Bakabilir misiniz

Tanrınıneli

Kayıtlı Üye
Öncelikle selamın aleyküm. Birazdan söyleyeceğim rüyayı küçükken de ara ara görüyordum dün de yine gördüm. Rüya şöyle; rüyamda çok ağır yürüdüğümü görüyorum hani üstümde çok büyük bir ağırlık var ve kalkamıyorum gibi oluyor daha sonra zar zor kalkıyorum bir yere gitmek için mesela önümde bir direk mi var ona tutunuyorum ve kendimi ona çekiyorum. Bu arada rüya kesinlikle kabus değil. Açıklayacak olan varsa minnettar olurum.

xax2

Kayıtlı Üye
ayetel kürsi okuyup yat geçer

dhardhar

Kayıtlı Üye
Öncelikle selamın aleyküm. Birazdan söyleyeceğim rüyayı küçükken de ara ara görüyordum dün de yine gördüm. Rüya şöyle; rüyamda çok ağır yürüdüğümü görüyorum hani üstümde çok büyük bir ağırlık var ve kalkamıyorum gibi oluyor daha sonra zar zor kalkıyorum bir yere gitmek için mesela önümde bir direk mi var ona tutunuyorum ve kendimi ona çekiyorum. Bu arada rüya kesinlikle kabus değil. Açıklayacak olan varsa minnettar olurum.
bence astral yapıyorsun ancak şuurun gidip geliyor. Bence üzerine git bu seni rahatsız etmemeli farkındalığınla astralde yani direkte tutunurken uçmayı keşfedersen tadını çıkarırsın.

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye

uyandığında sırt üstü düz şekilde mi yatıyordun

İbisu

Kayıtlı Üye
rüyanızda bir varlık bunu yapmış olabilir yukardaki arkadaşın dediği işe yarar bir yöntem detayları öğrenmek istersen dhardharın dediği gibi yüzleşip araştıra da bilirsin ama niyetini fark ederse izin vermeyebilir niyetin kurtulmak olmalı ve çare yollarını görebilirsin böylece

Ü

Üye silindi 58480

Birazdan söyleyeceğim rüyayı küçükken de ara ara görüyordum
Küçükken birşey olmuş.
rüyamda çok ağır yürüdüğümü görüyorum
Hayatta zor yol kattetiğinizi gösterir. Hayatın belli alanlarında isteksizleşmiş veya boşvermiş olabileceğinizi gösterir.
Tembel ve üşengeç biri olduğunuzu ya da motivasyon sorununuz olduğunu gösteriyor olabilir. Kendinizi derinlemesine sorgulayın.

hani üstümde çok büyük bir ağırlık var ve kalkamıyorum gibi oluyor daha sonra zar zor kalkıyorum bir yere gitmek için

Bu, cinlerin frekansına raptiyelenme alameti biraz. Bağlantı oluşuyor ve siz hareket etme enerjisi sarfediyorsunuz ama açığa çıkan enerjiyi onlar emiyorlar. Ayetel Kursi ve Fatiha Okuyun ! Anlayarak okuyun. Hayattaki tum olgulari Fatihanin icine dogal olarak yerlesik oldugunu gorerek okuyun,

berksurucu

Banlı Kullanıcı
düş yaşamı hiperamneziktir. Yani kaç yaşına gelirsen gel; çocukluğundaki tamamlanmamış anıyı hatırlar... ısrarla hatırlatabilir.

Özellikle takıntılı bir şekilde görülen aynı rüyalarda; bunun Halledilmesi gereken önemli bir konu olduğunu görüyoruz.

her rüya direk sahibini ilgilendirir. Yani bencilcedir. Dolayısıyla rüya tabirini en iyi rüya sahibi yapar.

ÖRN benim elma görmemle senin elma görmen aynı şey değildir.

rüyandaki duygu temasına dikkat et... ne hissediyosan özgürleşmeyi bekliyordur. ve mutlaka hayatında bir çok şeyi engelliyordur.
........
FAKAT; Bazı rüyalar Kollektif bilinçte paylaşılmıştır.

Örneğin; henüz okulun bitmediğini, tek dersten kaldığımızı bizi tekrar liseye üniversiteye çağırdıklarını... o girdiğimiz son sınavı yetiştiremediğimizi görürüz... YA DA erkekler genelde askerliklerinin bitmediğini görürler... (Nasıl hatırladınız :) )

Tanrınıneli

Kayıtlı Üye
bence astral yapıyorsun ancak şuurun gidip geliyor. Bence üzerine git bu seni rahatsız etmemeli farkındalığınla astralde yani direkte tutunurken uçmayı keşfedersen tadını çıkarırsın.

Hocam zaten kaç yıldır astral ile uğraşıyorum ama hiç yapamadım. Dediğiniz gibi olabilir ama küçükken de görüyordum o zamanlar astral ile pek uğraştığımı söyleyemem.

Tanrınıneli

Kayıtlı Üye
rüyanızda bir varlık bunu yapmış olabilir yukardaki arkadaşın dediği işe yarar bir yöntem detayları öğrenmek istersen dhardharın dediği gibi yüzleşip araştıra da bilirsin ama niyetini fark ederse izin vermeyebilir niyetin kurtulmak olmalı ve çare yollarını görebilirsin böylece

Eğer o şekilde astrale çıkarsam benim için çok büyük bir mutluluk olur ama anlamadığım şu ki bunu cinler mi yapıyor? Cinler yapıyorsa neden ben? Aklımda çok soru var :/

Tanrınıneli

Kayıtlı Üye
Küçükken birşey olmuş.

Hayatta zor yol kattetiğinizi gösterir. Hayatın belli alanlarında isteksizleşmiş veya boşvermiş olabileceğinizi gösterir.
Tembel ve üşengeç biri olduğunuzu ya da motivasyon sorununuz olduğunu gösteriyor olabilir. Kendinizi derinlemesine sorgulayın.

Bu, cinlerin frekansına raptiyelenme alameti biraz. Bağlantı oluşuyor ve siz hareket etme enerjisi sarfediyorsunuz ama açığa çıkan enerjiyi onlar emiyorlar. Ayetel Kursi ve Fatiha Okuyun ! Anlayarak okuyun. Hayattaki tum olgulari Fatihanin icine dogal olarak yerlesik oldugunu gorerek okuyun,

Hocam ilk iki cevapta dedikleriniz kesinlikle ama kesinlikle doğru yani haklısınız ama anlamadığım cinlerle nasıl bağlantı kurmuş olabilirim ki ya da bir psişik gücüm olabilir mi? Mesela genelde haftada bir telepati yaparım, ayda haftada bir astrale çıkmaya çalışırım. Bunların bir etkisi olabilir mi?