Bakım

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Bakım yapanlar varmış , kimde ne var neden var öğrenebilirmiş aslında bu mümkün, iletisimdeyse eğer
Ben bazi sorunlar yaşıyorum ciddi
Bana bakım yapabilen olur mu varlıklarla iletişimde olan
Benim rızam var
Mesaj atabilirseniz sevinirim ,
(Yıllardır ahmak sapık hocalarla uğraştım ayrıca çokça sallıyorlar, lütfen gercek iletişimde olan yazsın bana yardıma ihtiyacım var ?)
Teşekkür ederim

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Başkalarının bakması yasak özel bilgilerini alması. Birisiyle site dışında görüşmek istersen mail tel vb., iki taraf da görüşmek istiyorsa o durumda da yönetimden izin alman gerekiyor. Kurallar böyle.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Daha doğrusu iletişim bilgileri paylaşmak için izin almanız gerek yönetimden ama özelden verirsin bakım için gerekli bilgileri para söz konusu olmadan bakar birisi sorun olmaz sanırım bu.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Anladim ,iki tarafında rızası varsa görüşmek için bence birşey demez yöneticiler yine de izin alırım
Var mı böyle biri gerci onu bulmak mesele :)

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bilsem ben de baktırırdım zaten :) İnternette maille yada tel ile bilgileri alıp bakanlar var, ücretsiz de bulabilirsiniz arasanız. Ama işlem için ücret talep ediliyor. Bilmiyorum belki siteden birisi çıkar bu işi bilen. Olmazsa dışarıdan bir hoca bulun ama görüşmeye ailenizden birisiyle gidin.