Basari icin cok etkili dua yada uygulama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

öykü

Kayıtlı Üye
:banghead: Arkadaslar acil yardiminiza ihtiyacim var lütfen bu alanda usta olanlardan yardim rica ediyorum! carsamba ve persembe günü olmak üzere bes adet master snavim var ancak bazi ailevi durumlardan dolayi cokda iyi hazirlanamadim ama snavi ertelemek gibi bir lükse de sahip degilim bana yardimci olabilecek arkadslardan yardim ve tavsiye rica ediyorum yoksa halim :hang:

simdiden tesekkürler ve iyi forumlar

Mylitta

Kayıtlı Üye
Maji gibi yüksek bir sanatı böyle insani ihtiyaçlarınız için kullandığınız takdirde asla bu sanatta başarılı olamayacaksınız.

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Sınava çalışmadıysanız nasıl bişey size başarı sağlayabilir? evren o adalette işleyen bi sistem mi ki? çalışan neden çalışıyor değil mi? size yardımcı olamam ama nacizane fikir verebilirim.......evren denge ve adalet üzerine kuruludur....sizin istediğiniz şey ise dengeyi bozar...yinede belki inanırsanız gerçekleştirebilirsiniz..imkansızda zira yoktur degilmi:) iyi geceler

thales

Kayıtlı Üye
Sayın Mylitta,
Hangi ihtiyaçlarda kullanılır maji.? Yani maji sizce ne zaman yasal.?
Bunun için bir uygulama olup olmadığını bilmiyorum fakat ders çalışmak için telkin veren mp4 gibi birşey vardı sanıyorum sitede.
Başarılar.

Mylitta

Kayıtlı Üye
Sayın Thales,

Öncelikle mesajımı dikkate alıp mesaj yazdığınız için teşekkür ederim. Majinin yasal veya yasal değil boyutu çok geniş bir kavram. Birazcık zihniyet meselesine giriyor aslında. Ama bilinen üzre maji ikiye ayrılıyor. maji ve yüksek maji olarak. Bizim bildiğimiz klasik büyücü uygulamaları halk arasında (eş ayırma,kısmet açma,çocuk sahibi olma,düşmanı helak etme vb.) majidir. ama insani ihtiyaçlar ve para kapısı için kullanılmış ve kirletilmiştir.

Lord Bulwer "Doğaya ters düşen bilim şeklinde bir maji yoktur o doğayı kontrol etmenin bilimidir." der. Ben sanat ile yaptığım çalışmaların evrene, enerjilere ve ilahi konulara yönelik olması yönünde davranıyorum. Baştada belirttiğim gibi yasal veya değil diye bir tartışma yoktur. İsteyen istediği şekilde eğer becerebiliyorsa maji yapabilir. Fakat bu yolda yükselip bir majisyen olmak isteyen bir kişi için sınav notlarını değiştirmek bir amaç olmamalıdır. Amaç evreni anlamak ve kontrol edebilmektir. Saygılarımla.

öykü

Kayıtlı Üye
sayin Mylitta

öncelikle önem verdiginiz icin tesekkürler,

sunu belirtmek isterimki sadece yardim istemistim ve aciklama geregi duydum mesajiniz üzerine ben snav notlari degistirmekten bahsetmemistim:
söyle düsünün ki patronunuza verdiginiz bir söz var falan güne kadar falan isi bitireceksiniz diye ama kolunuz kirildi ve calisamaz durumdasiniz ayni zamandada verdiginiz sözden dönmek istemiyorsunuz .... birde burdan bakin.

sahsen yazdiginiz mesaji da begendimi belirtmek isterim zira bu da bir bakis acisi

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
sayin Mylitta

öncelikle önem verdiginiz icin tesekkürler,

sunu belirtmek isterimki sadece yardim istemistim ve aciklama geregi duydum mesajiniz üzerine ben snav notlari degistirmekten bahsetmemistim:
söyle düsünün ki patronunuza verdiginiz bir söz var falan güne kadar falan isi bitireceksiniz diye ama kolunuz kirildi ve calisamaz durumdasiniz ayni zamandada verdiginiz sözden dönmek istemiyorsunuz .... birde burdan bakin.

sahsen yazdiginiz mesaji da begendimi belirtmek isterim zira bu da bir bakis acisi
siz verdiğiniz sözden dönmek istemiyor degilsiniz ki haketmediğiniz birşeyi talep edip bi dengesizlik yaratıyorsunuz bunun sonucundada hakettiğiniz birşeyi kaybedersiniz...

repece

Kayıtlı Üye
Kesinlikle yanlış anlaşılmasın ama çalışma yapılmadan başarı sağlamak gerçekten çok zor hemde master imtihanı demişsiniz yinede elinizden geleni yaptığınızı düşünüyorsanız benim yöntemimi uygulayabilirsiniz.100 Fatiha okuyun sınava girin.Bende az bir zaman önce uzmanlık sınavına girmiştim bunu okudum epey rahat geçti sınavım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...