Bakır lehva

Trawool

Kayıtlı Üye
Bir kaç yerde görmüştüm. Bakır levha büyüsü.Baglama büyüsü olarak geçiyor. Yaptıranlar yada bilenlerden şunu öğrenmek istiyorum . Etkisi ne zaman başlar ve büyü yaptirdigin kişide ne gibi bir baskı uygula.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Levha (Torentum) büyüsü oldukça etkilidir. Enerji kaynaklı bir büyüdür. Yapılan ya da yapan kişinin enerjisinin devamlılığına bağlıdır etki çapı. Doğuştan büyü yeteneğine sahip birimin yapması çok daha doğru olur. Ancak bu büyünün bedel inkarı yapılamaz. Büyünün karşılığında sizden bazı şeyler istenebilir. Hazırlıklı olmalısınız.

Bilginize Saygılarımla

Trawool

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Levha (Torentum) büyüsü oldukça etkilidir. Enerji kaynaklı bir büyüdür. Yapılan ya da yapan kişinin enerjisinin devamlılığına bağlıdır etki çapı. Doğuştan büyü yeteneğine sahip birimin yapması çok daha doğru olur. Ancak bu büyünün bedel inkarı yapılamaz. Büyünün karşılığında sizden bazı şeyler istenebilir. Hazırlıklı olmalısınız.

Bilginize Saygılarımla
Mesela ne gibi şeyler istenecek.kim tarafından istenecek

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Her büyünün temel ve kaynağı boyutlardır. (Fizik ötesi alemler) büyücüler ya da yetenekliler ise dünya ile bu boyutlar arasında ki köprülerdir. Bedellerin içeriği tahmin edilemez. Yanlış bilgi vermek istemem.

Bextiyarli

Kayıtlı Üye
İş
Itfayeci
Size bildirmek isterim ki buyu allah katinda cook buyuk gunahdir seytana tapmakdir bence uzak durun

gizemlii

Kayıtlı Üye
ben yaptirdim, etki etmesi 1 hafta 10 gün kadar sürdü. sanirim 10. gündü beni aradiginda. beni terk eden o insan özlemle askla dönmüstü. nasil özür dileyecegini bilmiyordu. cok iyi hatirliyorum dünya bir yana sen bir yana demisti bana tam olarak. inanamamistim.

Ü

Üye silindi 67799

ben yaptirdim, etki etmesi 1 hafta 10 gün kadar sürdü. sanirim 10. gündü beni aradiginda. beni terk eden o insan özlemle askla dönmüstü. nasil özür dileyecegini bilmiyordu. cok iyi hatirliyorum dünya bir yana sen bir yana demisti bana tam olarak. inanamamistim.
Şuan birliktemisiniz

Berliner

Kayıtlı Üye
bakır levhaya milyon tane büyü yapılıyor. hangisinden bahsediyorsunuz ?
yalnız tehlikeli işler karışır, bakırla yapılanlarda cinler şeytanlar ifritler genelde görev yapar. işin ehli olmayan kendi sakın yapmaya kalkmasın.

hellstn

Kayıtlı Üye
ben yaptirdim, etki etmesi 1 hafta 10 gün kadar sürdü. sanirim 10. gündü beni aradiginda. beni terk eden o insan özlemle askla dönmüstü. nasil özür dileyecegini bilmiyordu. cok iyi hatirliyorum dünya bir yana sen bir yana demisti bana tam olarak.

Bakir işlemi yaptın sanırım kaç gün ısıttın