Başkası dokunduğunda ne olur?

Hopemore

Kayıtlı Üye
Doğal taş kolyem var programlama yapmıştım ablam yanlışıkla kolu değdi dirseği sanırım. Tekrar arındırma gerekiyor mu kesin? Şimdiden teşekkürler..

Efset

Kayıtlı Üye
Bu Konu cok dikkatimi çekiyor.
O doğal taşlar ne şekilde ise yariyor?
Hiç bilgim yok .
Sizin konunuzun dışında yazdıklarım
Affedersiniz

Hopemore

Kayıtlı Üye
Bu Konu cok dikkatimi çekiyor.
O doğal taşlar ne şekilde ise yariyor?
Hiç bilgim yok .
Sizin konunuzun dışında yazdıklarım
Affedersiniz

Meraba :) kuvars var bende, negatif enerjileri uzak tutup pozitif enerjiyi depoladığı biliniyor. Ben çakra temizlemek için ve taşımı niyete göre programlamak için kullanıyorum

Willard Deleyn

Kayıtlı Üye
İş
Çevirmen
Merhaba,

Bildiğim kadarını yüzeysel olarak paylaşayım.

Taşlar bir dokunmayla kolaylıkla başkasının enerjisini yüklenmez. Yanlışlıkla değdi diyerekten taşı yeniden programlamaya ya da arındırmaya gerek yoktur. Varsayalım ki taşla temas kuran yüksek enerjili biri oldu, bu da fazla bir etki yaratmaz.

Ancak durum, taşı uzun süre kendisi yanında taşımış kişiden başka kişiye verildiyse değişir, tabi taşların taşıyıcıyla uyumlanması, taşın cinsine, geometrisine, enerjisine, ait olduğu kayaç tiplerine vb. kadar sayısız etkene bağlı olarak uzun ya da kısa olabilir.

Etkisi nasıl hissedilir?

Misal bu yıl Mart Nisan aylarında duygusal çöküntü yaşayan bir arkadaşla buluşmuştuk. Yanımda lepidolite taşıyordum. O günlerde enerjim bayağı yüksekti, arkadaşa verdim zira lepidolite özellikle duygudurum bozukluklarında etkin kullanılan sedatif bir taş. Kendisine verdikten sonra cebine koydu, duygudurum olarak yükseldi, hatta etkin bir etüt yapabildik çöküntüyle başlasa da. Ve mutlu ayrıldı.

Tabi benim enerjim de taşta kalıcı değildir, önemli olan, bir önceki sahibin enerjisinin yeni sahibinde yabancıl duygulara neden olmaması. Bunlar iyi de olabilir, kötü de, nötr de.