başımdan geçen bir olay

zedac

Kayıtlı Üye
herkese iyi günler.başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum sizlere.parapsikolojiyle yeni ilgilenen biri
olarak birçok yerden bilgi edinmeye çalışıyorum.bir sitede şöyle bir yazı okumuştum "biz uyurken astral seyahat
yapan biri bizim bedenimize temas ederse onu rüyamızda görürüz".bunu okudum ve gün içinde yoğun bir şekilde
düşünüyordum bunun hakkında.ertesi gün gece yattım ve rüya ile uyanıklık arası bir dumumda yatağımın yanında
birini gördüm.yanımda diz çökmüştü.bir eliyle bedenime temas ediyordu ama temas noktasını görmüyordum.
gece vaktiydi ama odamın içi gündüz gibi aydınlıktı.adını sordum ona ama dudaklarım kıpırdamıyordu düşünce
ile sormuştum ve zihnimde bir isim belirdi "simon davis".bu ismi o mu söyledi yoksa ben mi ona verdim
emin değilim.daha sonra o kaybboldu ve odamın içi yavaşa karardı.kararma durdu ve ben yatağımdan kalktım bu esnada
göz kapaklarım hep açıktı tam uyanma gibi değildi durum yani.kalktım mutfakta su içip geri yattım.ertesi gün
gece ise karabasan denilen olayı yaşadım.bu olay ile ilgili düşünceleriniz alabilir miyim.teşekkürler

zedac

Kayıtlı Üye
Yeniden merhaba herkese . Dün yeni birşeyler okudum . "Astral seyahat yapan kişi birisinin rüyasına girmeye çalışıp çeşitli nedenlerle başarısız olursa bu durum karabasan etkisi yapar . " Bu bilgi ne derece doğrudur , ben acaba rüya mı gördüm yoksa bu tür bir deneyim yaşamak mümkün mü ? Düşüncelerinizi , yorumlarınızı , bilgilerinizi paylaşmanızı diliyorum . Teşekkür ederim .

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Ben de o düşüncenize katılıyorum. Astral olarak birisini ziyaret ettiğinizde o kişinin sizi rüya da görmüş olması durumu. Bunun örneklerini çevreden çok duydum, çok okudum. Bir kez de bizzat ben tecrübe ettim. Çok sevdiğim bir kız arkadaşım o akşam beni rüyasında gördüğünü söyledi. Bende duyunca şaşırdım. Bu şaşkınlık bilindik bir şeyin tecrübe edilerek onaylanmasının verdiği bir şaşkınlıktı.

zedac

Kayıtlı Üye
Yorumunuz için teşekkür ederim. Peki ben "simon davis" 'i rüya olarak mı gördüm . Bana çok gerçekçi gelmişti , hiç rüya gibi değildi . Yukarıda da anlattığım gibi o kayboldu , oda karanlıklaştı ve kalkıp mutfakta su içtim . Onun kaybolması ve yataktan kalkma anını çok net hatırlıyorum göz kapaklarım hep açıktı . Rüyadan uyanma gibi bir duruma hiç benzemiyordu .

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Bu konu hakkında emin değilim. Normalde astral bedende ki bir insanı, diğer astraldekiler göremiyor. Ama belki bu bir istisnadır. Neden olmasın? Kesin sonuç diye bir şey yoktur. Ne deneyimlediniz tam olarak bilmiyorum bu nedenle kesin bir cevap veremiyorum. Gerçekte olabilir, astralle karışık lucid de olabilir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
herkese iyi günler.başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum sizlere.parapsikolojiyle yeni ilgilenen biri
olarak birçok yerden bilgi edinmeye çalışıyorum.bir sitede şöyle bir yazı okumuştum "biz uyurken astral seyahat
yapan biri bizim bedenimize temas ederse onu rüyamızda görürüz".bunu okudum ve gün içinde yoğun bir şekilde
düşünüyordum bunun hakkında.ertesi gün gece yattım ve rüya ile uyanıklık arası bir dumumda yatağımın yanında
birini gördüm.yanımda diz çökmüştü.bir eliyle bedenime temas ediyordu ama temas noktasını görmüyordum.
gece vaktiydi ama odamın içi gündüz gibi aydınlıktı.adını sordum ona ama dudaklarım kıpırdamıyordu düşünce
ile sormuştum ve zihnimde bir isim belirdi "simon davis".bu ismi o mu söyledi yoksa ben mi ona verdim
emin değilim.daha sonra o kaybboldu ve odamın içi yavaşa karardı.kararma durdu ve ben yatağımdan kalktım bu esnada
göz kapaklarım hep açıktı tam uyanma gibi değildi durum yani.kalktım mutfakta su içip geri yattım.ertesi gün
gece ise karabasan denilen olayı yaşadım.bu olay ile ilgili düşünceleriniz alabilir miyim.teşekkürler

Yeniden merhaba herkese . Dün yeni birşeyler okudum . "Astral seyahat yapan kişi birisinin rüyasına girmeye çalışıp çeşitli nedenlerle başarısız olursa bu durum karabasan etkisi yapar . " Bu bilgi ne derece doğrudur , ben acaba rüya mı gördüm yoksa bu tür bir deneyim yaşamak mümkün mü ? Düşüncelerinizi , yorumlarınızı , bilgilerinizi paylaşmanızı diliyorum . Teşekkür ederim .

Astral seyahat ile bir kişinin rüyasına girmek vardır evet ama başarısız olunca karabasan etkisi yapmaz.Ve astral bedendeki bir kişiyi enerji olarak görebilirsiniz yani beyaz bir ışık gibi.Ve görmek için de kişinin duru görüsü gelmişmiş olması lazım.Ve astral bedendeki bir kişi ile konuşmanız telepatik yolla iletişime geçmeniz zordur. :) Eğer Duru görünüz gelişmiş ise görebilirsiniz astral bedendeki bir kişiyi . :)

Karabasan olayı farklıdır. :) Bu konuda Karabasan olayına değinilmiş fikirler paylaşılmış :http://www.gizlimabet.com/threads/31411-Karabasan-Ger%C3%A7e%C4%9Fi?highlight=Karabasan