aydınlık ve karanlık tarafın savaşı başladı

serkan dahlan

Kayıtlı Üye
aydınlık ve karanlık tarafın savaşı başladı en son rüyamda siyah yüzlü boynuzlu iki kanatlı bir melek vardı insanlar sıradaydı üstümüz çıplak cinsel organ yerimizi örten bir don gibi birşey vardı masaya oturtulup yaptıgımız günahlar veya anlattıgımız kadim sırlar (şeytanla anlaşma ,yada yaptıgımız büyü)varmı diye sorgulanıyorduk

benden önceki kişinin başı gövdesinden koptu ve bedenini 2 kişi alıp cehenneme götürdü (kırmızı delik gibi birşeyin içine girip kayboldular) sıra bana geldi beni sorguladı dünyada yaptıgımız herşeye kadar o kadar hızlıydiki ben anlayamadım boğazımı kesti kafam koparıp atıcaktı tuttu kafamı Allah sana son bir şans verdi dedi ve uyandım

her rüyamda sorgulanıyorum uyanmadan önce Allah sana son bir şans daha verdi diyorlar uyanıyorum tabi bu olaylar olurkende beyaz bir göz bütün olayları izliyor o yaptırıyor bütün rüyalarımda o beyaz büyük göz var ya göz halinde yada beyaz bir güneş halinde geliyor

Benim kendi araştırmalarım ve çabalarıma göre ulvi taraf çok ciddi harekete geçti arş sırları ve evrenin kadim sırlarını bilen herkes sorgulanıyor şeytanla anlaşma yapanların hepsi cehenneme gönderiliyor itirafçıların boğazı kesilerek 2 varlık tarafından lanetlenip cehenneme gönderiliyor

Gözcüler harekete geçti yüksek seviye karanlık ritüeller yada kabaladaki yüksek dallardaki işlemler yada büyük grimoirdeki işlemler, demon çağırma anlaşma, yapan herkes Melek malik yada Rıdvan tarafından lanetleniyor Hangi melek bilmiyorum ama kesinlikle lanetleniyor bende lanetlendim ve cehenneme götürüyordum rüyamda çünkü defalarca şeytanla (demonlarla anlaşma yapmıştım)

Arkadaşlar ben kılpayı kurtuldum işledigim bir iyilik sayesinde bir şans daha verildi ( yolda çok darda bir adam görmüştüm evdeki bebek kızıma süt alıcam diye para istemişti bende cebimdeki bütün parayı ona verip evime yürüyerek gitmiştim onun duası sayesinde kurtuldum)

sahinak

Kayıtlı Üye
Allah Allah ben de bu gece rüyamda çıplak olduğumu gördüm hatta kardeşim de öyleydi benim üzerimde havlu gibi bir şey var dı onda o da yoktu arabayla sınava yetişmeye çalışıyorduk sonra arabadan inip yürümeye başladık garip, ne anlama geliyor acaba ?

rabbit.

Kayıtlı Üye
aydınlık ve karanlık tarafın savaşı başladı en son rüyamda siyah yüzlü boynuzlu iki kanatlı bir melek vardı insanlar sıradaydı üstümüz çıplak cinsel organ yerimizi örten bir don gibi birşey vardı masaya oturtulup yaptıgımız günahlar veya anlattıgımız kadim sırlar (şeytanla anlaşma ,yada yaptıgımız büyü)varmı diye sorgulanıyorduk

benden önceki kişinin başı gövdesinden koptu ve bedenini 2 kişi alıp cehenneme götürdü (kırmızı delik gibi birşeyin içine girip kayboldular) sıra bana geldi beni sorguladı dünyada yaptıgımız herşeye kadar o kadar hızlıydiki ben anlayamadım boğazımı kesti kafam koparıp atıcaktı tuttu kafamı Allah sana son bir şans verdi dedi ve uyandım

her rüyamda sorgulanıyorum uyanmadan önce Allah sana son bir şans daha verdi diyorlar uyanıyorum tabi bu olaylar olurkende beyaz bir göz bütün olayları izliyor o yaptırıyor bütün rüyalarımda o beyaz büyük göz var ya göz halinde yada beyaz bir güneş halinde geliyor

Benim kendi araştırmalarım ve çabalarıma göre ulvi taraf çok ciddi harekete geçti arş sırları ve evrenin kadim sırlarını bilen herkes sorgulanıyor şeytanla anlaşma yapanların hepsi cehenneme gönderiliyor itirafçıların boğazı kesilerek 2 varlık tarafından lanetlenip cehenneme gönderiliyor

Gözcüler harekete geçti yüksek seviye karanlık ritüeller yada kabaladaki yüksek dallardaki işlemler yada büyük grimoirdeki işlemler, demon çağırma anlaşma, yapan herkes Melek malik yada Rıdvan tarafından lanetleniyor Hangi melek bilmiyorum ama kesinlikle lanetleniyor bende lanetlendim ve cehenneme götürüyordum rüyamda çünkü defalarca şeytanla (demonlarla anlaşma yapmıştım)

Arkadaşlar ben kılpayı kurtuldum işledigim bir iyilik sayesinde bir şans daha verildi ( yolda çok darda bir adam görmüştüm evdeki bebek kızıma süt alıcam diye para istemişti bende cebimdeki bütün parayı ona verip evime yürüyerek gitmiştim onun duası sayesinde kurtuldum)
Yargılamak değil amacım lakin bir konuda demonların insanlara karşılıksız yardım ettiğini, sizden bir şey talep etmediklerini ve konuda bir çok şeyi bildiğinizi yazmışsınız, size bu yoldan çeviren bu rüyalar mı?

Alakan

Kayıtlı Üye

Hayatınız son bulmadan amel defteriniz nasıl verildi onu anlamadım ben. (Lütfen dalga geçmeyin arkadaşlar gerçekten merak ettim 🙃)
Yani burada bir mantık hatası yok mu? Mesela o süt parasını hesap görüldükten sonra vermiş olsaydınız ne olacaktı? Forumda birine bir süt parası vermeyen arkadaşlar var mıdır acaba?
Niyetim sizi incitmek, kırmak değil beni umarım yanlış anlamazsınız ama herhangi bir şekilde dalga geçiliyor da olabilir veya tamamen bilinçaltı korkularınız da olabilir... Dinden çıktım dediğiniz için söylüyorum belli bir yaşa kadar dini kaideler ile yetişmiş, yaşamış insanların tamamen inançsız kalıplara geçseler dahi korkuları olabiliyor. Kaldı ki siz inanmadığınızdan değil itaat etmediğinizden dinden çıkmışsınız.
Başkalarının da benzer rüyalar gördüğünden bahsetmişsiniz forumda yakın zamanda rutin bu tarz rüya gören başka arkadaşlar da var mı? Burada bir çok kişi majikal işlemler yapıyor onların da benzer rüyalar görmesi gerekmez mi? Belki henüz sıraları gelmemiştir...
Bilmiyorum beni konu hakkında aydınlatacak birileri varsa sevinirim.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye

Lord Of The Shadows’ta itirafçılar bahsediyordu sizde bahsettiniz?Kimdir bu itirafçılar mabet dışında internette onlarla ilgili herhangi bir bilgi yok.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Lord Of The Shadows’ta itirafçılar bahsediyordu sizde bahsettiniz?Kimdir bu itirafçılar mabet dışında internette onlarla ilgili herhangi bir bilgi yok.
Yaradan dünyayı insanları yarattıktan sonra olaylara direkt müdehale etmiyor bir denge var ve dengenin korunması mühim, dengeyi korumak için de itirafçılar görevli.

serkan dahlan

Kayıtlı Üye
Hayatınız son bulmadan amel defteriniz nasıl verildi onu anlamadım ben. (Lütfen dalga geçmeyin arkadaşlar gerçekten merak ettim 🙃)
Yani burada bir mantık hatası yok mu? Mesela o süt parasını hesap görüldükten sonra vermiş olsaydınız ne olacaktı? Forumda birine bir süt parası vermeyen arkadaşlar var mıdır acaba?
Niyetim sizi incitmek, kırmak değil beni umarım yanlış anlamazsınız ama herhangi bir şekilde dalga geçiliyor da olabilir veya tamamen bilinçaltı korkularınız da olabilir... Dinden çıktım dediğiniz için söylüyorum belli bir yaşa kadar dini kaideler ile yetişmiş, yaşamış insanların tamamen inançsız kalıplara geçseler dahi korkuları olabiliyor. Kaldı ki siz inanmadığınızdan değil itaat etmediğinizden dinden çıkmışsınız.
Başkalarının da benzer rüyalar gördüğünden bahsetmişsiniz forumda yakın zamanda rutin bu tarz rüya gören başka arkadaşlar da var mı? Burada bir çok kişi majikal işlemler yapıyor onların da benzer rüyalar görmesi gerekmez mi? Belki henüz sıraları gelmemiştir...
Bilmiyorum beni konu hakkında aydınlatacak birileri varsa sevinirim.
amel defterim değil zaten lenf kanseriyim hastalıgım ileri seviyede tedavi edilemez ne zaman ölücemi bilmiyorum

bütün büyü yapanlarda hatta kötü rirtüel çagırma vs yapanlar hepsi yargılanıcak algıları açık insanlar rüyalarında herşeyi anlicak aramızda varlıkla iletişime geçen varsa ne oldugunu söylesin onların alemiyle bu alemdeki dengeyi tutan frekansı bozdular buda kırılıma yol açıyor 3.göz epifiz bezine beyinden giden frenksların algılarını açıyor aydınlık tarafta bunu ertelemek ve geriye döndürmek için savaş açtı

bu frekans işi aslında gizli dosya beast666 ı ortaya çıkarmak için yapıldı (çünkü ilahi mühürlerin enerjisini zayıflatmak için frekans dengesinin bozulması gerekliydi) gizli istihbarat servislerinde böylebir dosya var bir tapınak var içerisinde son derece güçlü üstünde ilahi mühürler olan bir tapınak farklı mitolojilerde geçiyor birçok adı var farklı dinlerde böylebir varlık dünyada yaşıyor

Project L. U. C. I. D.: The Beast 666 Universal Human Control System​

zaten artık birşey gelicek artan hiper enflasyon abd borsasının büyük çöküşü resesyon artan kuraklık nehirlerin kuruması yağışların azalması depremlerin çoğalması, birşey yaklaşıyor yakın zamanda ortaya çıkıcak

kelendria

Kayıtlı Üye
2019 eylül ayında Hollandalı şaman bir kadınla yazışmıştım. 2020'den itibaren 2030'a kadar Çin, Avrupa, ABD'de olacak olaylar sebebiyle güvenli bir yer olarak Afrika'ya yerleşeceklerini söylemişti. Ben de Allah Allah 2020'de ne olacak ki diyordum, 2020 geldi pandemi oldu. Ayrıca 5G frekansının çok zararlı olduğunu ve yüksek benlikle iletişimi zorlaştırdığını söylemişti.
Mail grubuna yazdığı uzun bir yazı var, bir gün çevirip paylaşmayı düşünüyorum. Bu yazıda Enki'nin deneyleri sonucu dünyanın bu hale geldiğini, bunu düzeltmek için 2018 ve 2019'da iki kez müdahaleyle Kaynak'ın ve Ana Tanrıça'nın dünyayı saran Matrix'in bilgisayar programını ele geçirdiklerini insanları esir eden reenkarnasyon döngüsünün kırıldığını filan anlatıyor. Sümer tanrılarını içeren bir yazı.

wrzmc

Banlı Kullanıcı
Başından beri sürmüyor mu?