Bazı yeteneklerim var ama kullanamıyorun

goddesddemon

Kayıtlı Üye
Yıllardır sessiz sedasız okuyan, güzel sitenizin üyesiyim. İlk defa yazıyorum bu yüzden yanlışım varsa şimdiden affedin... Benim ailemden de gelen psişik yeteneklerim var, ancak bunları nasıl yöneteceğimi bilmiyorum. Biraz açmak gerekirse arada rüyalarım gerçek çıkıyor, kimsenin aklına gelmeyecek bir şey benim aklıma takılıyor ve sonra olduğunu görüyorum, bir şeyi çok istediğim zaman hep yollar açılıyor ve bir şekilde oluyor, lucid dream ve astral seyahat için hiçbirşey yapmıyorum ama kontrolüm dışında gerçekleşiyor. Bunlar dışında öylesine baktığım fallar tutuyor. Ben bunları yapabildiğimi ancak gerçekleştikten sonra fark ediyorum. Yani bu yetenekleri isteğim dışında kullanıyorum. Bu konuda bana tavsiye verebilir misiniz? Kendimi geliştirmek elbette isterim ama bir o kadar da korkağın tekiyim, insan dışı hiçbir varlıkla karşılaşmak istemiyorum, kendimi geliştireyim derken yanlış bir şey yapmaktan korkuyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İnsanlar asıl korkulması gerekenler olabilir belki. Doğal olarak bu yeteneklere sahipseniz daha da gelişeceğine inanıyorsanız geliştirmek için önünüz de bir engel yok demektir. Teknik ya da yöntemler çok önemli değil. Önemli olan sizin bunu istemeniz. Sonuçta konfor alanından çıkacaksınız. Yeteneklerin geliştikçe dünya ve dünyevi olan herşey ağır gelmeye başlar. Dünya hayatı çok yoğun olan kişilerde gelişme de pek beklenemez.
Temel dünyevi ihtiyaçlar dışında mümkün olan zamanı spiritüel çalışmalara ayırmak gerekir.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Yıllardır sessiz sedasız okuyorsanız, yöntemleri de biliyorsunuz dur. Bence siz buraya cesaret almak için yazmışsınız. Bence siz yapmakta başlayın, yapa yapa alışırsınız. Olmadı, bmuradaki yönetim kurslar veriyor, onlara yazılın. Uzman rehperigide ogreynirsiniz.