Baba ile uygunsuz münasebet

Çınar

Kayıtlı Üye
Selamlar.
Babam 2 ay kadar önce hakkın rahmetine kavuştu.
Kendisiyle pek görüşmezdik. Hatta neredeyse 20 yıldır hiç görüşmedik ve konuşmadık.
Öldüğünden beri İki defa rüyama girdi. Birincisinde beni onunla evlendireceklerdi. Çok normal bir durummuş gibi davranıyordu herkes. Evlenmeyi ben de kabul ettim.
İkincisinde de uygunsuz bir münasebetteydik. Buna benzer bir rüyayı birkaç sene evvel de görmüştüm.
Belki psikoloji de bir anlamı vardır bunun bilemiyorum ancak yorumlayabilen olursa sevinirim.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Selamlar.
Babam 2 ay kadar önce hakkın rahmetine kavuştu.
Kendisiyle pek görüşmezdik. Hatta neredeyse 20 yıldır hiç görüşmedik ve konuşmadık.
Öldüğünden beri İki defa rüyama girdi. Birincisinde beni onunla evlendireceklerdi. Çok normal bir durummuş gibi davranıyordu herkes. Evlenmeyi ben de kabul ettim.
İkincisinde de uygunsuz bir münasebetteydik. Buna benzer bir rüyayı birkaç sene evvel de görmüştüm.
Belki psikoloji de bir anlamı vardır bunun bilemiyorum ancak yorumlayabilen olursa sevinirim.
Küçüklük travması. Babaya daha doğrusu baba figürüne karşı özlem. Bence çok üzerine takılmayın rüya içeriklerini önemli olan karakter olarak babanızı görmeniz. Kişisel görüşüm çok kafanıza takılıyorsa ki bence sağlıklı psikoloji için birkaç seans bir psikologdan destek alırsanız sizin için oldukça faydalı olacaktır.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
1 derece yakınlarınızla ilgili görmüş olduğunuz bu gibi rüyalar geçmişte yaptığınız ve günümüzde de hala yapmaya devam ettiğiniz hatalar ile ilgilidir. Bu hataların sadece size değil çevrenize de zarar verdiğiyle ilgili bir uyarı niteliğindedir.

Bilginize Saygılarımla

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Bazı iblisler bu tarz rüyalara sebep olabilir.Hatta pek çok musallat durumunda bu tarz olaylar oluyor ancak insanlar anlatmaya utandığı için pek gözlem yapılamıyor bu konu hakkında ... Rüyaları görmezden gelin ancak tekrarlanıyorsa koruma duaları yapın

Srna

Kayıtlı Üye
İş
Astrolog, Spiritüel Danışman
Baba ile entegre olmaya çalışıyor bilinçaltınız. Yaralı ve kopuk ilişki, siz üstbilinç ile eksiklik hissetmeseniz de sizi etkiler. Benim önerim bir sunak yapıp babanızla oturup sohbet etmeniz olur. Sunağa mum yakabilirsiniz babanız için ve onunla ilgili eşyalar yerleştirebilirsiniz (resim, tesbih..gibi). Başlangıçta tıkanık gider, sonra bağırıp çağırır ona küsersiniz belki zaman tnaıyın. En önemlisi babanıza ait olduğunu düşündüğünüz ama sizin de taşımakta olduğunuzun farkında olmadığınız bazı özellikler vardır mutlaka onları bulmaya çalışın. Bu bir çeşit gölge çalışmasıdır.