Ayet dinlerken kötü olmak

Rebelliousspirit

Kayıtlı Üye
Rukye vb. Ayetleri dinlerken inanılmaz canım yanıyor vücudumun her bir noktasına iğne batırıyorlar adeta yanma hissi baş dönmesi. Ölüm korkum olmamasına rağmen panik atak hastasıyım ilaçlar ise hiçbir ise yaramıyor panik atak krizlerimi atlattim bir süredir olmuyor kendimi telkin ediyorum bu konuda. Başimdan çok olay geçti. Ciddi mana da yardıma ihtiyacım var. Dinleyip anlamlandiracak birileri olsun lütfen..

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
ezan dinlerken oluyormu aynı olay oluyormu birde başınızdan geçen olayları merak ettim ne yaşadınız mesela internette yazın musallatlıları camiye götürüyolar dua dinleyince azılı pitbull gibi hocaya saldırmaya başlıyolar eğer musallat felan olursa zaten dua edememe yatakta kafanın üstüne birinin beklediği yada namaz kılamama durumları olur adam namaz kılmaya başlar yılan gibi şekilden şekle tuhaf tuhaf hareketler yapar

Rebelliousspirit

Kayıtlı Üye
ezan dinlerken oluyormu aynı olay oluyormu birde başınızdan geçen olayları merak ettim ne yaşadınız mesela internette yazın musallatlıları camiye götürüyolar dua dinleyince azılı pitbull gibi hocaya saldırmaya başlıyolar eğer musallat felan olursa zaten dua edememe yatakta kafanın üstüne birinin beklediği yada namaz kılamama durumları olur adam namaz kılmaya başlar yılan gibi şekilden şekle tuhaf tuhaf hareketler yapar

Öyle bir durum yok önceden vardı biraz diyebilirim ezana vs tahammül edemiyordum sinirleniyordum istemsizce ekmekten falan tiksiniyordum. Suan daha farkli şeyler oluyor. Panik atak hastasıyım. Evet hayata dair kaygılarım var ama Panik atak daha çok ölüm korkusu manasına gelir ki olmekten korkan biri değilim. Geceleri afedersiniz biriyle ilişkiye giriyor gibi hissediyorum bazen. Rüyamda bu tip şeyler görmeye başladım. Sanırım başım ciddi belada.

Rebelliousspirit

Kayıtlı Üye

Valla ne yaşamadım ki. Varlıklar ile ilgili başımdan çok olay geçti tek tek anlatirsam cok uzun olur. Kısaca rahatsız ediliyorum ve bıktım bu durumdan bir çözüm bulmak istiyorum bir kaç kişi ile görüştüm herkes sapık olmuş. Biri dedi soyunucaksin digeri dedi benimle iliskiye girersen olur. Vs vs. Bana gerçekten yardımcı olabilecek biri lazım.

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Valla ne yaşamadım ki. Varlıklar ile ilgili başımdan çok olay geçti tek tek anlatirsam cok uzun olur. Kısaca rahatsız ediliyorum ve bıktım bu durumdan bir çözüm bulmak istiyorum bir kaç kişi ile görüştüm herkes sapık olmuş. Biri dedi soyunucaksin digeri dedi benimle iliskiye girersen olur. Vs vs. Bana gerçekten yardımcı olabilecek biri lazım.
her gece yada belirli aralıkta uyku esnasında afedersiniz ilişkiye girme varsa sorun vardır mutlaka aşık cin musallatı olabilir

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Olur deneyeyim ne göreceğim peki?
böyle olaylarda cinler insanların en savunmasız anı esnasında zarar vermeyi bekler mesela dua koymakta gece yatarken muska takmakla aynıdır muskanın içindekide ayet veya duadır mesela seni o duayı koydun diye yatağının tam yanına gelmez 45 cm yada 1m öteden o nu kaldır diye bağırır şekilden şekile girip korkutup o duayı kaldırmanı söyler annen şeklinde rüyana gelir duayı kaldırmanı söyler daha çok şey yapar böyle olaylarda yatarken yatağına boş tabanca bıçaga bile dua okuyup koyan var gelemesinler diye

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Cevşen oku her gün tamamını korunmada etkilidir ayrıca gümüş cevşen de takabilirsin yada bir hocanın safran mürekkebiyle yazdığı cevşeni taşı.

Sitra_Ahra

Kayıtlı Üye
bana sorarsan islamdan uzak dur 😁 kuran ayetleri negatif etkiler içerir. kuran ayetlerinin etkisi arttıkça; mutsuzluk, cehalet, sefalet, nefret, özgüven eksikliği, suçluluk gibi olumsuz duygular tetiklenir. 57 islam ülkesinin de batağa batmış olması tesadüf değil. daha akılcı olmanı öneririm. bir access bars seansı alabilirsin mesela, ya da nefes egzersizleri çok faydalıdır

Rebelliousspirit

Kayıtlı Üye
bana sorarsan islamdan uzak dur 😁 kuran ayetleri negatif etkiler içerir. kuran ayetlerinin etkisi arttıkça; mutsuzluk, cehalet, sefalet, nefret, özgüven eksikliği, suçluluk gibi olumsuz duygular tetiklenir. 57 islam ülkesinin de batağa batmış olması tesadüf değil. daha akılcı olmanı öneririm. bir access bars seansı alabilirsin mesela, ya da nefes egzersizleri çok faydalıdır
Müslümanım dinimden uzaklaşmayı da düşünmüyorum teşekkürler.

U

Utopia

Hmmm o yüzden mi Süleyman Aleyhisselam a Allah kimseye vermeyeceği zenginliği vermiş, cinlere hükmetme icazeti lütfetmiş? Gerçi Kur'an size göre hikayeden ibaret, misali mesel sandığınız için. Özgüven eksikliğiymiş çok güldüm buna, rahmetli dennise burada olsa o da gülerdi

Sitra_Ahra

Kayıtlı Üye
Hmmm o yüzden mi Süleyman Aleyhisselam a Allah kimseye vermeyeceği zenginliği vermiş, cinlere hükmetme icazeti lütfetmiş? Gerçi Kur'an size göre hikayeden ibaret, misali mesel sandığınız için. Özgüven eksikliğiymiş çok güldüm buna, rahmetli dennise burada olsa o da gülerdi
süleymanı geç, muhammed'in cenazesinde sadece 17 kişi vardı. zavallı adam... yazdığımı iyi oku; ben kurana uydurma demedim ki, ayetlerde negatif etkiler var dedim...

ruzgardsari

Kayıtlı Üye
Günde 21 kere Euzu Besmele çek ve 4 kere fatiha oku. Ayrıca ayet-el kürsi de tabiki. Ve “İnne rabbekümüllahüllezı halekas semavati vel erda fı sitteti eyyamin sümmesteva alel arşi yuğşil leylen nehara yatlübühu hasısev veş şemse vel kamera ven nücume müsehharatim bi emrih ela lehül halku vel emr tebarakellahü rabbül alemın Üd’u rabbeküm tedarruav ve hufyeh innehu la yühıbbül mu’tedın Ve la tüfsidu fil erdı ba’de ıslahıha ved’uhü havfev ve tamea inne rahmetellahi karıbüm minel muhsinın.” yani “Şüphesiz ki Rabbimiz, gökleri ve yeri altı günde yaratan, sonra Arş’a istiva eden, geceyi, durmadan kendisini kovalayan gündüze bürüyüp örten; güneşi, ayı ve yıldızları emrine boyun eğmiş durumda yaratan Allah’tır (c.c.). Bilesin ki, yaratmak da emretmek de O’na (c.c.) mahsustur. Âlemlerin Rab’i Allah (c.c.) ne yücedir. Rabbinize yalvara yalvara ve gizlice dua edin. Bilesin ki O (c.c.), haddi aşanları sevmez. Islah edilmesinden sonra yeryüzünde bozgunculuk yapmayın. Allah’a (c.c.) korkarak ve rahmetini umarak dua edin. Muhakkak ki iyilik edenlere Allah’ın (c.c.) rahmeti çok yakındır.” (Arâf/54/56) - bunu oku