Başka bir insan, varlık vb. zihnime görsel bir şey sokabilir mi?

PATCH

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba. Aslında bu konuyu benim bir arkadaşım açmamı istedi kendisi yeni üye oldu ve biraz utanıyor. Her neyse, başlıktan belli oluyor zaten ve ben bu konuyu uzun zamandır merak ediyordum. Yardım ederseniz sevinirim.
Şimdiden teşekkürler...

dexter

Elit Üye
Farkettiyseniz televizyonlar, gazeteler, filmler vb. çeşitli kaynaklar bile insan zihniyle oyun oynarlar, belli mesajları zihnimize yerleştirirler. Ve artık çekinmeden rahatça yapılan bir iş olmuştur bunlar. Çocukların zihinlerini çizgifilmlerdeki saçma detaylar aracılığıyla yanlış mesajlar ile dolduruyorlar.
Sizin dediğinizde tabiki mümkün bir şey, artık insanlar bu gibi şeylerde ustalaştılar.
İnsan psikolojisini hamur gibi düşünün, nasıl şekillenirse öyle olur ve hatta süner akar, mayalanır kabarır. Yani küçük bir dürtme ile insan psikolojisi kendi başını alır gider. Başka bir insanın diğerine yaptığı telkinler sonucu bu gibi şeylerin olması mümkündür.

bcbg

Kayıtlı Üye
peki insan dışında, maddesel dünyadan olmayan bir varlık zihnimize görüntü sokabilir mi? Veya hiç olmamış bir görüntüyü olmuş gibi düşünmemizi sağlayabilirler mi? (Bu arada PATCH in arkadaşı ben değilim :) )

dexter

Elit Üye
peki insan dışında, maddesel dünyadan olmayan bir varlık zihnimize görüntü sokabilir mi? Veya hiç olmamış bir görüntüyü olmuş gibi düşünmemizi sağlayabilirler mi? (Bu arada PATCH in arkadaşı ben değilim :) )

Eğer onlar zihninize girebilirlerse her şey mümkün. Olmamış şeyi görmek, olmuş şeyi görmekten çok daha kolaydır unutma :)

PATCH

Kayıtlı Üye
Mademoiselle'nin sorduğunu soracaktım bende aslında. Peki yani bu olabilir mi yani azda olsa bir olasılık var mı? :)

guneş4

Kayıtlı Üye
Bu dünyada her durum olasılıklar dahilindedir her şey olabilir olmaz diye bir şey yok.Bunun en basit örneği birini çok düşünürsün ertesi gün rüyasında seni gördüğünü söyler .Ama direkt böyle bir durum oluşur mu evet olasılık var belki kendini çok geliştirmiş biri olumlu sonuç alabilir? Fısıltı serisinden etkilendiniz sanırım bende bir ara bu kitabın etkisine girmiştim :)

PATCH

Kayıtlı Üye
Yani böyle bir şey mümkün...
Evet o seri gerçekten muhteşemdi, etkisinden uzun bir süre çıkamamıştım. :)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Etkilemez mi özellikle şarkıların arka planındaki o müzik tınısına dikkat edin direk bilinç altına işlediğini fark ettim.

67890

Banlı Kullanıcı
Öncelikle merhaba. Aslında bu konuyu benim bir arkadaşım açmamı istedi kendisi yeni üye oldu ve biraz utanıyor. Her neyse, başlıktan belli oluyor zaten ve ben bu konuyu uzun zamandır merak ediyordum. Yardım ederseniz sevinirim.
Şimdiden teşekkürler...
sanırım bu bahsettiğin şey vizyon alma gönderme fenomeni.
medyumsal yeteneği olanlar bunu çok yaşar.
aniden bir resim belirir gözünüzde çok çok nettir ayrıntıları bile görürsünüz.
bu çoğunlukla telapatiyle gelişen bir durumdur.
sevdiğimiz veya bir şekilde bağlantımız olan insanlarla aramızda kalp çakrasında bağlar yollar oluşur.
eğer bu telapati çok yoğun olursa kişi karşısındakini yoğun olarak düşündüğünde ona farkında olmadan vizyon gönderir.

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
evet önce görme yetin azalır sonra hissiyatın deyişir üzerne bir agırlık gelir işaretleri bunlardır

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Hem insanlar hem de ruhani bazı varlıklar zihinsel oyunlar oynayıp zihninize olmayan birşeyi varmış gibi gösterebilirler. Yalnız sayın erhanozbay'ın söylediği bu görme yetisinin azalması hissiyatın değişmesi ve üzerine ağırlık çökmesi olayının mantığını anlayamadım. Yani neden böyle etkilerin olabileceğini düşünüyorsunuz?

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
cebinizdeki parayı elinizle o kişiye verirsiniz unutup bidaha hatırlamassınız 20 yıl bu tür insanlarla yaşadım mesela yolda giden ları bayanı yüzlerce kez alıp giitiyine şahit oldum aynı kişiyi defalarca dolandırdıgını gördüm 30 kişiniin içinde deyerli bir esyayı çaldıgını gördüm siz daha bir kelime sölemeden söylüyeceyiniz kelimeyi o size anlatır bu kişiler insanın zihnini ele geçirince o ne iştersen siz onu düşünürsünüz yaşadıgım olaydan esinlenerek anlatıyorum başka yerde ne yazıyor araştırmadım

durubilir

Banlı Kullanıcı
cinler ifritler görüntü verebiliryorlar bazı defineciler kullanıyorlarmış bu taktigi . insan bişi içmedende halisilasyon görebiliyormuş.. ben bunu hep 3 harflilere baglarım

Kişilik

Kayıtlı Üye
Böyle bir şeyin olması için onlara izin vermek için bir eylem yapman gerekiyor onları çağırmak farkında olmadan bile onlara bir şey yapıyo olabilirsin büyüklerimiz geceleri elektrik kesilince gece yatarken mum söndürürken besmele çek derler bunun sebebini tuhaf buluruz ama çekeriz sonuçta elektrikler geldikten bi 5-10 dakika sonra söndürtürler bunun sebebi onların oradan ayrılması için bi zamandır