Başına gelen yada bilgisi olan var mı

ilhn

Kayıtlı Üye
Bi sorum vardı benim başımdan 8 yıl önce bi olay geçti hatta tecrübe ama sonrası gelmedi neydi diye çok yerde araştırdım aradım ama hiç bi yerden cevap alamadım 8 yıl önce iş bitişi eve gelmiştim biraz yorgundum ama dinç bir şekilde sırtım duvara dönük kardeşimin oyununu izliyodum birden bire farketmeden etraf kararmıştı yada gölgeli gibi olmuştu ve hemen önümde bir demin yada bir varlık gördüm kolları açıktı üstünde eski ama çok güzel ve hiç görmediğim bir kumaştan simsiyah bir yelesi vardı kolları kül rengini andıran gri siyah karışımıydı yüzüyle örtülü ve kapkaranlıktı ayakları yoktu ve karşımda olduğu halde onu arkasından önünden yanından kısaca her açıdan görebiliyodum bir anda tırstım ve kararma gitti gözüm açık olduğu halde göz kapaklarımdan çok hafif bir şeyin kalktığını hissettim ve kardeşim kaldığı yerden oynamaya devam ediyodu ve bana hiç bir şey görmediğini söyleyip oyunu oynamaya devam etti hiç bi yerde bu tür bi tecrübeyle karşılaşmadım bir bilgisi olan varsa beni aydınlatabilir mi bu konuda

dünyalı

Kayıtlı Üye
manyetik alanların enerjileriyke beslenen metafiziksel varlıklar var. Belkide kardeşinizin oynadığı oyun onuda cezbetmiş olabilir :) Aslında demek istediğim evrende yanlız değiliz...Bazen kendilerini oldukları surette değilde bize gönderdikleri imajlarla onları kendimizce boyutlandırabiliriz...