Baskasinin zihnine mudahale

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Merhaba bir cok yakinim ismi x diyelim bunu yapiyor sanirim. Cok ornegi var. Mesela son basit bir ornek, bir restorantta tam da oturmak istedigimiz masada oturan kisi bize yer vermek icin o masadan kalkti ve cok iyi bir kadincagizdi kacar gibi gitti resmen.
X isimli sahis ailede kime cok yakin olursa o kisiyi muthis etkisine aliyor o ne derse onu yapar hale geliyor. Uzaklasirsa yakasini kurtarirsa o kisi sonra kendine cok sasiyor ve akildan hastalaniyor neredeyse, tam 2 kisi var boyle.
Bende kac kere istemedigim seyleri para vermek gibi yaptim soyle ki icimden boyle yapayim diye dusunup bi bakmisim yapmis oluyorum. Ya da evde esimle aramizda kullandigimiz bazi ozel sevgi sozcuklerini onun agzindan cikarken duydum baska seylere karsi, ya da eşimle bazi ters düştüğümüz seylerde bi bakiyorum o dusunce once x de var ve hic olacak bir fikirler de degil ustelik esimin gorustugu biri de degil yani benimleykem nadiren. Baska ornekler de var ama uzatmak istemedim.
Bu kisinin tum arkadaslari medyumdu onceden ve elinde eskiden kalma bir buyu kitabi var. Bunu buyuyle mi yapiyor emin degilim. Yani mumkun mu boyle?
Yalniz sunu farkettim ki telefonla da olsa gorusmesi ses duymasi filan gerekiyor sanirim bir etki icin...
Boyle seyler var mi bilen var mi, zihne bu sekilde etki gibi?

Ramez

Kayıtlı Üye
Mümkün olma ihtimali çok yüksek şirinlik büyüleri var yinede daha iyi bilenler olacaktır yazarlar konuya

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
telepatide iyi olabilir veya bir varlık onun bu yönünü geliştirmiş olabilir zihin kontrolü gibi

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
konsantrasyonunu arttırabilir kendi zihninizi ve diğer zihinleri daha iyi keşfetmeniz iyi olabilir ve kendinizi de telepatide bir nebze geliştirin

Creative34

Kayıtlı Üye
Zaten bu kişinin bu işle uğraştığı merak ettiği belli telepati ayrı bişey büyü ayrı bişey sapla samanı ayıralım büyüye meraklı biri

saklıkalsın

Kayıtlı Üye
Vücut hareketleri ve beden diliyle bunları yaptırmak zaten neredeyse mümkün denebilir.

Asag2

Kayıtlı Üye
Bunu biraz acar misin ikna etmek için yapın buyu nasıl anlarız..