Baphotmeth nasıl çağrılır?

Yazgıt

Kayıtlı Üye
Merhaba Gizli Mabet üyeleri, Baphotmeth'i biliyorsunuz. Tahıl ve verim tanrısıdır. Peki onu nasıl çağırabilirim? Tarlaya tahıl ve verim kazandırmak için?

Retro

Kayıtlı Üye
Merhaba Gizli Mabet üyeleri, Baphotmeth'i biliyorsunuz. Tahıl ve verim tanrısıdır.

İlk defa senden duydum.
Tanrı kültürüm de fena değildir en az 20 çeşit tanrı sayabilirim ama bu tanrıyı ilk defa işittim.

Peki onu nasıl çağırabilirim? Tarlaya tahıl ve verim kazandırmak için?

Ekim'de ekerek, ağustosta biçerek, arada dinlendirerek yani kurallara uygun işlem yaparak verim olmuyor mu?

Alakan

Kayıtlı Üye
Türkler baphoya benzer keçi figürünü kayalara vs çizerek kullanıyorlarmış eski çağlarda fakat muhtemelen obanın kamı işlem yapıyordur öyle çizdik hadi kullanalım değil. Yani diyeceğim şu ki siz bir uygulama yapmak istiyorsanız öncelikli olarak o sisteme dahil olmalısınız.

Yazgıt

Kayıtlı Üye
Türkler baphoya benzer keçi figürünü kayalara vs çizerek kullanıyorlarmış eski çağlarda fakat muhtemelen obanın kamı işlem yapıyordur öyle çizdik hadi kullanalım değil. Yani diyeceğim şu ki siz bir uygulama yapmak istiyorsanız öncelikli olarak o sisteme dahil olmalısınız.
işte öğrenmek için tor browserda arattım orada bile sonuca varamadım biraz daha araştırmaya devam edeceğim

Yazgıt

Kayıtlı Üye
İlk defa senden duydum.
Tanrı kültürüm de fena değildir en az 20 çeşit tanrı sayabilirim ama bu tanrıyı ilk defa işittim.

Ekim'de ekerek, ağustosta biçerek, arada dinlendirerek yani kurallara uygun işlem yaparak verim olmuyor mu?
bende forumda satanizm konusunda gördüm bekle konuyu bulayım, linkini sana ileteceğim

Yazgıt

Kayıtlı Üye
İlk defa senden duydum.

https://www.gizlimabet.com/konular/satanizm-hakkinda-dogrular-ve-yanlislar.18071/ bu konuyu oku dostum, ve özellikle
Yıldızın içindeki keçi kafası şeytanı mı simgeler? bu yazıyı iyi oku orada baphometh hakkında bilgi veriyor iyi okumalar