bana fısıldananlar...

tedy24

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar...Önsezilerim ile ilgili danışmak istediğim için gizli mabet'e üye oldum.Cevaplanmasını çok isterim...
Bir gün kuzenimle gezerken onun arkadaşı kayahan ile karşılaşmıştık.O gün onu orada gördüğümde bana fısıldayan yada içimden geçirdiğim his onun öleceğiydi.Maalesef onu bir kazada kaybetmiştik...Yıllar sonrasında çalıştığım fabrikadaki cuma namazlarına beraber gittiğimiz Orhan abi için de hissetmiştim.Kendimle konuşuyordum..Neden ölsün ki?belki kaza geçirebilir diye içimden geçirdim.Kayahan için de böyle bir şey hissettiğim için endişelendim ancak güç ve kuvvet ALLAH'tandır,ALLAH'ın dediği olur demiştim.Orhan abi de ölünce anladım ki bunu bilebilmem imkansızdı....
1.Bu fısıldamaları hangi varlık verebilir?
2.Şeytan veriyorsa gelecekle ilgili bir bilgi edinme şansı var mıdır?
3.Yıllar önce kuzenle fincan ile cin çağırmamızın etkisi olabilir mi?
4.Benimle irtibat kurduklarını nasıl anlayabilrim?
5.Kadın bir hoca ile telefonla konuştum anne ve babamın isimlerini öğrendi ve bana musallat olduklarını ailede birkaç kişide daha böyle bir durumun olduğunu söyledi.İsim öğrenerek bunu bilebilir mi?
Not:Hocaya sadece uykumda cin gördüğümü,beni tanıyan kişilerin rüyamda ayet,dua benzeri şeyler okuduğumu söylediklerini aktardım...

Cagsi

Kayıtlı Üye
aynısına yakın bir şey banada oluyordu yani olacak şeyin birr 5 10saniye öncesinde bir şeyler giriyordu beynime ,fikirler gibi.Bu konularlada ilgilenmem pek böyle ama..

tedy24

Kayıtlı Üye
bir imamla konuştum ve birkaç problemli tanıdığımıza,onların arkadaşlarına daha baktırdık bir kızı 8 senedir sahiplenme olduğunu diğerinin psikolojik birinin kısmetini kapatma yapılmış.erkeklere pek bir şey yapamadığını söyledi.Herkese var demiyor.böyle şeyler benim beynimden geçenlerle yani onları düşünmemden kaynaklanmış ama herkese olmuyor.bir kadın her gün geliyormuş bende de var diye o çok çok ilgileniyor ama onda yok;)

essence

Kayıtlı Üye
hissetin mi ?

yoksa gerçekten fısıldamayı duydunmu?

arada çok fark var çünkü ben çoğu şeyi hissederim ..malüm oldu derler ya öyle birşey...

ama fiziksel bir fısıldama şeklinde değil....

tedy24

Kayıtlı Üye
vesvese şeklinde olur ya bazen onun gibi bir şey kardeşim çokça vakalar oldu böyle rüyalarımın anlamlarına bakarım ya da kendim yorumlarım doğru çıkarlar.halamın kızı hamileydi çocuğun öldüğünü sanki bir şey söyledi (vesvese gibi)çok dikkatimi çeken ağaçlar vardı bu sene baktım kurumuşlar hocaya sordum nazarla ölen bile olabilir dedi

essence

Kayıtlı Üye
anladım...ve çoğu zaman negatif odaklı şeyler oluyor...

bu senin düşünce yapından da olabilir...

hayatla barışık olmadığın için de öyle negatif şeyler olacağı zaman içine doğuyor çünkü ona göre ayarlamışsındır kendini...

sanmıyor cinlerle alakalı bir şey olduğunu ama tabi herkesin kendi görüşü...

belli ki sende hassas insanlardansın ve görüş yönünü değiştirebilmek belki de senin elinde...

tedy24

Kayıtlı Üye
belki de öyledir çokça hassasım neden bilemiyorum duyarlıyım...

kuvve

Kayıtlı Üye
ölümün nezaman geleceğini hiç kimse bilemez Gaybı sadece Allah (C.C) BİLir ne cinler ne şeytanlar

Oğuz-Han

Kayıtlı Üye
Söylediğin durum bende de çok fazla oluyor.

Misal: Oturuyom evde ailemle ve anide, istemeden, söyleyeceğimi önceden bilmeden bişeyler söylüyorum en geç 1 dakkada o şey mutlaka oluyor.

Bi başka örnek vereyim: Beynimin içinde bi hiss oluşuyor ve o hiss bana bişeyler söylüyor misal, birisi ölecek veya birisi evlenecek gibi ve o şeyde gerçekleşiyor ama 1 hafaya kadar yani hemen değil.

Yani bende 2 türlü hal oluyor birisi aniden söylediğim bi şey en geç 5 dakkaya oluyor, bide söylemeyipde beynimin içinde oluşan bi olay 1 haftaya oluyor.

Bide cocukluktan beri birisinin bi yeri ağriyosa elimi koyduktan maksimum 5 dakka sonra ağrisi gidiyor. Bunu yapdığım kişiler elimi koyduğum yerden soyuk bişeylerin çıkdığını ve sonrasında o soğuk yerin çıktığı yere avcumdan sıcak bişeyin girdiğini hiss etdiklerini söylerler. Bide bunu yaparken hiçbir dua falan okumam hiçbir tılsımda okumam sadece o böylgeye biraz odaklanırım okadar. Daha çok odaklanırsam hatta 1 dakkayada ağrı gidiyor. Bende ne olduğunu bilmiyorum aslında, cocukluktan böyle.

tedy24

Kayıtlı Üye
ne yazdıysam kar etmedi kimse inanmadı takmadı belki de..çare bulamadım sıkıntılarıma dertlerime çok sıkıldım artık

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
Allah bazı kullarına gaybdan haber verir bu bazı site konularında var fakat bir cinin veya şeytanın geleceği bilmesi çok ve çok zor hatta mümkün değil

Eğer böyle birşey hissetiyseniz ne bir cin ne bir melek verdiyse bu bilgiyi sadece size Allah c.c. verebilir oda mümkünmüdür bilmem

''Allah haber vermedikçe kullar gaybı bilemez''

tedy24

Kayıtlı Üye
Allah bazı kullarına gaybdan haber verir bu bazı site konularında var fakat bir cinin veya şeytanın geleceği bilmesi çok ve çok zor hatta mümkün değil

Eğer böyle birşey hissetiyseniz ne bir cin ne bir melek verdiyse bu bilgiyi sadece size Allah c.c. verebilir oda mümkünmüdür bilmem

''Allah haber vermedikçe kullar gaybı bilemez''
ben kimim ki allah bana gaybı versin.bazı kulların ömürleri az kaldığında yıldıznameleri gözükmediği yada buna benzer bir şey demişti hoca belki buradan yakalanırsa olay bununla ilişkilendirebilir bana telkin verebilirler diye düşünüyorum

La-edri

Kayıtlı Üye
Cinler bir kisinin ölecegini bilemez aslinda bunu insanlarda anlattiginiz sekilde bilemez, ama madem cinlere odaklandiniz size basit bir ölcüden bahsedeyim, Hz. Süleyman cinlere hüküm edebilen bir peygamberdi kendisi öldügünde cinleri bunu ne fark ettiler nede bilebildiler, ancak o yere yigildiginda anladilar.

muratsavci

Kayıtlı Üye
varlıklardan önce durugörü ve duruişiti yeteneğiniz olabılır bununla ılgılı calısmalar mabette mevcut bunları araştırarak bulabılırsınız.

albus

Kayıtlı Üye
Fısıltının tek sebebi tek sebebi paranormal olaylardan kaynaklı olmayabilir.
İlk başta bir psikiyatri ile konuşmalısın bence.
Söyleyince biraz garip kaçıyor biliyorum.
"Ben hasta mıyım ne gerek var" diyor insan ama bir git sonuçta sadece bu konu için 7 yıl okumuş üstüne 2 yılda master yapmış hatta dünyanın en zor sınavlarında tus uda kazanmışsa.. bir şeyler biliyordur heralde.
bi git konuş, bende gittim. ilaç almadım. ama psikiyatriye gitmek ayıpta değil günahta. normal bir olay.

Ve yine bakımda yaptırmanı tavsiye ederim bu fısıldamalar ve ruhsal olayların için..
Bakım için yule ye özel mesaj at; http://www.gizlimabet.com/member.php?u=1

tedy24

Kayıtlı Üye
Fısıltının tek sebebi tek sebebi paranormal olaylardan kaynaklı olmayabilir.
İlk başta bir psikiyatri ile konuşmalısın bence.
Söyleyince biraz garip kaçıyor biliyorum.
"Ben hasta mıyım ne gerek var" diyor insan ama bir git sonuçta sadece bu konu için 7 yıl okumuş üstüne 2 yılda master yapmış hatta dünyanın en zor sınavlarında tus uda kazanmışsa.. bir şeyler biliyordur heralde.
bi git konuş, bende gittim. ilaç almadım. ama psikiyatriye gitmek ayıpta değil günahta. normal bir olay.

Ve yine bakımda yaptırmanı tavsiye ederim bu fısıldamalar ve ruhsal olayların için..
Bakım için yule ye özel mesaj at; http://www.gizlimabet.com/member.php?u=1
hislerimin doğru çıkması psikolojik bir sorun mu teşkil ediyor ?yule ile irtibat kuramadım meşgul sanırım.avuçlarıma ayetel kursi felak nas ihlas suresi okuyorum vücuduma sürüyorum 2 gündür çok huzurluyum.ayrıca beyaz nokta ışıklar kulak çınlaması gibi yaklastikça uzaklasıyor oraya gidiyorum baska yerden geliyor felan. bende çekingenlik hastalığı diyorum var veya vardı diyeyim tam olarak aşamasam da bir yol kat ettim bunun çok büyük yıkıcı etkisi oldu bende kabul edersem sizin dediğinize gelebilirim doktora gidince anlatsam deli gözüyle bakacak bir kere.zaten bunu her zaman yaşamıyorum

albus

Kayıtlı Üye
yule meşgul olabilir ama geçte olsa cevap verir inşallah.
ilk başta onunla irtibata geç, psikiyatri tavsiyem yanlışta olabilir..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
hislerimin doğru çıkması psikolojik bir sorun mu teşkil ediyor ?yule ile irtibat kuramadım meşgul sanırım.avuçlarıma ayetel kursi felak nas ihlas suresi okuyorum vücuduma sürüyorum 2 gündür çok huzurluyum.ayrıca beyaz nokta ışıklar kulak çınlaması gibi yaklastikça uzaklasıyor oraya gidiyorum baska yerden geliyor felan. bende çekingenlik hastalığı diyorum var veya vardı diyeyim tam olarak aşamasam da bir yol kat ettim bunun çok büyük yıkıcı etkisi oldu bende kabul edersem sizin dediğinize gelebilirim doktora gidince anlatsam deli gözüyle bakacak bir kere.zaten bunu her zaman yaşamıyorum

Hislerinizin doğru çıkması Duru sezi yeteneğiyle alakalı olabilir. Onla ilgili konuları buradan bulabilirsin : http://www.gizlimabet.com/forumdisplay.php?f=544

Ek olarak Psikologlar ya da Psikiyatrisler kişiye deli gözü ile bakmaz. Kişinin anlattığı şey çok uçuk bile olsa deli gözü ile bakmazlar. :)