Baba-oğul arasında sorunları çözmek için yardım arıyorum

kurt_karademir1

Kayıtlı Üye
Herkese hayırlı akşamlar.
Öncelikle eğer yanlış yere konuyu açtıysam özür dilerim, burada yeniyim ve ne kadar forum'da aradıysam bulamadım.
Problemimi açıklayayım; Ben İtalya'da yaşıyorum. Türkiye'ye nadiren geliyorum. Son 3 yıldır babamla aramız bozuk ve bu genelde yaz mevsiminde oluyor. Her gün kavga, her gün gürültü. Evde huzur kalmıyor.
Geçen yaz evi terk etme durumunda bulundum ve 2 ay dışarıda arkadaşlarımla kaldım ama annemin üzülmesine dayanamayıp eve geri döndüm. Aramız tam düzelmiş derken herşey tersine gitti tekrar. 3 hafta sonra tekrar evi terketme durumunda kaldım ama bu sefer resmen kovuldum. Sanki düşmanıymışım gibi beni evden attı. Annem dayanamayıp Türkiye'ye gitti ve orada bir hocaya. Açık açık söyleyeyim, bu hoca gerçekten her şeyi biliyor, benim hakkımda annemin bilmediği herşeyi söylemiş. Neyse bu hoca anneme babamla aramız bozulsun diye birilerinin büyü yaptırdığını söylemiş ve büyüyü kısmen bozmuş, fakat etkisinin geçeceğini söylemiş. Gerçekten de öyle oldu. Durumumuz düzeldi eve geri geldim ve huzurumuz harikaydı. Ama her yaz gibi şimdi de sorunlar olmaya başladı. Önce annem ile babam arasında sonra babam ve ben. Şu anda bile evde kavga gürültü var. Ne yapacağımı bilmiyorum. Bu bir büyü mü yoksa daha mı ötesi onu da bilmiyorum ama gerçekten artık dayanacak gücüm kalmadıı. Neredeyse 20 yaşındayım evden akşamları çıkmama izin yok ve içimde bir yerlerde biliyorum ki bunu endişe ettiğinden değil de beni üzme sebebiyle yapıyor, eminim.
Bu büyüyü bozmak veya da huzuru geri getirmek için bir büyü ya da dua bilen varsa yardım bekliyorum, çünkü burada hoca bulmak imkansız ve Türkiye'ye gelme gibi bir imkanım yok. Gerçekten artık herşeyin sorumlusu olduğumu düşünüyorum ve bir çok kez intiharı bile düşündüm ama cesaret bulamadığımdan hiç birşey yapamadım.
Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.