Baş Meleklerin Gücü Tarot Kartları

Reyhann33

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bu desteyi alalı uzun bir zaman oldu ve nedense hep bir şekilde deste sahibi olmak istedim. Klasik Tarot beni çekmedi en çok çeken bu desteydi. Bir çok arkadaşıma açılım yaptım hep doğru cevaplar verdi ancak erkek arkadaşıma ve kendime bakamıyorum bakımlarda hep soru düşünerek karıştırmalarını rica ediyorum. His anlamında farklı birisi olduğumu düşünüyorum vücudumdaki ağrıyı odaklanarak kesebiliyorum veya başıma gelecek kötü birşeyi dakikalar önce hissedebiliyor ve içimden geçen birşey hemen ardından olabiliyor ancak ben bu konuda kendimi nasıl geliştireceğim, durugörü yetimi nasıl açacağım, bu deste için farklı açılımlar var mıdır? Sürekli karıştırıp enerjimi aktarıyorum kimseye dokundurtmuyorum enerji temizliğinde mum ve lotus tütsüsü yakıp renk renk ayırıp üç gez gezdirip daha sonra dört parmagim aşağıda baş parmagim üstte duracak şekilde etrafında mum gezdirip temizliyorum hep çantamda taşıyorum odada bırakıp okula gittiğimde icimde tedirginlik oluyor. Onlarla anlaştığımı nasıl anlarım şu an doğru yapıyor muyum? Daha geniş çaplı ve bu konuda iyi birisi bana yol gösterebilir mi? Teşekkür ederim ?