Beddua mekanizması

magicex

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Herkese Merhaba,

Kendim için bakım yaptırdığımda üzerimdeki negatif uygulama haricinde bir de soydan gelen bedduadan dolayı sıkıntı yaşadığım söylendi. Büyü falan yapıldığında cinler devreye giriyor ve kişinin düşünce dünyası negatif etkilenmeye çalışılıyor, bunun çözümü için de Felak, Nas ve Ayetel Kürsi okunulması gibi uygulamalar var ve çoğunu da uyguladım.

Büyü yapılırken kan, deri gibi çeşitli malzemeler kullanılmakta, Sizce beddua edildiği zaman nasıl bir mekanizma işlemeye başlıyor ve bunun çözümü için ne yapmak gerekir hangi sureleri veya ayetleri zikretmekli kişi?
Diyelim ki beddua eden kişiyi biliyoruz gidip ondan helallik alacağız ama beddua eden kişi bilinmiyor ve birkaç nesil önceden geldiği için de haliyle kişi ölmüş oluyor böyle durumlarda ne yapmak gerekir?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Beddua hakkı doğan kişi neredeyse lanet derecesine varan bir söz söyleyebilir. Eskiler babanın bedduası tutar olarak söylerdi bu durumu. Ve bazen bu beddua tüm soya edilebiliyor. Basit bir örnek soyun sopun kurusun gibi.

bakımlarım da rastladım ben de böyle bir duruma gerçek hayatta da şahit oldum bir kaç defaZamanın da edilen beddua kişinin torunlarının başına geldi. Babasının elinden evini alıyor oğlu onu yaşlı halinde perişan ediyor. Evleriniz olsun da bir tanesine oturamayın diyor. Oğlu kanser oluyor üç evinde oturamıyor hastanede nerdeyse zamanını geçiriyor ölüyor. Karısı tüm Evleri satıyor. Damadı parayı kullanıyor, tüm parayı kaydediyorlar. Torunu da gemici olarak çalışıyor şuan.

Normal bir beddua gibi bir şey değil bu, tabiri caiz ise böyle kişinin içi yanıyor o an çok da düşünmeden beddua ediyor.

çok önceden yaşanmış bir şey ise sadece kişiye değil o kişinin soyundan gelen kişiye edilmişse o ailenin soyları o lanete dönüşene bedduayı yapabiliyor.

kişi bilinmiyorsa özel bir çalışma ( ruh çağırma gibi düşünün) ile bulunup ecri sorulup karşılanabilir. Ya da var olan bu enerji temizlenebilir medyumik çalışmalarla

Kartanesi 777

Kayıtlı Üye
Beddua hakkı doğan kişi neredeyse lanet derecesine varan bir söz söyleyebilir. Eskiler babanın bedduası tutar olarak söylerdi bu durumu. Ve bazen bu beddua tüm soya edilebiliyor. Basit bir örnek soyun sopun kurusun gibi.

bakımlarım da rastladım ben de böyle bir duruma gerçek hayatta da şahit oldum bir kaç defaZamanın da edilen beddua kişinin torunlarının başına geldi. Babasının elinden evini alıyor oğlu onu yaşlı halinde perişan ediyor. Evleriniz olsun da bir tanesine oturamayın diyor. Oğlu kanser oluyor üç evinde oturamıyor hastanede nerdeyse zamanını geçiriyor ölüyor. Karısı tüm Evleri satıyor. Damadı parayı kullanıyor, tüm parayı kaydediyorlar. Torunu da gemici olarak çalışıyor şuan.

Normal bir beddua gibi bir şey değil bu, tabiri caiz ise böyle kişinin içi yanıyor o an çok da düşünmeden beddua ediyor.

çok önceden yaşanmış bir şey ise sadece kişiye değil o kişinin soyundan gelen kişiye edilmişse o ailenin soyları o lanete dönüşene bedduayı yapabiliyor.

kişi bilinmiyorsa özel bir çalışma ( ruh çağırma gibi düşünün) ile bulunup ecri sorulup karşılanabilir. Ya da var olan bu enerji temizlenebilir medyumik çalışmalarla
Insanin içi yandiginda edilen beddua tutar mı

Sihirli asa

Kayıtlı Üye
Insanin içi yandiginda edilen beddua tutar mı
Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste demiş atalarımız demek ki bildikleri bir şey varmış Mazlum kimse ,içi yanan, haksızlığa uğrayanın bedduası öyle bir tutar ki adamın 7 sülalesini yakar tabiri caizse Peygamberimizin hadisleri vardır Mazlum ağladığında Arşı Âla titrer bir Hadis i Şerif daha var mazlumla ALLAH TEALA arasında perdeler kalkar ve duası , bedduası kabul olur , Yolcunun,ana babanın , mazlumun, hakkı yenilenin , misafirin duası kabul olur.
*Peki bedduayı yapan haksız ise ne olur?
Beddua iki tarafı keskin kılıç gibidir.
Bedduayı yapan haksızsa kat ve kat kendisine geri döner yani haklıysan karşındakine tutar ,haksızsan 2 katıyla kendine döner
İnsanlardan beddua değil dua almaya bakın ve canınız çok yanmadığı sürece beddua etmeyin İnsanlara dua edin dua alın iyilik yapın iyilik bulun

cathrine

Kayıtlı Üye

Kendim için bakım yaptırdığımda üzerimdeki negatif uygulama haricinde bir de soydan gelen bedduadan dolayı sıkıntı yaşadığım söylendi. Büyü falan yapıldığında cinler devreye giriyor ve kişinin düşünce dünyası negatif etkilenmeye çalışılıyor, bunun çözümü için de Felak, Nas ve Ayetel Kürsi okunulması gibi uygulamalar var ve çoğunu da uyguladım.

Büyü yapılırken kan, deri gibi çeşitli malzemeler kullanılmakta, Sizce beddua edildiği zaman nasıl bir mekanizma işlemeye başlıyor ve bunun çözümü için ne yapmak gerekir hangi sureleri veya ayetleri zikretmekli kişi?
Diyelim ki beddua eden kişiyi biliyoruz gidip ondan helallik alacağız ama beddua eden kişi bilinmiyor ve birkaç nesil önceden geldiği için de haliyle kişi ölmüş oluyor böyle durumlarda ne yapmak gerekir?
Siz üzerinizde böyle bir şey hissediyorsanız iyi niyetli olup kendinize de çevrenize de iyilikler yapmaya çalışın...Elinize geçen yardım etme fırsatlarını iyi değerlendirmenizi tavsiye edebilirim.Hayvanlar,insanlar,doğa...hiç fark etmez...Bu enerjinin kırılmasını bu şekilde sağlayabilirsiniz...Size basit gelen ama varoluş için büyük önem taşıyan bazı davranışlar vardır,onları yerine getirmeniz bile döngüyü değiştirmeye yeter.Örnek:Derdi olan birini dinlemek(çözüm bulamazsanız bile o kişiyle ilgilenmiş olursunuz,şifa olur),yemeğinizden arta kalanları çöpe dökmek yerine sokak hayvanlarıyla paylaşmak,yere atılmış bir çöpü kaldırmak bile dünyaya katkıda bulunmaktır,bir çocukla oynamak,üzgün birini teselli etmek....Bu böyle uzar gider,örnekleri arttırabiliriz...Manevi iyiliklerinizi arttırmaya bakın,suçluluk duygunuz varsa temizleyin,çünkü negatif duygular daha fazla etkilenmenize sebep olur.Zaten iyi olduğunu düşündüğünüz hareketleri yaptıkça kendinizi daha iyi hissedeceksiniz!

Erzurum

Kayıtlı Üye
İş
Cindarlık değil.

Baştan sona eksik, yanlış bilgi.. Nerden tutsam ki..
Büyü de kullanılan metaryel tamamen kişinin tercihine bağlıdır. Kan da kullanabilir şeker de sirkede... Büyüde yedirme içirme işi varsa domuz büyüsü dediğin büyüyü mesela şekerle de yapar büyücü.
Varlıklar ile yapılan da var yapılmayanda.
Yalnız bu teşhisi koyan neye göre koymuş merak ettm. Cinlerin lafına göre mi? Cin beddua vs bunlar cindarların tespit edebileceğinden daha ciddi ilmi çalışmalarla tespit edilir.
Öyle musallat öle büyü var ki cindar göremez anlamaz.
Görende kişinin görevlisi sanır fln filan.. Yahu bu cinciler adlarını yazıp okuyamayan adamlar. Havas alimi astroloji bilir, fizik bilir, kimya bilir, biyoloji vs dünya ilimlerini en azından biir tık bilmek zorunda. Öte yandan fıkıh, tefsir, hadis eğitimi görmemiş havascı da olmaz. Olmaz çünkü bunlar olmazsa oyuncak olur o cinlere. Nitekim günümüz de en çok onlardan var maalesef