Aziz peter ve nicholas

marble

Kayıtlı Üye
Rüyamda taştan bir tapınaktayım gece yanımda birisi var konuşuyoruz bir anda 3-5 kişi bize doğru yürümeye başlıyor ben hemen onu kaçırıyorum oradan ve tapınağın içi kale gibi bir kapı buluyoruz açar açmaz sabah oluyor içeride merdivenden tam çıkacakken tamamen çürümüş bir ceset topraktan ayaklanıp yanımdaki kişiyi tutuyor ve bana bakıp iki kişiyi canlandır diyor bende benim böyle bir gücüm yok diyorum noel babayımı canladırayım diyip dalga geçiyorum sonra aklıma isimler geliyor o cesede aziz peter ve aziz nicholası canladırıyorum der demez kayboluyor ve merdivenlerin yukarısında bembeyaz ipek elbisenin içinde yemyeşil gözlü esmer bir kadın peter diye koşarak sarılıyorum kafamı arkaya çevirdiğimde kızıl saçlı ipekler içinde bir kadın onunda nicholas olduğunu görüyorum yanımdaki adama ismini sorduğumda ben leonidas diyor ve öyle uyanıyorum nedir bu rüyanın anlamı sizce

Ü

Üye silindi 56746

İncil e çok fazla kafa yorduğunuza işaret

Hades Of Gates

Kayıtlı Üye
Bazen varlıklar böyle rüyalar gösterebilir kötüdür demiyorum bilgilendirebilirler ama çoğu kafirliğe sürüklemeye çalışır.

Bu arada astral tekniğini merak ettim konunda kanatlarla ilgili bahsetmişsin. Tekniğin özel değilse yazarsan sevinirim.