Aynı anda benzer rüya

Talgaran

Kayıtlı Üye
Annemle aynı günde şu rüyayı gördük;
Benim gördüğüm rüyada beni gasp ediyolardı 3 yada 2 kişiydiler aynı gün annemde; biri bana saldırmış ve o saldıranın kolunu kesmişim sonra o saldıranın ailesi beni öldürmeye peşime düşmüş.

Bunların ardından ertesi gün rüyamda aileme büyü yapılıyordu ve kaçmaya çalışıyoduk.

Alakan

Kayıtlı Üye
Var mı bir düşmanlık eden size? O malum olmuş sanırım. Anneniz mi kesmiş kolunu siz mi anlayamadım o kısmı. Siz kestiyseniz farkına varacaksınız ve engel olacaksınız anneniz kestiyse anneniz engel olacak. Gayet anlaşılır bir rüya aslında.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Annemle aynı günde şu rüyayı gördük;
Benim gördüğüm rüyada beni gasp ediyolardı 3 yada 2 kişiydiler aynı gün annemde; biri bana saldırmış ve o saldıranın kolunu kesmişim sonra o saldıranın ailesi beni öldürmeye peşime düşmüş.

Bunların ardından ertesi gün rüyamda aileme büyü yapılıyordu ve kaçmaya çalışıyoduk.
O akşam annenizle TV de ne izlediniz?

Talgaran

Kayıtlı Üye
Var mı bir düşmanlık eden size? O malum olmuş sanırım. Anneniz mi kesmiş kolunu siz mi anlayamadım o kısmı. Siz kestiyseniz farkına varacaksınız ve engel olacaksınız anneniz kestiyse anneniz engel olacak. Gayet anlaşılır bir rüya aslında.
Ben başkasının kolunu kesmişim

ilhn

Kayıtlı Üye
Bakim fala diyorlar.
Rüyanızı yorumlayacak olursam , hakkınız yenecek ( çalınacak). Bunu size kan bağı olan kişi yapacak. Ertesi geceki rüyayı baglarsak. Büyü yapılmıştır.

Ama hissyatim bana nedense öyle olmadığını söylüyor.
A banada bakım yapabilir misiniz

ilhn

Kayıtlı Üye
Yok ulaşanlarin bazıları farklı amaçlar için kullandığından DM yi tatsız olaylar oldu, ondan sonra yasaklandı. Zaten çoğu bağlama için üye..
Anladım , üstümde baya huzursuzluk var bir öneriniz var mı uzun zamandır pasif üyeyim bu aralar o yüzden tekrar aktifleştim