Ayrıldığın sevgiliden kurtulma (yardım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shagge

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba,hepinizi sevgiyle selamlıyorum.Ben sevgilimden yaklaşık 1 hafta kadar önce ayrıldım fakat peşimi bir türlü bırakmıyor.Sürekli mesaj atıyor gerek facebook gerekse cep telefonundan.Cevap vermediğimde ise kapıma dayanıyor.İşin ilginç tarafı ise ben erkeğim ve kız arkadaşımla sanki cinsiyetlerimizi değiştirmişiz gibi bir durum var ortada gördüğünüz gibi :) Sizden şu konuda yardım istiyorum onu benden uzak tutacak beni rahatsız etmemesini sağlayacak yardımınız dokunabilir mi her ne olursa?

Volar

Kayıtlı Üye
Acaba sizin ona karşı tavrınız nasıl?

ayrıntılar

Kayıtlı Üye
insanları terketmek, üzmek okadar da kolay olmamalı bence.. o kız tamam aşkından senin gibi değmeyecek bir adama karşı gururunu ayaklar altına alıyor belli.. buna değmeyeceğin de besbelli.. bir hafta olmuş ayrılalı ve nasıl kurtulurum diyorsun.. bence aynısı senin başınada gelsin beter ol dostum... ;)

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Yakışıklımısın değilmisin bilmiyorum.Ortada "Aşk" olunca yakışıklılığında pek bir önemi yok zaten.Dinimiz; "Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma" buyuruyor.Aynısı sana yapılsa veryansın eder,aynı tavırları sergilerdin eminim.Kızın senin kalbine değil cismine aşık olduğunu düşünüyorsan; saçlarını kazıt,kendini olabildiğince moruklaştır.Uzaklaşırsa zaten bırakmakla iyi etmişsindir.Yok hala aynı tavırdaysa,senden vazgeçemiyorsa,bil ki kalbini seviyordur ve sen ona bunları yaşatmakla günahına giriyorsundur.

cigdemy

Kayıtlı Üye
Al karşına ve konuş, sessizce ayrılmak karşı taraf için onur kırıcıdır.

shagge

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar verdiğiniz cevaplar üzerine teşekkür ederim hepinize.Fakat ortada şöyle bir durum var biz sevgiliyken onu mutlu etmek için gerek sürprizler,gerekse ufak hediyelerle,onu çok sevdiğimi belli edecek davranışlarla mutluluğunu sağladım fakat ondan aldığım tek şey sürekli beni aşağılaması,hor görmesi ve sevmediğini belli edecek davranışlardı.Bu yüzden ayrıldım yani olay güzellik-çirkinlik meselesi değildi.Yürümedi ayrıldık.Anlamadığım nokta ise benimle birlikteyken neden bana bu kadar acı verdikten sonra peşime düşüp aşkını veryansın ederek haykırması? İlişkimizde onu defalarca uyardım kendinden uzaklaştırıyorsun dedim fakat yine devam etti.İnanın kimseyi üzmek değildi amacım yürümeyeceğini anladım ve ayrıldım.Onunla güzelce konuşmayı da denedim defalarca ama olmadı,neyse.Daha sonra forumda işe yarar bir şey buldum ve uyguladım şu an herkes mutlu.Düşünceleriniz,yorumlarınız için teşekkürlerimi sunarım,iyi geceler hepinize.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads