösterecekmiş vs... bu tarzda laflarla ama aynı konuda aynı rüyayı görüyorum... aynı şekilde bu konuda bi arkadaşında belittiği gibi biri benden hoşlanıyorsa sebepsiz yere geri gidiyor. sizce bu muskanın bana yardımı olurmu?

sabahh

Kayıtlı Üye
Size tavsiyem önce varlık bakımı yaptırmanızdır. Daha sonra gerek görülürse bu muskayı yaparsınız ama herşeyi bedensiz varlıklara bağlamayınız. Sizden hoşlanan birinin geri dönmesi size yapılan bir büyünün etkiside olabilir.

glfm

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim. Varlık bakımı dediğinizi nasıl yaptırabilirim?

Zipaydi

Kayıtlı Üye
Bir de Cinden korunmak için büyü yapmak??? Kafam iyice karıştı

+1

sureler ve aytler daha etkili olur diye düşünüyorum bu tür uzaklaştırmalkar için.. gerçi şu an banlı olan üyelerden biri onların da zararsız ve iyilerinin olduğunu ve zararları olduğunda sure ve ayetlerin kullanılmasının daha iyi olacağını söylemiş gerçi..

lost66

Banlı Kullanıcı
yalnız bişey sorcam kemik cinlerin en sevdiği yiyeceklerden birisi ! değilmi ? bi sorun olmasın sonra

ryder

Kayıtlı Üye
resimler gitmiş gözükmüyor malesef

nrhfs

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sirke kokusunun da bu varlıkları rahatsız ettiğini duydum, bilgisi olan var mı :) ?

lord_of_baku

Banlı Kullanıcı
her hangibir kemik öyle mi? Mesela odkara yaparken bu da olsa etkisi ne olur? Bir de Cinden korunmak için büyü yapmak??? Kafam iyice karıştı İstanbul'a geleyim bana bir teorik ve pratik başlangıç dersi verin bari...:banghead:

Link ölü ve resimi göremediğimiz için yazılarınızdan okuduğum üzere kemiye çizilmiş ve yazılmış resimden ve tılsımdan oluşan bişey. Bu aslında büyü değil, tuzak gibi bişey. Tılsımın kemik üzerine yazılma sebebi ise cinlerin kemiyi çok sevmelerinden dolayıdır. Kemiyi gören cin yemek için yaklaşır ve kemiyin üzerindeki tılsım ona zarar verir. Bitür fare tuzağı gibi bişey aslında. ekmeyin içine zehir koyup fare öldürmek gibi. Klassik bi tılsımdır. Kemik üzerinde bi resmin olması ise önem taşımaz, yani önemli olan yazılan tılsım ve yazan kişidir. Büyü ismi ise genel olarak verilen isimdir.

NOT: Hemen hemen tüm büyüleri tılsımları orjinal kaynaklarından denemişliğim vardır.

Shera_x

Banlı Kullanıcı
Konuyu ve yorumları okudukça aklıma bir şey takıldı;
Cinler kemikleri yemek olarak görüp seviyorlarsa ve biz onlara böyle bir oyun hazırlarsak..
İyi olan cinlere de kötülük etmiş olmaz mıyız?
Belki oradan yolu geçiyordu.. Hoop bi yiyecek buldu. "aa insanoğlu kim koyduysa Allah razı olsun.." bi döndürdü çaaat TUZAK " Alllaah belasıınıı versiin bunu koyanınn şimdii siizeee abilerimii yolluycammm" vs. durumu oluşmaz mı? En azınan evimize bir kalkan yapsak hani buraya diğer varlıklar lütfen girmesin girerlerse zarar görecekler önceden bilgilendirme mesajlı bir koruma yapsak? tee istanbuldan ankaradaki evin korumasını görebilecek derecede veya yaklaşına görebilecek derecede.. Işık hızındalar ya o bakımdan. Aklıma takılanı lütfen cevaplayın.. İstemeden zarar vermek ve boş muhabbete girmek istemiyorum..
Not: yukarıda ki örneklemeyle dalga geçmeyin. insanoğlu geneli böyle bir çizgiyle ilerliyor.(bence)

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Bu çocuk kim :D onlar bundanmı korkucak şimdi ))) (yanlış anlaşılmasın dalga geçtiğim yok sadece saçma geliyor böyle şeyler korunmak için buna ne gerek var HasbinAllahi ve nimel vekil ve nimel mevla ve nimel nasir dedikten sonra Rabbimin himayesindeyken o dediğiniz varlıklar önünüze dikildiği anda karşılarına en güçlü MELEKler (savaşçı melekler) gelir

origanum

Yönetici
Öyle olmuyor o işler.
Her ne derseniz deyin gelip anında öldürecekler var. Koruma şart. Bir değil çok sayıda kimisi için zira delinmeyecek koruma yoktur pek. Varlık korumalar ya da ordular da ek olarak kullanılır tabi bu herkes için değil. Kendi halinde bir insanın korunması için pek fazla birşeye ihtiyaç yoktur, etraflarındaki negatiflikler için basit birşey yeter. Ancak boyundan büyük işlere kalkışırsa ya da kalkışan bir yakını varsa ve onları korumadan işler yapmışsa yandı bitti.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bir insan bir orduyu üzerine çekebilecek kadar ne yapabilir ?

origanum

Yönetici
Bir insan bir orduyu üzerine çekebilecek kadar ne yapabilir ?

Büyücüdür, rakibi, düşmanı gönderebilir, karşı tarafın müşterisinin işlemi için diğer büyücüye gönderilebilir ya da yaptığı bir uygulamanın sonucu üstüne çekebilir, vs.