basit ama olmuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zekle

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar merkezlenme şu karnının çekilmesi falan ugrasıyorum uğraşıyorum olmuyor yardımcı olabilicek yada kolaylaştırıcak bi teknik falan bilen var mı

AJA

Elit Üye
Lütfen sorunuzu biraz daha açın.Neye odaklanıyorsunuz yada odaklanmak istiyorsunuz.

zekle

Banlı Kullanıcı
Lütfen sorunuzu biraz daha açın.Neye odaklanıyorsunuz yada odaklanmak istiyorsunuz.

Yeni başlayanlar için güçleri kullanma klavuzu isimli bi konu okudum ve şöyle bişey yapmamız gerekiyomuş "Bakınız,anı yaşamak nefesinizi izlemekten ve kendinizi izlemek (merkezlenmekten) geçer.Rahat bir şekilde oturduğunuzda bir mum yakın önüne oturun ve sakinleşin.gözleriniz açık şekilde muma bakın.bırakın türlü türlü düşünceler gözünüzün önünden geçsin.düşüncelerinizi izleyin ama düşünmeyin.düşünmemenin yolu da NEFESİNİZİ İZLEMENİZDİR. Muma bakarken nefesinizi burnunuzdan içinize çektiğinizde ciğerlerinize havanın dolduğunu hissedin ve ağızınından nefes verirken de şiddetli bir havanın çıktığını hissedin ve bu şekilde nefesinize odaklanın.bir süre sonra muma bakarken görüntü bulutlanacak ve karnınız (çakra) faaliyete geçecek ve tüm vucudunuz çekilip (merkezlenip) göbek deliğinize doğru kara delik gibi çekileceksiniz.biraz canınız yanacak ama o acı size farkındalığın mutluluğunu verecek.Bu oluşan kara delik sizin enerji topunuzu (psi ball) oluşturmaktadır.Bu enerjiyi telekinezi alanında kullanırsanız kağıt döndürme kaşık bükmeyi başarırsınız,bu enerji uyarıcı hapların yarattığı etkiyi yaratır.olduğu zaman hissedeceksiniz.adeta uyuşturucu almış gibi aşırı bir güç sahibi olacaksınız.Bu gücü insan ilişkilerinde kullanırsanız ilişkilerinizde başarı sağlarsınız.Bu enerjiyle ders çalışırsanız bir kez okuduğunuzu anlarsınız.Bu enerjiyi ruhunuzu ayırmada kullanırsanız astral seyahat olur.Kısacası her şeyin temeli bu enerjiye dayalıdır.Bu enerjiye HUZUR denilmektedir.Bu enerjiyi alnınıza çıkardığınızda tabii ki tekniklerle , astral seyahat gerçekleşir.hemde 5 dakikanızı bile almaz.Bu enerjiyi bir kez yakalarsanız bir daha kaybetmezsiniz.Hep yanınızda olur.Bu enerji siz merkezlendiğiniz(yukarıda anlattım) anda 1 dakika içinde yine göbeğinizde toplanıverir.Artık bir silahınız var.Bu silahı her şeyde kullanabilirsiniz.Olumlu düşünmeyle bu silah birleştirilirse evren her istediğinizi size verecektir." Fakat beceremedim bunu sormuştum, yada ben mi yanlış anladım bilmiyorum, yanlış anlamışsam zamanınızı çaldığım için özür dilerim.

AJA

Elit Üye
Meditasyon çakra ve nefes tekniklerine teker teker başlayıp uygularsanız enerjinizi daha iyi kontrol eder hale gelebilirsiniz.Sonuca varmak için sabır ve sıkı istikrarlı çalışmanız gerekr.
İyi forumlar .

anil3333

Kayıtlı Üye
Bence o teknik yeni başlayanlar için değil . Yapılması cidden zor bir şey . Bunu deneyen bir sürü insan var ama daha yapabileni duymadım . Önce normal meditasyonlarla başla bence . Zamanla o durum kendiliğinden oluşur .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...