Bakabilir misiniz

Tanrınıneli

Kayıtlı Üye
Herkese iyi forumlar dilerim, normalde rüya yorumu için çok gerekli değilse yazmam ama dün gece gördüğüm rüyanın beni etkilediği için yazma gereği duydum.

Öncelikle şimdiye kadar bir sevgilim oldu, daha sonra da öyle duygusal işlerle çok uğraşmadım. Rüyamda da eski sevgilimle başbaşaydık, ona sarılıyordum, öpüşüyorduk. Sıkıntı şu ki ayrılalı 3 sene oldu ve ona karşı bir şey hissetmiyorum daha doğrusu duygularım öldü, hiç aklıma da gelmiyordu, rüyadan uyanınca eski günler aklıma geldi biraz garip hissettim.

petibörli

Kayıtlı Üye
Herkese iyi forumlar dilerim, normalde rüya yorumu için çok gerekli değilse yazmam ama dün gece gördüğüm rüyanın beni etkilediği için yazma gereği duydum.

Öncelikle şimdiye kadar bir sevgilim oldu, daha sonra da öyle duygusal işlerle çok uğraşmadım. Rüyamda da eski sevgilimle başbaşaydık, ona sarılıyordum, öpüşüyorduk. Sıkıntı şu ki ayrılalı 3 sene oldu ve ona karşı bir şey hissetmiyorum daha doğrusu duygularım öldü, hiç aklıma da gelmiyordu, rüyadan uyanınca eski günler aklıma geldi biraz garip hissettim.
Bildiğim kadarıyla eski sevgiliyi rüyada görmek yeni bir ilişkiye başlayacağının ve güzel haberlerin ve gelişmelerin habercisidir ...
Lakin buraya şunu da ekleyebilirim eski sevgilin seni bu aralar çok düşünüyor olabilir.
Kafanı karıştırmasın lütfen bu rüya kötü veya garip hissetme uzun yıllar geçse de ve artık eski sevgiliye bir duygu beslenmemesine rağmen çok fazla kişinin eski sevgilisini rüyasında gördüğünü duymuşumdur gayet normal bir rüya elbet güzel bir anlamı vardır...

dünyalı

Kayıtlı Üye
Aranizda Tamamlanmamış eksik kalan birşeyler var ise son zamanlarda bunu tetikleyen birşey sizinle yeniden bağ kurmus olabilir.

dünyalı

Kayıtlı Üye
Nasıl yani hocam, anlamadım
Aslında bunu çözümleyecek olan sizsiniz. Söyleyemedikleriniz paylasamadiklariniz vs. derinlerde iz bırakmış olabilir. Beyinde sizde olan bu eksikliği yoksunluğu izlediğiniz bir filmden yada duyduğunuz bir sözden günlük hayatınızda yasadiginiz olaylardan bir öruntu olusturup size yansıtıyor olabilir. ..Ona karşı duyulan özlem; kin kırgınlık belkide pişmanlık yada affedememe gibi bastırılmış duygular gibi

asterix

Kayıtlı Üye
Ayrılsada insanlar ruhsal olarak tam kopamayabiliyor ve ruhsal boyutta rüyada görüşebiliyorlar.Benzer bir olay 25 yıl evvel yaşamıştım karşılıklı ayrılma kararı aldığım kızla birgün rüyamda sohbet edip ağlaştık bunun bilinçaltı iistek ve arzuların tatmini olan bir rüya olmadığını biliyorum bu tür ayırt edebiliyorum,ruhsal bir koklaşma gibiydi,bundan sonra bağın koptuğunu hissettim.

dünyalı

Kayıtlı Üye
Ayrılsada insanlar ruhsal olarak tam kopamayabiliyor ve ruhsal boyutta rüyada görüşebiliyorlar.Benzer bir olay 25 yıl evvel yaşamıştım karşılıklı ayrılma kararı aldığım kızla birgün rüyamda sohbet edip ağlaştık bunun bilinçaltı iistek ve arzuların tatmini olan bir rüya olmadığını biliyorum bu tür ayırt edebiliyorum,ruhsal bir koklaşma gibiydi,bundan sonra bağın koptuğunu hissettim.
Bu kadar yoğun yaşanan duygularda karşı tarafta bu durumdan etkileniyormudur acaba yoksa tek taraflı bir deneyimmidir.
Benzer şekilde bunu bende deneyimledim fakat karşı tarafta etkisi nedir bilemem Ama bende bıraktığı his farklı bir boyuttaymışım gibi kendimi dünyada yaşamadığım farklı bir duygunun etkisinde olduğumda. ..Uyandıktan bir süre sonra (5.10 dakika) dünyaya ayak uyduruyorum yada dünyada olduğumun farkına varıyorum gibi hissetmiştim.

O rüyadan sonra Hala buykum hissiyatı zaman zaman yaşıyorum

asterix

Kayıtlı Üye
Yoğun bir bağ varsa bu bağ devam ediyordur,ama ölmüş kişi ile bu kadar yoğun bağ onu rahatsız edebilir o kendi planında ilerlemesi gerkiyor,sizin kendinize gelememeniz durumu o boyutun 5. boyut olması frekansları farklı,bazen çok canlı başka bir dünya ile rüyalar görüp etkisinde kalabiliyoruz bu dünya içinde yaşadığımız dünyadan daha canlı ve sevinç dolu olabiliyor çünkü gerçekten orası buradan daha gerçek ama sonuçta dünyada yaşıyoruz ve burada işlerimiz var buraya odaklanmamız gerekiyor,bir öğrenci okumak için başka bir şehre gitse ve sürekli ailesini özlese kopamasa oradaki işleri ne yönelemez iki arada kalır ,sürekli onu düşünmek doğru değil onun orada iyi ve mtlu olduğunu bilin ve duanızı edin ama takıntı halinde onu düşünmenin ona yararı lmaz diye düşünüyorum.