Bağ koparma

Luster

Kayıtlı Üye
Merhaba, birkaç yıl önce çok sinirli iken birinin kalbini mühürlediğimi imaje etmiştim ve bunu nasıl yaptığımı bile bilmiyorum birden içimden gelen şekilde bir şeyler yapmıştım. Seneler geçti o kişi ile hala bağlantılıyım. Rüyamda, yolumda, her anımda bir şekilde onunla ilgili şeyler oluyor ve bu adamı en son belki 4 yıl önce görmeme rağmen. O ve ben hiçkimse ile bağ kuramadık ve yeni düzgün ilişkiler başlatamadık. Beraber iken ruh eşi olduğumuzu hissediyordum hatta ikiz alevi. Her şeyimiz aynıydı. Bağımızı koparmak istiyorum, bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Not: yazmalı çizmeli büyüler ile ilgilenmiyorum, lütfen o tarz şeyler önermeyin.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ruh eşi ve ruh ikiziyle bağ kopamiyormuş diyorlar.

Enerjiyi ve bağı görebilme ya da hissedebilme yeteneğiniz var mı?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Öncelikle kalp mühürlemek ya da kalbin çalışabilmesini, hissedebilmesini ve duygu aktarımının yapılabilmesini sağlayan enerji frekanslarını bozmak neredeyse imkansızdır. Çünkü kalp, öz ile doğrudan bağlantılıdır. Bana kalırsa sinirli anınızda ki enerji patlamasında kalbi değil de, zihinde ki mevcut yerinizi kalıcı kılar bir durum söz konusu. Çünkü; aynı olayların tekrar yaşanması, bir kişiyle sürekli karşılaşma, karşınızdaki söylemeden onun söyleyeceğini sizin söylemeniz, farkında olmadan aynı işi yapıyor olmanız ya da durumu gerçekleştirmeniz gibi birçok şey kalbin değil zihnin-beynin görevidir, bilinmezliğidir. Kişinin kalbini mühürlemek demek bir nevi onu köle haline getirmek, hissizleşmesini sağlamak, ruhu ile arasında ki bağlantıyı koparmak anlamına gelir. Bu bağın kopması tabii ki de mümkün ancak bu bağı koparmak istediğinize siz emin misiniz? Önemli olan bu...

Luster

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Öncelikle kalp mühürlemek ya da kalbin çalışabilmesini, hissedebilmesini ve duygu aktarımının yapılabilmesini sağlayan enerji frekanslarını bozmak neredeyse imkansızdır. Çünkü kalp, öz ile doğrudan bağlantılıdır. Bana kalırsa sinirli anınızda ki enerji patlamasında kalbi değil de, zihinde ki mevcut yerinizi kalıcı kılar bir durum söz konusu. Çünkü; aynı olayların tekrar yaşanması, bir kişiyle sürekli karşılaşma, karşınızdaki söylemeden onun söyleyeceğini sizin söylemeniz, farkında olmadan aynı işi yapıyor olmanız ya da durumu gerçekleştirmeniz gibi birçok şey kalbin değil zihnin-beynin görevidir, bilinmezliğidir. Kişinin kalbini mühürlemek demek bir nevi onu köle haline getirmek, hissizleşmesini sağlamak, ruhu ile arasında ki bağlantıyı koparmak anlamına gelir. Bu bağın kopması tabii ki de mümkün ancak bu bağı koparmak istediğinize siz emin misiniz? Önemli olan bu...
Bunu elbette şu an istemiyorum fakat o an sinirle yapmış olmam kuvvetle muhtemel. geri dönüşü nasıl yapacağımı bilmiyorum, nasıl bu durumu düzeltebilirim

[XTR] Similar Threads

S
Cevaplar
3
Görüntüleme
456
4
Cevaplar
6
Görüntüleme
1K
Cevaplar