bağlama büyüsü

crayzottoman

Kayıtlı Üye
çok sevdiğim bir kız var. daha önceki erkek arkadaşı tarafından kıza büyü yapıldıgı söylendi. onlarca hoca ve medyuma gittim defalarca kez büyü bozdurmaya çalıştım. ve bir taraftanda özel sebeplerden dolayı kızı kendime büyü ile getirmeye çalıştım. yaklaşık 1 yıldır uğraşmama ragmen yapılan hiçbir büyü yada büyü bozma işlemi başarılı olmadı. lütfen biri bana yardım etsin. aksi takdirde kız kötü yola düşecek tamamen

Mermaid

Kayıtlı Üye
Hem kızcağıza büyü yapıldığını söyleyip büyüyü bozmaya çalışıyor, hem de kendiniz mi büyü yapıyorsunuz?

latmaca

Kayıtlı Üye
istenmeyen kişiden kurtulmak için birşeyler bilen varmı?

YasinLY

Kayıtlı Üye
Yanlış anlama da ne yapacağını bilmiyorsun...

crayzottoman

Kayıtlı Üye
uçurumun kenarında olan birine yardım etmek için üstelik birde seviyorsan ve üstündekini bozduramadıysan birşeyler yapıldan önce sevdiğine eminsen başka çare gösterebilirmisain bana

ahmet255

Kayıtlı Üye
kötü yola düşücekse seviyosan büyü yapılmışsa. Bi çaresi var o da sende Cesur ol bas tokadı kaçır kızı.(şahsi fikirim)

Morgoth

Kayıtlı Üye
İş
Drummer
Büyüyü büyü ile bozmak mantıksız seni gerçekten sevmediği sürece ne yaparsan yap boş ve anlamsız.

crayzottoman

Kayıtlı Üye
akın samimi söylüyorum denemediğim bi o yol kaldı kıyamıyorum o şekilde kaçırsam yada o şekilde alsam kızı o zmanda üstündekilerden dolayı boşatmaya kadar götürür işi çünkü beni bile sinir etmeyi başarıyor

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
kötü yola düşücekse seviyosan büyü yapılmışsa. Bi çaresi var o da sende Cesur ol bas tokadı kaçır kızı.(şahsi fikirim)
Bir durun bakalım. Nasıl da güzel fikirler aşılıyorsunuz bir birinize? Birincisi kim kimi nereden ve kimden kaçırıyor?
İkincisi hadi diyelim eski erkek arkadaşı büyü yaptırmış da bu kız neden kötü yola düşüyor? En fazla gider adama geri döner tamam bu kötü bir şey ama bu anladığımız anlamda kötü yol değildir.
Üçüncüsü madem şüphe ediyorsunuz bir yollayın şahıs fotoğrafını kontrol edelim var mı bir şey diye. Çünkü piyasada nazar veya negatif enerji saptamasına bile ''üstünde büyü var evladım'' demeye bayılan tipler var.

crayzottoman

Kayıtlı Üye
Bir durun bakalım. Nasıl da güzel fikirler aşılıyorsunuz bir birinize? Birincisi kim kimi nereden ve kimden kaçırıyor?
İkincisi hadi diyelim eski erkek arkadaşı büyü yaptırmış da bu kız neden kötü yola düşüyor? En fazla gider adama geri döner tamam bu kötü bir şey ama bu anladığımız anlamda kötü yol değildir.
Üçüncüsü madem şüphe ediyorsunuz bir yollayın şahıs fotoğrafını kontrol edelim var mı bir şey diye. Çünkü piyasada nazar veya negatif enerji saptamasına bile ''üstünde büyü var evladım'' demeye bayılan tipler var.

dostum eğer bana msn verebilirsen hem olayların tamamını rahatca anlatabilriim. hemde resmi gönderip kontrol etmeni sağlayabilirim. kötü yola düşeceğine emin olmamın sebebi eski erkek arkadaşını bizzat tanımam ve çevremde kadın satıcısı olarak bilinmesi. uyuşturucu ve alkol kullanıyor çocuk. kızıda alıştırmaya kalktı. çok şükür başaramdan elinden aldık kızı kavga dövüş.

nevin çelebi

Kayıtlı Üye
ben duyduğum bişi paylaşmak isterim seninle arkadaşım bağlı olan yada büyü ile bağlanan kişiye ayetel kürsiyi yazıp suya koyacan o suyla banyo yapacak vede biraz içecek allahın izni ile yapılan büyü bozulur diye biliyorum

origanum

Yönetici
ben duyduğum bişi paylaşmak isterim seninle arkadaşım bağlı olan yada büyü ile bağlanan kişiye ayetel kürsiyi yazıp suya koyacan o suyla banyo yapacak vede biraz içecek allahın izni ile yapılan büyü bozulur diye biliyorum

Ne kadar da iyimser düşünüyorsunuz.
Bu işlerin bu kadar basitçe halledilemeyeceğini siteyi detaylı bir şekilde okuduğunuzda fark edeceksinizdir. Zaten burada kulaktan dolma asılsız bilgiler yerine işin temeli verilmektedir.

mbbm2701

Kayıtlı Üye
Bi çaresi var o da sende Cesur ol bas tokadı kaçır kızı güzel fikir hocam akşam akşam güldürdün beni saol

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
dostum eğer bana msn verebilirsen hem olayların tamamını rahatca anlatabilriim. hemde resmi gönderip kontrol etmeni sağlayabilirim. kötü yola düşeceğine emin olmamın sebebi eski erkek arkadaşını bizzat tanımam ve çevremde kadın satıcısı olarak bilinmesi. uyuşturucu ve alkol kullanıyor çocuk. kızıda alıştırmaya kalktı. çok şükür başaramdan elinden aldık kızı kavga dövüş.

Kardeşim sitede msn, telefon, fotoğraf alışverişi yasaktır. Forum kurallarını okuyunuz.

BattleFury

Kayıtlı Üye
Büyüyü büyü ile bozmak mantıksız seni gerçekten sevmediği sürece ne yaparsan yap boş ve anlamsız.

Kaderlerinin birleşmesi mumkun olmayadabilir yani iki yabancı gibidirler ve buda buyunun bozulmasını engelliyordur belkide? herneyse sozunuze katılıyorum :)

frayomer

Kayıtlı Üye
Sevdiğin bir kimsenin rüyasına girmek ve rüyasında iken celb etmek istersen;

Fatiha suresi 3 defa okumadan önce aşağıdaki sözleri 33 defa zikredersen, matlubunu rüyasında iken ona güzel görünüp muhabbetinle celb edersin:

"Akaddu nevme ---matlubun ismi--- ala muhabbeti ---kendi isminiz--- ve ıshki bi hurmetis suretil Fatiha." işe yarayabilir.