başkasına yapılan büyüyü ben bozabilirmiyim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Leiche

Kayıtlı Üye
sitede yeniyim bu konuyu ararken gördüm üye oldum yardımcı olabilirmisiniz erkek arkadaşıma büyü yapıldığını düşünüyorum ailesi tarafından . beni istemiolar 3yıldır beraberiz benden vazgecemio ama öyle bi zaman gelioki benden nefret edio aramak istiyorum aklımdasın ama elime telefonu alıyorum geri vazgeçiyorum dio 2 3 ay aramıo sormuo birden geri başlıo aramaya sormaya hatta yanımda ağlamaya hakkını ödeyemem die düşündüğüm gibi büyümüdür büyüyse ben çözebilirmiyim son bir senedir böyleyiz..

hazarfen

Kayıtlı Üye
İlk önce büyü olduğundan emin olsan ki bunun için bakım yaptırman gerekir. Bakım için moderetörlerden Yule ye başvurursan fal konusundaki ilk başlıkta istekler için yule ye nasıl başvurulucağı var zaten sonrasında yine büyü filan varsa moderöterlerden urum yada bir başkası yardım edebilir anca.

kabukk1

Kayıtlı Üye
İlk önce şu Türkçe'yi bir düzelt. Sonrasına gelince, neden her olumsuzlukta büyü olduğunu düşünür insanlar anlamıyorum. Kaldıki ben anlayamadım, bu çocuğun ailesi evlatlarına büyü yaptırabilecek kadar mı istemiyolar seni? Bunuda geçtim, eğer ortada ciddi bir büyü durumu olsa erkek arkdaşınla beraber olmaya devam edememen gerekirdi. Ortada gerçekten ani bir değişim var mı? Yoksa sıradan ilişki tripleri mi? Yani çocuk sıkılmış olamaz mı gerçekten araya bir soğukluk girmiş olamaz mı?

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
siz bozamazsınız her ne kadar da büyü diye basitte görünsede büyü bozmak için o seviyeye gelmesi gerekiyor ve yıllarca uğraşması gerekiyor

siz bozamazsınız sayın yuleye danışın

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın Kabukk1'in yazdıklarına katılıyorum, ancak eğer büyü varsa da Casanowa'nın bahsettiği gibi kendiniz bozamazsınız. Maji- büyü-havas uygulamalarını yapabilmek için kişiler yıllarca üstad yanında eğitim alır, tecrübe kazanırlar. Enerji seviyelerini arttırmak için yıllarca belli ritüeller uygularlar. Acemi birisi yapmaya veya bozmaya kalkarsa tam tersi kendileri zarar görürler.
Havas, doğu maji, batı maji bölümlerini biraz incelemenizi öneririm, aynı sorulara verilmiş cevapları inceleyiniz.

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
sitede yeniyim bu konuyu ararken gördüm üye oldum yardımcı olabilirmisiniz erkek arkadaşıma büyü yapıldığını düşünüyorum ailesi tarafından . beni istemiolar 3yıldır beraberiz benden vazgecemio ama öyle bi zaman gelioki benden nefret edio aramak istiyorum aklımdasın ama elime telefonu alıyorum geri vazgeçiyorum dio 2 3 ay aramıo sormuo birden geri başlıo aramaya sormaya hatta yanımda ağlamaya hakkını ödeyemem die düşündüğüm gibi büyümüdür büyüyse ben çözebilirmiyim son bir senedir böyleyiz..
Teknik olarak,başkasına yapılan büyüyü bir başkası çözebilir mi, evet ama bu konuda bilgi ve deneyim sahibi olmak gerekir.Şayet büyü durumu varsa konunun uzmanından yardım alınabilir.Ancak yazdıklarınızı okuduğumda kişisel kanaatim,arkadaşınızın hayatında başka birinin olabileceği..Size değer veriyor ama diğerinden hoşlanıyor olabilir..Aradabir gelip sizin gönlünüzü almak istemesi bende bu kanıyı oluşturdu.Niyetim sizi üzmek değil ama olayların sebeplerini iyi kavrarsak daha kolay mücadele eder ve daha kısa sürede toparlanırız..

Leiche

Kayıtlı Üye
türkçem gayet düzgün yada ben öyle düşünüyorum bunun tartışmasını geçelim hızlı yazmak içim imla hataları yaptıgımın farkındayım büyü oldugunu düşünüyorum çünkü internet üzerinde bi hocaya bakım yaptırdım ve hoca bana büyü oldugunu söyledi ailesi tarafından yapılmış dedi ama emin deilim güvenemedm o yüzden sizden yardım istedim. haa zaten devam edemiyorum bunuda belirttim bi gelio sonra 2 3 ay yok oluo aramıo sormuo bunuda şuna yoruyorum büyünün etkisi azalınca yada geçince bana dönüo ailesi tekrar yapıo yada yaptırıo herneyse

yardımcı oldugunuz için çok tşk. ederim arkadaşlar..

canmert196

Kayıtlı Üye
türkçem gayet düzgün yada ben öyle düşünüyorum bunun tartışmasını geçelim hızlı yazmak içim imla hataları yaptıgımın farkındayım büyü oldugunu düşünüyorum çünkü internet üzerinde bi hocaya bakım yaptırdım ve hoca bana büyü oldugunu söyledi ailesi tarafından yapılmış dedi ama emin deilim güvenemedm o yüzden sizden yardım istedim. haa zaten devam edemiyorum bunuda belirttim bi gelio sonra 2 3 ay yok oluo aramıo sormuo bunuda şuna yoruyorum büyünün etkisi azalınca yada geçince bana dönüo ailesi tekrar yapıo yada yaptırıo herneyse

buyunun etkısı azalıyor derken? buyuyu yapan kısı bozar veya baskası etkısı azalmaz suresı mı olur buyunun 21 gunluk sogutma buyusu ıstıyorum dıye uyelık degıl sonucta bu. ve bır ınsana surelı bır majıkal ıslem yapmak o ınsanın enerjısını napar hıc dusundunuz mu ? buyu yapılınca bedel de odenır yanı anlıcagınız bır kısıye 20 gun arayla majıkal bır ısle yapılmaz sureklı bakım yaptırdıgınız kısının guvenılırlıgını bılmıyorum ama en dogru seyı sıze yule soyler ama benım fıkrım kesınlıkle majıkal ıslem bulunmamakta dıger arkadaslara katılıyorum :) sevgı ve ısıkla kalın

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog

yardımcı oldugunuz için çok tşk. ederim arkadaşlar..

Birincisi GMPP'da imla kurallarına özellikle dikkat edilmekte ve bu kurala uymayanlar uyarılmaktadır. Sizin hızlı yazmak için hata yaptığınızı söylemeniz birşeyi değiştirmiyor. Nokta veya virgül koymak, cümleye büyük harfle başlamak size zaman kaybettirmez. Bu yüzden yazdıklarınız bahaneniz olamaz. Ayrıca yine yazınızda olduğu gibi cep telefonunda kısa mesaj yazmıyorsunuz; bu yüzden de ''deilim=değilim'',''gelio=geliyor'', ''aramıo=aramıyor'', ''sormuo=sormuyor'' gibi kelimelerinizi de düzeltmeniz gerekmektedir.

İkincisi ayırma büyülerinde büyünün etkisinin azalması gibi bir durum söz konusu değildir. İşlem yapıldıysa ya etkisini gösterir ya da göstermez. Bu yüzdende anlattıklarınıza bakılırsa sizin durumunuzda herhangi bir majikal işlem yapılmadığı görülmektedir.

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Birincisi GMPP'da imla kurallarına özellikle dikkat edilmekte ve bu kurala uymayanlar uyarılmaktadır. Sizin hızlı yazmak için hata yaptığınızı söylemeniz birşeyi değiştirmiyor. Nokta veya virgül koymak, cümleye büyük harfle başlamak size zaman kaybettirmez. Bu yüzden yazdıklarınız bahaneniz olamaz. Ayrıca yine yazınızda olduğu gibi cep telefonunda kısa mesaj yazmıyorsunuz; bu yüzden de ''deilim=değilim'',''gelio=geliyor'', ''aramıo=aramıyor'', ''sormuo=sormuyor'' gibi kelimelerinizi de düzeltmeniz gerekmektedir.

İkincisi ayırma büyülerinde büyünün etkisinin azalması gibi bir durum söz konusu değildir. İşlem yapıldıysa ya etkisini gösterir ya da göstermez. Bu yüzdende anlattıklarınıza bakılırsa sizin durumunuzda herhangi bir majikal işlem yapılmadığı görülmektedir.

Sayin Mefetseger bilgilenmek icin soruyorum. Bende büyülerin etkisinin zamanla azalacagini biliyorum. Digelim asik etmek icin yapilan büyülerinde zamanla etkisinin azaldigini ve tekrarlanmasi gerektigini biliyordum. Tabi bu büyüyü yapan kisinin gücüne bagli oldugunu. Buna bakarak ayirma veya sogutma büyüleride zamanla etkisi gecmezmi? Büyüden dolayi giden kisi sonucta istek disi yapiyor olmali ve etki azalinca yeniden dönmesi gerekiyor. Tekrarlanan büyülere magruz kalan kisi kisiligini kaybediyor ve inanilmaz piskolojik sorunlar yasiyor. Ben sahsen böyle bir kisiyi gördüm neler yasadigini.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Burada anlatmaya çalıştığım yapılan uygulama etkisinin yapan kişiye göre değişeceğidir. Ayrıca büyü yapılan kişinin enerji seviyeside büyünün etkisini değiştirir. Bunun dışında konuda bahsedildiği gibi ortadaki etki değişken olmayacaktır, işlem ya tutar ve kişiler birbirinden yapan kişinin becerisine göre hemen ayrılır veya kişiler zamanla birbirinden soğur. Konuda olduğu gibi bir an sever bir an nefret eder durumunda kısır döngü halinde devam etmez.

Diğer bir ihtimal eğer yapılan uygulama zayıfsa etkisi zamanla geçecektir fakat yinede majikal etki bakım yapılmadığı sürece tam olarak ortadan kalkmaz. Bu durumda da kişinin davranışları dengesizleşse bile kişi tam olarak eskisi gibi olmayacaktır. Eğer tekrarlanma durumu varsa; yapılan kişi üzerinde negatif etki birikecek ve zamanla karşısındaki kişiyle konuşmak dahi istemeyecektir. Tabii söylediğim tüm durumlar işlemi yapan kişinin ustalığına ve yapılan kişinin enerjisel boyuttaki gücüne göre değişir.

Leiche

Kayıtlı Üye
Ben derdimi anlatamıyorum sanırım size siz insanlara yardımcı olmak amaçlımı burdasınız yoksa biliyormuş gibi yapıp ahkam kesmek içinmi. ben ayrılıyoruz 2 3 ay selamlaşmıyoruz bile diyorum. siz bana arada kalmış gibi bir durum herşeyi büyüye bağlamayın soğumuştur şudur budur diyorsunuz. büyü tutunca ayrılıp etkiside azalınca geri dönmek istemiş olamazmı diyorum. hayal gücüm olarak düşünüyorsunuz. bilen biri yardımcı olacaksa olsun. yoksa kapatın konuyu geçin. anlamadığım bilmediğim için burda konu açtım bunu herdillede belirttim siz yardımcı olmak yerine azarlamak için bahaneler arıyorsunuz. buyrun türkçe"mi de düzelttim. ben bu durum büyüdür diye iddia etmedim etmiyorumda bilgili arkadaşlardan yardım istedim sadece...

Leiche

Kayıtlı Üye
hBirde şu durum var arkadaşımızın biri resmen dalga geçiyor bu neki süreli olsun büyünün süresimi olur. Benim duyduğum sürelidir. Çok kızmışım kusura bakmayın hakkınızı helal edin. üyeliğimi iptal edin konuyuda kapatın rica ediyorum.

MyrCat

Banlı Kullanıcı
Leiche, büyü dediğimiz olgu tam olarak etkiye tepki meselesidir, bir nevi de alış-veriştir.
Bir büyücü büyüyü yaptığı zaman onun vücudunda ki enerji kalbe ve beyne etki etmelidir, tabi bu durum için çoğunlukla varlıklardan da yardım alınır. Aynı zamanda büyü yapılan şahsın enerji durumu da önemlidir, enerjisi kuvvetli bir kişi büyüye direnebilir, abid ve zakir bir kişiye de tesiri çok güçtür, bunun yanında burçlar gibi küçücük bilgiler bile büyü yapımı için temel unsur teşkil edebilir.
Yani evet, kişiye büyü yapılmış olabilir, kişi direnerek kurtulmuş da olabilir, tekrar tekrar büyü yapılmışta olabilir, fakat bunu tam olarak belirlemek için sizi 3 - 4 ay aramaması gibi bir bilgi tam olarak yetersiz, bakım yaptırmak içinse gerçekten yeterli bir kişi bulmanız gerekir, internet medyumlarının çoğu sizde büyü bulur çünkü kişiyi yolunacak kaz görürler ve en rahat yolma yöntemi "aa sana büyü yapılmış" gibi sorduğunuz konu ve kişiye göre değişen klişelerdir.
Gelelim büyü'nün çözümüne, büyü çözümü için uzun zamandır eğitim almanız şart, kısa zamanda enerji yüklemeleri yapıp size birtek teoriyi bırakan yeni metodlarda var, ama sonuç her zaman ilim, enerji, inanç üçgeni içerisinde dönecektir. Kendi başınıza uğraşmanızı tavsiye etmem, büyüyü koruyan varlıklar yada enerjiler mevcuttur, siz bilgi ve enerjini kısıtlıyken onlara saldıracak olursanız onlarda size saldırırlar.

golgelerkralligi

Kayıtlı Üye
aynı durumdan farklı sebeplerle bende şüpheleniyorum. Görüştügüm biri var, ilk kez birini hayat arkadasım gözüyle gördüm içime öyle doguyor, gerçekten sevgi besliyorum. O da bana karşı duyguları olduğunu ve hatta evlenme niyetinde oldugunu iş arkadasıma dahi söylemiş. Benim yüzüme de söyledi. Fakat bir türlü görüşme, konuşma olmuyor 9 aydır. işin süpheli kısmı ise beni her 40 güne bir araması iletişime geçmesi 41. gün mutlaka haber geliyor, çok içten samimi konusmalar yapıyor, 1 kez görüşülüyor sonra sanki kuyuya düşmüş gibi yok oluyor ya da görüşelim diye konuştugumuzda o gün hiç yoktan bir olay çıkıyor ve gelemiyor, arasam ulaşamıyorum falan. öncesinde 2 nisan bozmus bir insan sizce üzerinde geçmişten gelen birilerinin yaptığı bişeyler olabilir mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...